Ostrzeżenia dla użytkowniczki ropuszyna:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (11-02-2013 21:00) spam Baleriny z ćwiekami i boki na koturnach! Właśnie znalazłam [url=http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/obuwie-damskie-eva-lopez/133509]wyprzedaż online[/url] z takimi cudeńkami:)
moderator (25-08-2014 17:44) Spam.
Posiadanie firmy transportowej to wcale nie taka prosta sprawa. Rynek jest już niezwykle przesycony tego typu przedsiębiorstwami, a żeby odnieść sukces to trzeba jeszcze potrafić wyrobić sobie własną markę. Zastanów się nad tym [url=http://faar.pl/jak-konkuruja-ze-soba-najwieksze-firmy-transportowe-na-swiecie/]jak konkurują ze sobą firmy transportowe[/url], to wcale nie taki prosty orzech do zgryzienia! Sporo kasy trzeba wydać przede wszystkim na porządną reklamę.
moderator (27-11-2014 14:27) Spam.
Cześć dziewczyny! Aktualnie sama zastanawiam się nad własną witryną www. Chodzi mi po głowie otwarcie jakiegoś portalu internetowego dla młodych kobiet w wieku od 20-25. Nie mam jednak pojęcia jak się tym zająć od strony technicznej i wciąż szukam dobrej firmy, która zajmuje się [url=http://bizzit.pl/tworzenie-stron/]tworzeniem stron[/url]. Czy któraś z Was mogłaby mi coś polecić w tym temacie?

Zamknij to okno