Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:10:43

Imponują mnie artykuly do domu :P Szklanki 6sztuk za mniej niż 10zł , to naprawde malutko , zwłaszcza , że są baardzo ładne :P

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:16:32

bielizny się nie opłaca, ja kupiłam biustonosz chodziłam 1 dzień po czym wyszły druty, nie było to miłe uczucie :/
Moje perełki z pepco, to kolorowe trampki po 9.99 (kupiłam 3 sztuki) noszą się bardzoo dobrze, i kolejna perełka to pensjonarka (Primark) za 29 zł :))
świetnie się prała, i nie rozciągała :))

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:20:05

Cytat
mlo0oda
tak tak trafiaja sie z atmosphere!! ja tam czesto :)bardzo kupuje pierdolki do domu, tzn jakies figurki, bieżniki, poduszki itp :) serwety, ozdoby swiateczne itd itp. ja polecam :) ostatnio szlam do kolezanki w odwiedziny, urodzila ostatnio dziecko, to za grzechotko-gryzaka, skarpetki, i sliniaczek plus torebka na prezent zaplacilam 15 zl wiec seeeeriooo baaaaardzo tanio!!!!!
Jako matka dziwcka, wolałabym dla dzieckać dostać 1 porządną grzechotkę za to( ale to moja subiektywna opinia). Kupiłam tam kiedyś lampkę nocną i zaraz się klosz rozpadł ale szklanki, miski itp zgtadzam się, że warto kupić

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:24:09

Jakośc ciuszków pozostawia wiele do życzenia. Raz miałam pomysł, żeby kupić coś synowi koleżanki (ma półtora roku), ale po przejrzeniu wszystkiego co mieli dosżłam do wniosku, że "dziadostwa" kupować nie będę. Materiał sztuczny i cieniutki, a rzeczy ciut lepsze niestety stosunkowo drogie. Wolę iść do innego sklepu gdzie mam ubrania lepszej jakości i tańsze, lub w podobnych cenach.

zweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 1/5

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:28:13

ja wczoraj kupiłam dwie bluzki. Tak jak dziewczyny wyżej pisały, z jakością różnie to bywa.. ale 10zł to nie majątek ;) kilka razy ubiorę :]

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:29:54

Dokładnie w gazetce wyglada pieknie ale w sklepie w ogole tego nie ma albo to jakas chała. Czasem sie cos trafi ale nie liczyła bym na wiele, chociaz w sumie co kto lubi ;-)

Ja ostatnio kupilam 4 paseczki za lacza kwote 13 zl
tamtego roku lekka, letnia pleciona torebke z kokarda i trampki i to tyle jesli chodzi o dzial tekstylny.

Do domu jest mnostwo ciekawych rzeczy ale ceny juz sa rozne, czasem dosc atrakcyjne ale raczej bez szału.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:32:44

ja chętnie zachodze do pepco sporo mają artykułów do domku i jakościowo są dobre ja jestem zadowolona , a ubrań nie kupuje jakoś nie jestem przekonana.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:33:01

kupuję duuużo rzeczy, czasem nawet jakieś ubranie, świeczki, dywaniki, podstawki itp itd:P wszystko można tam znaleźć, jak najbardziej polecam :)
a propo ciuszków dla dzieci, mój 4 letni brat nosi ubranka też z pepco i nosi i nosi :) może zależy na co trafimy, ale jak do tej pory nie ma na co narzekać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 11:34 przez _chocolate_.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:34:41

Cytat
Justyna800
Imponują mnie artykuly do domu :P Szklanki 6sztuk za mniej niż 10zł , to naprawde malutko , zwłaszcza , że są baardzo ładne :P

Obawiałabym się z takich byle jakich szklanek pić. Nie wiadomo, czy nie są pokryte trującymi farbami/lakierami. Osobiści staram się unikać kupowania sprzętu do kuchni (który ma styk z jedzeniem) w tego typu sklepach. Takie szklaneczki to u mnie posłużyłyby co najwyżej za wazonik;)

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:35:10

Ubrań tam nie kupuję,ale mam wiele pierdółek typu kosze wiklinowe,parasolka itd:)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:36:17

Dużo rzeczy tam kupuję :) Jakość taka sobie, ale czego chcieć za takie minimalne ceny. Oprócz ubrań kupuję akcesoria do kuchni, ręczniki itd. Mają bardzo fajne ściereczki z mikrofibry za 1,99 zł, są super do OCM.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:37:03

Mam kilka bluzek z Pepco.. mają już ze dwa-trzy lata i nadal wyglądają idealnie! :)
Poza tym, jak dziewczyny piszą, szklanki są super :) Mam mnóstwo z Pepco i znajomi za każdym razem pytają skąd mam takie fajne szklanki. Czy też inne dodatki do domu.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:37:53

Cytat
_chocolate_
a propo ciuszków dla dzieci, mój 4 letni brat nosi ubranka też z pepco i nosi i nosi :) może zależy na co trafimy, ale jak do tej pory nie ma na co narzekać :)

Może i tak;) Choć te lepsze jakościowo ciuszki z Pepco wcale mało nie kosztują. Przykład: bluza dla 2 letniej dziewczynki: 29.90. Jakościowo nienajgorsza, ale bez szału. Tyle, że za tą samą kwotę spokojnie można kupić lepsze ubranka w innych sklepach.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:38:03

ja bardzo lubię kupować w Pepco bo sa świetne rzeczy i tanie. Ubranka dla dzieci są bardzo fajne i mega tanie, tak samo lubię kupować tam różne pierdoły do domu jakieś serwety z filcu, szklanki, kosze:)

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:38:19

w pepco kiedyś były męskie bluzy na promocji ale każda miała dziurki jak molach na rekawach:/ a kupiłam kiedyś buciki-dobrze ze mala kasa bo nie warto
zastanawiam się nad KiKi ale niektóre rzeczy strasznie marnej jakości i "sztuczne"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję!