Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:06:52

Cytat
xanthina
Cytat
fajnakropka
Ojj nie przejmuj się, jak ja jednej napisałam, że buty z meeeeega czubem już nie są modne i ciężko będzie je jej sprzedać to przeszukała chyba całą moją szafę i dowaliła się, że sprzedaje buty po babci. Tutaj niektóre panienki są mocno uczulone na krytykę. A ja myślę, że po to jest miejsce na komentarz pod przedmiotem, żeby wyrazić swoje zdanie na jego temat.

ale powiedz mi po jakiego grzyba jej tak napisałaś? Ty też należysz do grona tych "upierdliwych bab"? jej sprawa! może dla ciebie nie modne, a ktoś chętnie kupi - choćby do jakiejś ekstrawaganckiej stylizacji czy też na jakieś szkolne przedstawienie

ma to wystawia, proste! chyba lepsze to niż wyrzucenie do kosza...

i tutaj nie chodzi o to, że ktoś nie przyjmuje krytyki tylko właśnie o to, że jakieś upierdliwe szafowiczki nie wiadomo po co czepiają się jakichś szczegółów - taki coś może wkurzyć, bo niestety ludzka głupota razi; mam wrażanie, ze niektóre nic innego nie robią, tylko siedzą na szafie i wyszukują niemodne rzeczy żeby dogryźć ich właścicielkom... po co? nie wiadomo... zajmijcie się sobą, a nie życiem innych...
To wytłumacz mi po co jest miejsce na komentarz pod przedmiotem? Nie wyszukuję przedmiotów, żeby je krytykować, ale jak coś przeglądam to chyba mogę napisać co o tym myślę? Zresztą nie byłam jedyna, która skomentowała te buty. No, ale oczywiście zawsze musi się trafić urażona księżniczka, która nie potrafi przyjąć krytyki i odwzajemnia się komentarzem negatywnym. Na szafie mile widziane jest jedynie włażenie sobie w tyłek, a negatywna opinia traktowana jest albo jako zazdrość albo chamstwo, prostactwo czy co tam jeszcze...

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:10:17

Cytat
fajnakropka
Cytat
xanthina
Cytat
fajnakropka
Ojj nie przejmuj się, jak ja jednej napisałam, że buty z meeeeega czubem już nie są modne i ciężko będzie je jej sprzedać to przeszukała chyba całą moją szafę i dowaliła się, że sprzedaje buty po babci. Tutaj niektóre panienki są mocno uczulone na krytykę. A ja myślę, że po to jest miejsce na komentarz pod przedmiotem, żeby wyrazić swoje zdanie na jego temat.

ale powiedz mi po jakiego grzyba jej tak napisałaś? Ty też należysz do grona tych "upierdliwych bab"? jej sprawa! może dla ciebie nie modne, a ktoś chętnie kupi - choćby do jakiejś ekstrawaganckiej stylizacji czy też na jakieś szkolne przedstawienie

ma to wystawia, proste! chyba lepsze to niż wyrzucenie do kosza...

i tutaj nie chodzi o to, że ktoś nie przyjmuje krytyki tylko właśnie o to, że jakieś upierdliwe szafowiczki nie wiadomo po co czepiają się jakichś szczegółów - taki coś może wkurzyć, bo niestety ludzka głupota razi; mam wrażanie, ze niektóre nic innego nie robią, tylko siedzą na szafie i wyszukują niemodne rzeczy żeby dogryźć ich właścicielkom... po co? nie wiadomo... zajmijcie się sobą, a nie życiem innych...
To wytłumacz mi po co jest miejsce na komentarz pod przedmiotem? Nie wyszukuję przedmiotów, żeby je krytykować, ale jak coś przeglądam to chyba mogę napisać co o tym myślę? Zresztą nie byłam jedyna, która skomentowała te buty. No, ale oczywiście zawsze musi się trafić urażona księżniczka, która nie potrafi przyjąć krytyki i odwzajemnia się komentarzem negatywnym. Na szafie mile widziane jest jedynie włażenie sobie w tyłek, a negatywna opinia traktowana jest albo jako zazdrość albo chamstwo, prostactwo czy co tam jeszcze...

Dlatego powinni te pole usunąć. Chodzi o to, ze każdy chce sprzedać / wymienić swoją rzecz, a są ludzie podatni na takie komentarze i mimo, że im się butki nawet podobają, to nie kupią, ponieważ są takie, a nie inne komentarze i nie chodzi tu o włażenie sobie w dup.., ale o nieprzeszkadzanie sobie w interesach...

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:15:13

A mnie wkurzają takie Ty, wielkoduszne waćpanny. Co Cię obchodzi za ile dziewczyna wystawiła marynarkę? I skąd wiesz za ile ją kupiła? To jest jej sprawa jaką dała cenę.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:18:30

Cytat
fajnakropka
Cytat
xanthina
Cytat
fajnakropka
Ojj nie przejmuj się, jak ja jednej napisałam, że buty z meeeeega czubem już nie są modne i ciężko będzie je jej sprzedać to przeszukała chyba całą moją szafę i dowaliła się, że sprzedaje buty po babci. Tutaj niektóre panienki są mocno uczulone na krytykę. A ja myślę, że po to jest miejsce na komentarz pod przedmiotem, żeby wyrazić swoje zdanie na jego temat.

ale powiedz mi po jakiego grzyba jej tak napisałaś? Ty też należysz do grona tych "upierdliwych bab"? jej sprawa! może dla ciebie nie modne, a ktoś chętnie kupi - choćby do jakiejś ekstrawaganckiej stylizacji czy też na jakieś szkolne przedstawienie

ma to wystawia, proste! chyba lepsze to niż wyrzucenie do kosza...

i tutaj nie chodzi o to, że ktoś nie przyjmuje krytyki tylko właśnie o to, że jakieś upierdliwe szafowiczki nie wiadomo po co czepiają się jakichś szczegółów - taki coś może wkurzyć, bo niestety ludzka głupota razi; mam wrażanie, ze niektóre nic innego nie robią, tylko siedzą na szafie i wyszukują niemodne rzeczy żeby dogryźć ich właścicielkom... po co? nie wiadomo... zajmijcie się sobą, a nie życiem innych...
To wytłumacz mi po co jest miejsce na komentarz pod przedmiotem? Nie wyszukuję przedmiotów, żeby je krytykować, ale jak coś przeglądam to chyba mogę napisać co o tym myślę? Zresztą nie byłam jedyna, która skomentowała te buty. No, ale oczywiście zawsze musi się trafić urażona księżniczka, która nie potrafi przyjąć krytyki i odwzajemnia się komentarzem negatywnym. Na szafie mile widziane jest jedynie włażenie sobie w tyłek, a negatywna opinia traktowana jest albo jako zazdrość albo chamstwo, prostactwo czy co tam jeszcze...

a nie możesz po prostu tych myśli zachować dla siebie? taki trudne? krytyka jest potrzebna w każdej dziedzinie życia, owszem - ale gdy się to robi w kulturalny sposób! nie wiem co dokładnie Ty piszesz, ale wiele razy spotkałam się z wręcz chamskimi odzywkami: "fuj... ohyda, jak można takie coś założyć", albo "babci ukradłaś tą przedwojenną torebkę?" i coś takiego świadczy po prostu o niskim poziomie intelektualnym danych osób...

wg mnie po prostu wiele dziewczyn tutaj nie potrafi wyrażać negatywnych opinii... np. w wątku hot/not zamiast napisać "nie podoba mi się, nie mój styl" - wolą napisać "paskudztwo totalne, wyrzuć to do kosza", albo "ble";(zamiast napisać dlaczego dana rzecz się nie podoba, co w niej jest nie tak etc.) - widzisz różnicą?

faktem jest również, że wiele osób nie potrafi przyjmować krytyki, nawet tej "miłej" - np. w wątku typu "czy jestem ładna?" ktoś napisze "nie, jesteś paskuda" i zaraz autorka wątku ją zjedzie od dołu do góry...

nie mówię, że nie należy krytykować, bo sama to często robię na forum, ale trzeba to robić z odrobiną przyzwoitości, a niestety wielu dziewczynom tutaj niestety tej przyzwoitości brakuje...

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:19:35

Cytat
marta_iwa

jestem za poruszaniem bulwersujących nas tematów :)))
Najlepiej po 20 razy ten sam temat, bo ciężko użyć wyszukiwarki odświeżywszy, poczytać tamten wątek. Nie ! Trzeba zakładać nowy, zaśmiecać serwery, i przerabiać dokładnie to samo od początku.
Już nie mówiąc o tym że taki wątek nic nie wnosi, i jest całkiem bezsensowny. Nic tylko czekać na wątki "Jak ona może to sprzedawać" "dlaczego tak tanio - to podejrzane"...

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:21:54

Cytat
-potui
Cytat
marta_iwa

jestem za poruszaniem bulwersujących nas tematów :)))
Najlepiej po 20 razy ten sam temat, bo ciężko użyć wyszukiwarki odświeżywszy, poczytać tamten wątek. Nie ! Trzeba zakładać nowy, zaśmiecać serwery, i przerabiać dokładnie to samo od początku.
Już nie mówiąc o tym że taki wątek nic nie wnosi, i jest całkiem bezsensowny. Nic tylko czekać na wątki "Jak ona może to sprzedawać" "dlaczego tak tanio - to podejrzane"...

zgadzam się :) też jestem przeciwna tworzeniu DURNYCH wątków! niestety takie wątki stanowią tu ok.90% całego forum

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:26:52

To jest zwykłe niewychowanie.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:38:02

Cytat
fajnakropka
To wytłumacz mi po co jest miejsce na komentarz pod przedmiotem?

Nie wiem po co, bo uważam, że jest to totalnie niepotrzebne, ale skoro już jest to znaczy, że masz walić niemiłymi komentarzami? Myślisz, że sprzedającą obchodzi Twoje zdanie na temat danej rzeczy? Że jak jej napiszesz, że w takich butach/spodniach/swetrach chodziło się X lat temu to wyrzuci do kosza? Każdy wystawia swoje rzeczy po to aby sprzedać/wymienić się, a nie po to aby czytać durne komentarze.
Wytłumacz mi proszę, co Cię obchodzi kto co ma w swojej szafie?

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:39:50

Cytat
-potui
Cytat
marta_iwa

jestem za poruszaniem bulwersujących nas tematów :)))
Najlepiej po 20 razy ten sam temat, bo ciężko użyć wyszukiwarki odświeżywszy, poczytać tamten wątek. Nie ! Trzeba zakładać nowy, zaśmiecać serwery, i przerabiać dokładnie to samo od początku.
Już nie mówiąc o tym że taki wątek nic nie wnosi, i jest całkiem bezsensowny. Nic tylko czekać na wątki "Jak ona może to sprzedawać" "dlaczego tak tanio - to podejrzane"...

Rzeczywiście masz rację i powinnyśmy w trosce o serwery szafy, które de facto nie działają najlepiej, ( problem z dodawaniem przedmiotów, wyświetlaniem, nie dostosowaniem do innych niż jedyna słuszna przeglądarka...a zwłaszcza te powielane wątki na forum przeciążające siec globalną!!!) ograniczyć liczbę nowych wątków np 1 tygodniowo...jest szansa, że nie będą powtarzać się zbyt często te same;)...bo jak tak dalej pójdzie to wprowadzą prowizję od sprzedaży, żeby wymienić serwery na wydajniejsze...a tak na marginesie wyszukiwanie na szafie też nie ma najlepszych rozwiązań. I w końcu od czego są procesy backupu ;)

Mnie się nie nudzi czytanie 20 raz tego samego tematu, bo nie pamiętam poprzednich 19 :)

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:44:04

tutaj wszedzie panuje jedno wielkie chamstwo, na forum w co drugim wątku lecą jakieś chamskie w ogóle nie na temat komentarze, ja sama spotkałam się z czymś takim kilkakrotnie. żenada, przed założeniem konta wydawało mi się że takie typu strony są po to żeby się w jakiś sposób solidaryzować i sobie pomagać a nie bluźnić

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:48:23

a czego wy się spodziewałyście po portalu, na którym jest zarejestrowanych kilka czy kilkanaście tysięcy bab?

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:51:40

normalnego, dorosłego zachowania, jak przystało na 'kobiety' ;]

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:52:27

Cytat
marta_iwa

Rzeczywiście masz rację i powinnyśmy w trosce o serwery szafy, które de facto nie działają najlepiej, ( problem z dodawaniem przedmiotów, wyświetlaniem, nie dostosowaniem do innych niż jedyna słuszna przeglądarka...a zwłaszcza te powielane wątki na forum przeciążające siec globalną!!!) ograniczyć liczbę nowych wątków np 1 tygodniowo...jest szansa, że nie będą powtarzać się zbyt często te same;)...bo jak tak dalej pójdzie to wprowadzą prowizję od sprzedaży, żeby wymienić serwery na wydajniejsze...a tak na marginesie wyszukiwanie na szafie też nie ma najlepszych rozwiązań. I w końcu od czego są procesy backupu ;)

Mnie się nie nudzi czytanie 20 raz tego samego tematu, bo nie pamiętam poprzednich 19 :)

Przecież takie zapychanie serwerów miedzy innymi spowalnia cała szafę... a z poprzednich doświadczeń wiemy że niechętnie wymieniają serwery. Więc same powinnyśmy co nieco robić by było lepiej.

A twoje złośliwe popadanie w skrajności jest śmieszne. Nikt nie mówi by zakładać 1 watek tygodniowo i dobrze o tym wiesz. Tylko chodzi o niepowielanie ich. Jak nie pamiętasz poprzednich możesz poszukać w wyszukiwarce. Ale to jak rozumiem nie da ci upustu emocją, tak jak wypowiedz cytowana prze ze mnie :)

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:53:50

uwazam ze pisanie do kogos ze cos taniej sie widzialo nie jest na miejscu . a jak sie wklada kij w mrowisko to potem nie mozna miec pretensji ze mrowki pokasily .90% szafiarek to nie wyzyte malolaty ktore mysla ze chamstwem i tupetem zawojuja swiat.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 22:03:55

Cytat
-potui



Przecież takie zapychanie serwerów miedzy innymi spowalnia cała szafę... a z poprzednich doświadczeń wiemy że niechętnie wymieniają serwery. Więc same powinnyśmy co nieco robić by było lepiej.

A twoje złośliwe popadanie w skrajności jest śmieszne. Nikt nie mówi by zakładać 1 watek tygodniowo i dobrze o tym wiesz. Tylko chodzi o niepowielanie ich. Jak nie pamiętasz poprzednich możesz poszukać w wyszukiwarce. Ale to jak rozumiem nie da ci upustu emocją, tak jak wypowiedz cytowana prze ze mnie :)

super, cieszę się, że Cię rozbawiłam :)
może backup jest słowem zbyt skomplikowanym, to wyrażę się jaśniej, archiwizacja...osobiście mnie nie smakują odgrzewane kotlety, ale co kto lubi :)...nie będę już więcej kontynuować, żeby serwery się nie zapchały, a szafa nie spowolniła, bo może coś jeszcze pooglądam dzisiaj :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 22:04 przez marta_iwa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka kurtka na teraz ??