Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:49:33

Wybacz, dziewczyna użyła złych słów, była wulgarna, ale miała rację, każdy ma prawo sprzedawać ciuch po tyle ile chce... Fakt, cenę dała wyższą od sklepowej, ale co Ci do tego? Nie chcesz kupować, to nie kupuj... To nie jest oszustwo... Po prostu dała cenę wyższą niż sklepową, a nigdzie nie jest napisane, ze ma sprzedawać po sklepowej... Po co się wtrącasz w jej sprzedaż...

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:49:54

Generalnie ja nie widzę nic złego w jej zachowaniu. Jeżeli ktoś się sfrajeruje i przepłaci to jego sprawa. Każdy ma prawo wystawiać rzeczy za tyle ile chce.
A Ty zamiast pisać jej to w komentarzu mogłaś jej to napisać w prywatnej wiadomości i nie niszczyć interesu. Takie moje zdanie.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:50:07

Mnie już mało rzeczy zdziwi na szafie.

Chociaż są wyjątki, jak ktoś ma na sprzedaż coś już niedostępnego w sklepach.. sama chciałam kupić konkretną kurtkę, przeszukałam całą szafę wiele razy i all, nigdzie nie było w normalnej cenie (wiem ile kosztowała w sklepie ostatnio) no ale w końcu kupiłam ją drożej, bo bardzo chciałam właśnie tą konkretną.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:50:52

Spoko, ja trafiłam na ciekawszy przypadek. Kupiłam sukienkę i poprosiłam o numer konta. Nie dostałam go, bo dziewczyna stwierdziła, że wystawiła sukienkę dwa razy i ktoś mnie uprzedził o dwie minuty. Ok, w to jeszcze mogłam uwierzyć. Dopóki ni dostałam wiadomości po trzech minutach, że może mi sprzedać taką samą sukienkę, niby od koleżanki. Uwaga, o dychę droższą.
<moderacja>mnie takie bezczelne podbijanie cen w ostatniej chwili. Już drugi raz się z czymś takim spotkałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 19:51 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:51:41

przeciesz nikt ci nasiłe nie kaze kupowac ,to jej sprawa za ile sobie wystawia,moze sama drozej zapąłciła,i przeciesz nikogo nie zmusza do zakupu ,chyba jestes nadgorliwa nie sadzisz>?

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:52:10

Cytat
nattx7
Absolutnie się nie przejmuję, tylko chciałam dowiedzieć się czy Wy też miałyście podobne sytuacje :) Nie wiem co takie osoby mają w głowie, skoro się zachowują w taki, a nie inny sposób, no ale cóż na to poradzić.

Radziłabym też, abyś to Ty zastanowiła się nad swoim zachowaniem, bo takie komentarze jak ten Twój pod jej ofertą, jest nieco chamski...

P.S. Piszesz, ze nie chodzi CI o fakt, ze dodałaś komentarz, tylko o jej odnoszenie się do Ciebie, najpierw popatrz na siebie, a później patrz na innych, bo to jak z tym przysłowiem: "w swoim oku belki nie widzisz, w cudzym drzazgę zobaczysz"...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 19:55 przez Cholerka.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:53:34

Moim zdaniem, to Ty dziwnie się zachowałaś ;p idąc do sklepu z zamiarem zakupu danej rzeczy nie mówisz- na bazarze widziałam taką 50zł taniej ;]
Rzecz jest warta tyle, ile ktoś chce za nią zapłacić. A każdy ma prawo wystawić, za ile mu się podoba.
Proste? Banalnie ;p

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:53:53

Też dzisiaj się spotkałam z chamtwem pewnej szafiarki,która zaczeła mi wrzucać że mam szmaty w szafie, bo smiałam odrzucić ej ofertę wymiany :D

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:53:55

Cytat
lola17xD
i własnie wkurzaja mnie takie osoby które pisza pod ofertami teksty typu a w slepie jest taniej a to a tamto i na jaką cholerę takie osoby robią antyreklamę ???????????? biznes to biznes, w sklepie tez zarzucasz sprzedajacej ze kupiła to w hurtowni taniej ??


dokladnie ! a co Ciebie to obchodzi ? Kupujesz? nie , więc ...
napisalas pierwszą wiadomośc , ok.
ona odpisala , ze sobie nie życzy , więc po co cokolwiek odpisywałaś ?
btw. ona nikogo nie oszukała ...

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:56:13

Cytat
Cholerka
Cytat
nattx7
Absolutnie się nie przejmuję, tylko chciałam dowiedzieć się czy Wy też miałyście podobne sytuacje :) Nie wiem co takie osoby mają w głowie, skoro się zachowują w taki, a nie inny sposób, no ale cóż na to poradzić.

Radziłabym też, abyś to Ty zastanowiła się nad swoim zachowaniem, bo takie komentarze jak ten Twój pod jej ofertą, jest nieco chamski...
dokąłdnie to samo pomyslałam,jakim prawem zarzuciłas jej ze oszukuje?w tym momencie to ja obraziłas ,i mysl.e ze tytuł twojego wątku raczej odnosi sie do szafiarek piszacych takie komentarze pod czyjas oferta,

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 19:58:45

U mnie kiedyś jakaś pusta panna kupiła buty emu bo myślała że cena jest z przesyłką, mimo że w opisie nic takiego nie było (Były nowe i wystawione za 29zł), jak się dowiedziała że nie, powiedziała że rezygnuje. Jak jej zwróciłam uwagę, żeby może zapytała zanim kliknie, zwyzywała mnie od idiotek. Niektórzy nie dość że reprezentują poziom dna to jeszcze będą wmawiać że to z tobą jest coś nie tak.



A jeśli chodzi o komentarze typu "w sklepie jest x zł taniej"- nie rozumiem po co tak piszecie. Niektórzy nie mają u siebie h&m i taki układ i tak bardziej się opłaca niż dojazd do sklepu. Poza tym nikt nikogo nie zmusza do zakupu. Sama czasem coś skomentuję, ale tylko jeśli ktoś np. pisze: "bluzka nowa, założona max 5 razy" albo "buty w stanie idealnym" gdzie na zdjęciu widać ślady po paluchach albo jakieś obtarcia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:04 przez ajzi.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:00:26

Olej ją. Jej sprawa. Kiedys w końcu ją ktoś przyłapie i będzie miała za swoje, a tymczasem, nie psuj sobie niepotzrebnie krwi ;)

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:00:39

Cytat
moskol
Cytat
Cholerka
Cytat
nattx7
Absolutnie się nie przejmuję, tylko chciałam dowiedzieć się czy Wy też miałyście podobne sytuacje :) Nie wiem co takie osoby mają w głowie, skoro się zachowują w taki, a nie inny sposób, no ale cóż na to poradzić.

Radziłabym też, abyś to Ty zastanowiła się nad swoim zachowaniem, bo takie komentarze jak ten Twój pod jej ofertą, jest nieco chamski...
dokąłdnie to samo pomyslałam,jakim prawem zarzuciłas jej ze oszukuje?w tym momencie to ja obraziłas ,i mysl.e ze tytuł twojego wątku raczej odnosi sie do szafiarek piszacych takie komentarze pod czyjas oferta,
W porządku, ale mogła mi odpisać, że sprzedaje za cenę jaką uważa za rozsądną i tyle, a nie wyzywać mnie ;)

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:00:58

Cytat
martys1602
mnie bardziej wkurzają lalki, które nie raczą odpisać. to jest chamskie, a jakieś głupie wiadomości- ja już się przyzwyczaiłam. :)


dokladnie, nieodpisywanie jest mocno irytujące

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:01:47

Cytat
MaggKey
Olej ją. Jej sprawa. Kiedys w końcu ją ktoś przyłapie i będzie miała za swoje, a tymczasem, nie psuj sobie niepotzrebnie krwi ;)

Na czym ją przyłapie? Mówisz jakby kradła co najmniej... Nie ma na czym przyłapać, bo nigdzie nie jest napisane, ze nie może sobie wystawić za cenę jaką chce danej rzeczy, nawet za wyższą niż sklepowa...
Cytat
nattx7
Cytat
moskol
Cytat
Cholerka
Cytat
nattx7
Absolutnie się nie przejmuję, tylko chciałam dowiedzieć się czy Wy też miałyście podobne sytuacje :) Nie wiem co takie osoby mają w głowie, skoro się zachowują w taki, a nie inny sposób, no ale cóż na to poradzić.

Radziłabym też, abyś to Ty zastanowiła się nad swoim zachowaniem, bo takie komentarze jak ten Twój pod jej ofertą, jest nieco chamski...
dokąłdnie to samo pomyslałam,jakim prawem zarzuciłas jej ze oszukuje?w tym momencie to ja obraziłas ,i mysl.e ze tytuł twojego wątku raczej odnosi sie do szafiarek piszacych takie komentarze pod czyjas oferta,
W porządku, ale mogła mi odpisać, że sprzedaje za cenę jaką uważa za rozsądną i tyle, a nie wyzywać mnie ;)


Ale to jest chyba logiczne nie uważasz? Po co wstawiasz jej pod ofertą jakieś zgryźliwe komentarze skoro wiesz i rozumiesz z tego co teraz piszesz, ze może sobie wystawić rzecz za ile chce? Ja też bym się zdenerwowała, fakt za mocnych słów użyła, ale sama sobie zasłużyłaś na niemiłą odpowiedź...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:03 przez Cholerka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka kurtka na teraz ??