Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:00:41

Hej ;*
Jutro otwierają w moim mieście galerią a w niej pepco . Jestem mega podekscytowana nią :P Przeglądam własnie gazetkę z Pepco i jestem bardzo zaskoczona , gdyż są najprawde fajne rzeczy w baaardzo niskich cenach . Jestem ciekawa o jakość tych produktów i czy wszystko jest takie piękne jak na obrazku ;)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:03:25

Jakość rzeczy raczej słaba ;)
Na pewno jest tanio ;) Często większości rzeczy z gazetki i tak nie znajdziesz w tym sklepie ;) Ostatnio Pepco reklamuje baleriny, które w rzeczywistości są cieniutkie i materiałowe.
Nie lubię tam kupować ubrań, mają za to fajne artykuły do domu i kosmetyki z Manhattanu w śmiesznie niskiej cenie.
Teraz powstaje dużo sklepów ala Pepco, w moim mieście jest jeszcze jakiś niemiecki KiKi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 11:06 przez duchess93.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:03:42

Już nie kupuję kiedyś kupiłam kilka rzeczy cena mnie skusiła ale jakość pozostawia wiele do życzenia.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:03:44

Ciuchy są bardzo tanie, choć nie zawsze dobre jakościowo, ale często kupuję tam, nie tylko ciuchy ale i inne rzeczy:) warto dodać, że często trafiają się ciuchy np. z atmosphere itp:)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:03:51

Czego tu oczekiwać po butach za 10zł :)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:04:08

Z jakością ciuchów jest roznie.... trzeba patrzeć na skład z metki ;/ ale biżuteria i różne pierdoły do domu całkiem spoko;d

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:04:15

Wiem, że czasem dostają ciuchy np z top secret ale odcinają metki. Nie kupowałam damskiuch ubrań, mogę wypowiedzieć się na temat dzięcięcych, że dla mnie to wielki shittt... Ile razy kupiłam coś synkowi, zaraz się porwało, skulkowało, wyglądało jak szmata. Dla mnie jakość wielkie NOT

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:05:03

no niestety nie wszystko jest takie piękne, chociaż zdarzają się perełki, jak np. lakiery sally hansen za 9,99.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:05:41

ja w sumie rzadko odwiedzam ten sklep i raczej nie kupuje tam ubrań

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:07:22

Wydaje mi się , że Pepco jest podobne do Textil Market , ale tam nie było fajnych rzeczy ;/ Kupiłam raz tam kremową bluzkę , to po pierwszym praniu wyglądała niczym ścierka do podłogi ;/

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:07:35

ja lubię kupować tam rzeczy do domu

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:07:40

Czasem wejdę. Ostatnio kupiłam koszulkę za 10 zł ( o dziwo, jakość w miarę dobra). Często kupuję tam rzeczy do mieszkania, jakieś szklanki itp. :)
Fajny sklep, można coś znaleźć dla siebie, a 10 zł to nie majątek ;)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:08:13

niektóre rzeczy jakościowo są do niczego

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:08:26

tak tak trafiaja sie z atmosphere!! ja tam czesto :)bardzo kupuje pierdolki do domu, tzn jakies figurki, bieżniki, poduszki itp :) serwety, ozdoby swiateczne itd itp. ja polecam :) ostatnio szlam do kolezanki w odwiedziny, urodzila ostatnio dziecko, to za grzechotko-gryzaka, skarpetki, i sliniaczek plus torebka na prezent zaplacilam 15 zl wiec seeeeriooo baaaaardzo tanio!!!!!

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:10:27

ja co pójde do pepco to slysze ze dany produkt już wyprzedany... nawet 5 minut po otwarciu w dzień promocji i dałam sobie spokój:) tylko ze ja czaiłam sie na dzieciece tylko:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję!