Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:28:38

Cytat
Cholerka
Cytat
Dewelinka_1989
Cytat
Cholerka
Cytat
Lolik25
bardzo dobrze że napisałaś że widziałaś taniej,ja też pisze jak widze że jest przesadna cena...przeważnie są to rzeczy używane a cenią se je jak nowe!!!!!to jest chamswo moim zdaniem!

A to jest chamstwo, bo? Proszę o logiczne uzasadnienie.

sami komuniści na szafie:)

Jeżeli pijesz do mnie, to najpierw otwórz słownik i dowiedz się co znaczy słowo "komunista". Pozdrawiam.
no wlasnie, apropos chamstwa. zartu nie rozumiesz, kontekstu nie chcesz nawet ogarnac, ale do rozpoczęcia pyskówy jestes pierwsza i ABSOLUTNIE mnie to nie dziwi tutaj na szafie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:29 przez Dewelinka_1989.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:28:50

Ojj nie przejmuj się, jak ja jednej napisałam, że buty z meeeeega czubem już nie są modne i ciężko będzie je jej sprzedać to przeszukała chyba całą moją szafę i dowaliła się, że sprzedaje buty po babci. Tutaj niektóre panienki są mocno uczulone na krytykę. A ja myślę, że po to jest miejsce na komentarz pod przedmiotem, żeby wyrazić swoje zdanie na jego temat.

zweryfikowana
Posty: 892
Ostrzeżenia: 1/5

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:29:31

To jeszcze nic, ja dziewczczynie pod brązową pilotką z eko skóry napisałam, żeby poprawiła opis, bo to nie jest ramoneska, a ta mi zaczęła grozić na PW, że niby jest z policji i nie mam jej pisać komentarzy, bo się nabawię kłopotów, po czym finalnie dodała mnie do czarnej listy ;] To dopiero aparatka jest.
Ale co racja to racja - grzecznie zwrócisz uwagę, a chamstwo wyłazi z nich bokami i uszami, bo przeciez jak Ty śmiałaś taki komentarz napisać?!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:30 przez ExitUtopia.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:33:24

Cytat
Dewelinka_1989
Cytat
Cholerka
Cytat
Dewelinka_1989
Cytat
Cholerka
Cytat
Lolik25
bardzo dobrze że napisałaś że widziałaś taniej,ja też pisze jak widze że jest przesadna cena...przeważnie są to rzeczy używane a cenią se je jak nowe!!!!!to jest chamswo moim zdaniem!

A to jest chamstwo, bo? Proszę o logiczne uzasadnienie.

sami komuniści na szafie:)

Jeżeli pijesz do mnie, to najpierw otwórz słownik i dowiedz się co znaczy słowo "komunista". Pozdrawiam.
no wlasnie, apropos chamstwa. zartu nie rozumiesz, kontekstu nie chcesz nawet ogarnac, ale do rozpoczęcia pyskówy jestes pierwsza i ABSOLUTNIE mnie to nie dziwi tutaj na szafie

Po pierwsze, chamstwa w mojej wypowiedzi nie widzę, poza zwróceniem uwagi, nie widzę Twojej mimiki, ani gestów więc nie jestem w stanie do końca oczytać Twoich intencji, dlatego napisałam jeżeli i chodziło oczywiście jeżeli jest to jakieś negatywne. Twoje stwierdzenie o pyskówce jet niestety błędne, ponieważ nie pyskuję, a dyskutuję, po raz kolejny serdecznie pozdrawiam :).

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:37:56

co druga tu to wielka bizneswoman, liczy się kasa nawet jeżeli ciuch ma wisieć latami :)
też zauważyłam zjawisko galopujących cen, nie komentuję, wolę pójść na zakupy do sklepu,
zastanawia mnie jednak, dlaczego niektóre dziewczyny wystawiają rzeczy takie same, jakie można kupić na alledrogo za wyższą cenę, przecież nikt nie jest ograniczony i jak czegoś szuka to spojrzy i porówna ceny

co do komentarza różnie bywa, u mnie kiedyś dziewczyna napisała, że takie spodnie kupiła taniej na rynku i to nowe ( chociaż moje były markowe i kosztowały 3 razy więcej niż cena sprzedaży, a stan idealny )
osobiście takie uwagi mam w de ;)...zawsze można wystawić przedmiot jeszcze raz, to nie jest powód do obrażania komentującej

Cytat
fajnakropka
Ojj nie przejmuj się, jak ja jednej napisałam, że buty z meeeeega czubem już nie są modne i ciężko będzie je jej sprzedać to przeszukała chyba całą moją szafę i dowaliła się, że sprzedaje buty po babci. Tutaj niektóre panienki są mocno uczulone na krytykę. A ja myślę, że po to jest miejsce na komentarz pod przedmiotem, żeby wyrazić swoje zdanie na jego temat.


jezuuuusie ....te buty z dłuuuugaśnymi czubami wprawiają mnie w zakłopotanie i niesmak, nie ogarniam dlaczego nie lądują w koszu na samym dnie...to mnie chyba najbardziej irytuje na szafie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:40 przez marta_iwa.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:40:57

heh oj nie bądź taką Matką Teresą... Kogo to obchodzi..każdy niech wystawia za ile chce. A ten kto będzie chciał to kupi, kto nie to nie kupi. proste. po co takie odstraszające komenarze..? Ile dziewczyn nie ma dostępu do sieciówek i musi na all kupować czy dojeżdzać też w ten sposób przepłacając.. Może ona sama przepłaciła i chce, żeby się zwróciło. E tam po co być nadgorliwą i niepotrzebnie się wtrącać;) ja jak widzę, że coś jest dla mnie za drogie to po prostu wychodzę lub pytam na priv czy można coś taniej kupić ale nie rozumiem po co pisać w komentarzach. to każdego sprawa i mi osobiście to zwisa :) I tym bardziej dziewczyna nikogo nie oszukuje, bo nikomu nic nie wciska, nic nie ściemnia, a jak ktoś ma kupić to dobrowolnie to zrobi..;)

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:41:38

oj, to nawet nie wiesz jaką ja miałam jazde za to, ze napisałam, ze torebka brzydka na forum...dziewczyna z innego konta wykupila mi wszysto z szafy, a gdy zalozylam o tym watek zaczela mnie wyzywac, po czym powiedziala, ze ja SAMA to zrobilam! znalazla moje dane (wszedzie mam taki sam nick, wiec to bylo proste) i twierdzila, ze znalazla to przez IP! :D oczywiscie wszystkie laski na forum jej przyklasnęły i uważały ją za bohaterke! do poki nie zrobila tak z innymi... takie tu są idiotki.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:43:31

Cytat
fajnakropka
Ojj nie przejmuj się, jak ja jednej napisałam, że buty z meeeeega czubem już nie są modne i ciężko będzie je jej sprzedać to przeszukała chyba całą moją szafę i dowaliła się, że sprzedaje buty po babci. Tutaj niektóre panienki są mocno uczulone na krytykę. A ja myślę, że po to jest miejsce na komentarz pod przedmiotem, żeby wyrazić swoje zdanie na jego temat.

źle, że się odwdzięczyła tym samym, ale po co pisałaś to pod jej przedmiotem? może potencjalnie jakiejś dziewczynie by się spodobały, ale zobaczyłaby komentarze, że jakie są niemodne i nie kupiłąby ich. nie rozumiem, po co niektóre dziewczyny się tak wtrącają w sprzedaż innych. brzydkie to brzydkie, ale to jej sprawa i ma prawo do ich sprzedaży, tak samo jak reszta do sprzedaży najmodniejszych w tym sezonie.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:45:25

Cytat
Cholerka
Cytat
Dewelinka_1989
Cytat
Cholerka
Cytat
Dewelinka_1989
Cytat
Cholerka
Cytat
Lolik25
bardzo dobrze że napisałaś że widziałaś taniej,ja też pisze jak widze że jest przesadna cena...przeważnie są to rzeczy używane a cenią se je jak nowe!!!!!to jest chamswo moim zdaniem!

A to jest chamstwo, bo? Proszę o logiczne uzasadnienie.

sami komuniści na szafie:)

Jeżeli pijesz do mnie, to najpierw otwórz słownik i dowiedz się co znaczy słowo "komunista". Pozdrawiam.
no wlasnie, apropos chamstwa. zartu nie rozumiesz, kontekstu nie chcesz nawet ogarnac, ale do rozpoczęcia pyskówy jestes pierwsza i ABSOLUTNIE mnie to nie dziwi tutaj na szafie

Po pierwsze, chamstwa w mojej wypowiedzi nie widzę, poza zwróceniem uwagi, nie widzę Twojej mimiki, ani gestów więc nie jestem w stanie do końca oczytać Twoich intencji, dlatego napisałam jeżeli i chodziło oczywiście jeżeli jest to jakieś negatywne. Twoje stwierdzenie o pyskówce jet niestety błędne, ponieważ nie pyskuję, a dyskutuję, po raz kolejny serdecznie pozdrawiam :).
więc jak już zluzowałaś z punktowaniem i doszukiwaniem się obrażania to może w spokoju poczytasz, że chciałam powiedzieć o tym, ze to dośc "komunistyczne"/utopijne podejście: nie rozumieć, że przedmiot jest tyle wart, ile ktos za niego zapłaci, a nie tyle ile odgrónie ktos sprawiedliwie ustali, bo nie ma czegos takiego:) w świecie, w ktorym placi sie za reklamę, a nie za konkretne ręce konkretnego fachowca z manufaktury tak jak przed stu pięćdziesięciu laty...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:46 przez Dewelinka_1989.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:48:52

Cytat
morbidaniolek
oj, to nawet nie wiesz jaką ja miałam jazde za to, ze napisałam, ze torebka brzydka na forum...dziewczyna z innego konta wykupila mi wszysto z szafy, a gdy zalozylam o tym watek zaczela mnie wyzywac, po czym powiedziala, ze ja SAMA to zrobilam! znalazla moje dane (wszedzie mam taki sam nick, wiec to bylo proste) i twierdzila, ze znalazla to przez IP! :D oczywiscie wszystkie laski na forum jej przyklasnęły i uważały ją za bohaterke! do poki nie zrobila tak z innymi... takie tu są idiotki.
haha. to ty oskarżyłaś bezpodstawnie inną użytkowniczkę o wykupienie szafy a potem okazało się, że sama to zrobiłaś? ;D jeśli to ty (a nie chce mi się sprawdzać teraz twoich postów) to niezła zbita z ciebie była ;D pamiętam jak zamilkłaś gdy się wszystko wydało albo jak prosiłaś o polubowne załatwienie sprawy na pw ;D i ty śmiesz pisać o chamstwie innych...

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:51:19

ja bym była szczęśliwa jakby każdy się tu zajął sobą, a nie miał jakieś "ale" do szaf innych użytkowniczek... ciągle tylko wątki "bo ona sprzedaje za drogo", "bo ona sprzedaje podróby", "bo ona sprzedaje drożej niż w sklepie" itd. skończcie już z tym...

baby to są jednak jakieś inne; każdy orze jak może i jego sprawa za ile i co wystawia - nie chcesz, nie kupuj! proste! co Cię obchodzi, że ona sprzedaje marynarkę drożej niż w sklepach? jej sprawa! bardzo często się z takim czymś spotykam... to normalny zabieg sprzedażowy... na allegro są czasem przebitki po 200 zł (kiedyś była tam sprzedawana kolekcja versace dla h&m z dużą przebitką); ale LUDZIE TO KUPUJĄ I WIEDZĄ, ŻE PRZEPŁACAJĄ! ale skoro nigdzie indziej nie mogą znaleźć danej rzeczy to zapłacą nawet drugie tyle żeby to mieć

wkurza mnie taki komentowanie cudzych szaf, ciuchów... bo ona ma stare, babcine rzeczy itd. CO TO KOGO OBCHODZI?!

jeśli chcecie zmieniać świat zacznijcie od SIEBIE, ot taka moja rada :)

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:51:55

Cytat
Dewelinka_1989
więc jak już zluzowałaś z punktowaniem i doszukiwaniem się obrażania to może w spokoju poczytasz, że chciałam powiedzieć o tym, ze to dośc "komunistyczne"/utopijne podejście: nie rozumieć, że przedmiot jest tyle wart, ile ktos za niego zapłaci, a nie tyle ile odgrónie ktos sprawiedliwie ustali, bo nie ma czegos takiego:) w świecie, w ktorym placi sie za reklamę, a nie za konkretne ręce konkretnego fachowca z manufaktury tak jak przed stu pięćdziesięciu laty...

Ja cięgle jestem spokojna :). Prawdę piszesz. :)
Cytat
xanthina
ja bym była szczęśliwa jakby każdy się tu zajął sobą, a nie miał jakieś "ale" do szaf innych użytkowniczek... ciągle tylko wątki "bo ona sprzedaje za drogo", "bo ona sprzedaje podróby", "bo ona sprzedaje drożej niż w sklepie" itd. skończcie już z tym...

baby to są jednak jakieś inne; każdy orze jak może i jego sprawa za ile i co wystawia - nie chcesz, nie kupuj! proste! co Cię obchodzi, że ona sprzedaje marynarkę drożej niż w sklepach? jej sprawa! bardzo często się z takim czymś spotykam... to normalny zabieg sprzedażowy... na allegro są czasem przebitki po 200 zł (kiedyś była tam sprzedawana kolekcja versace dla h&m z dużą przebitką); ale LUDZIE TO KUPUJĄ I WIEDZĄ, ŻE PRZEPŁACAJĄ! ale skoro nigdzie indziej nie mogą znaleźć danej rzeczy to zapłacą nawet drugie tyle żeby to mieć

wkurza mnie taki komentowanie cudzych szaf, ciuchów... bo ona ma stare, babcine rzeczy itd. CO TO KOGO OBCHODZI?!

jeśli chcecie zmieniać świat zacznijcie od SIEBIE, ot taka moja rada :)

Zawsze znajdzie się ktoś, kto na forum musi się pożalić, że ta ma za drogo, a tamta coś tam... Nawet nie uczą ich poprzednie tematy w których były tak samo komentowane autorki czyli m.in. np. "Co cię to obchodzi, każdy robi co chce"... Na to się niestety nic nie poradzi...
P.S. Tak zauważyłam, że to dział poplotkujmy o modzie, a nie o użytkowniczkach autorko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:56 przez Cholerka.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:56:07

Cytat
fajnakropka
Ojj nie przejmuj się, jak ja jednej napisałam, że buty z meeeeega czubem już nie są modne i ciężko będzie je jej sprzedać to przeszukała chyba całą moją szafę i dowaliła się, że sprzedaje buty po babci. Tutaj niektóre panienki są mocno uczulone na krytykę. A ja myślę, że po to jest miejsce na komentarz pod przedmiotem, żeby wyrazić swoje zdanie na jego temat.

ale powiedz mi po jakiego grzyba jej tak napisałaś? Ty też należysz do grona tych "upierdliwych bab"? jej sprawa! może dla ciebie nie modne, a ktoś chętnie kupi - choćby do jakiejś ekstrawaganckiej stylizacji czy też na jakieś szkolne przedstawienie

ma to wystawia, proste! chyba lepsze to niż wyrzucenie do kosza...

i tutaj nie chodzi o to, że ktoś nie przyjmuje krytyki tylko właśnie o to, że jakieś upierdliwe szafowiczki nie wiadomo po co czepiają się jakichś szczegółów - taki coś może wkurzyć, bo niestety ludzka głupota razi; mam wrażanie, ze niektóre nic innego nie robią, tylko siedzą na szafie i wyszukują niemodne rzeczy żeby dogryźć ich właścicielkom... po co? nie wiadomo... zajmijcie się sobą, a nie życiem innych...


Cytat
aasieeq
heh oj nie bądź taką Matką Teresą... Kogo to obchodzi..każdy niech wystawia za ile chce. A ten kto będzie chciał to kupi, kto nie to nie kupi. proste. po co takie odstraszające komenarze..? Ile dziewczyn nie ma dostępu do sieciówek i musi na all kupować czy dojeżdzać też w ten sposób przepłacając.. Może ona sama przepłaciła i chce, żeby się zwróciło. E tam po co być nadgorliwą i niepotrzebnie się wtrącać;) ja jak widzę, że coś jest dla mnie za drogie to po prostu wychodzę lub pytam na priv czy można coś taniej kupić ale nie rozumiem po co pisać w komentarzach. to każdego sprawa i mi osobiście to zwisa :) I tym bardziej dziewczyna nikogo nie oszukuje, bo nikomu nic nie wciska, nic nie ściemnia, a jak ktoś ma kupić to dobrowolnie to zrobi..;)

otóż to!
Cytat
marta_iwa
jezuuuusie ....te buty z dłuuuugaśnymi czubami wprawiają mnie w zakłopotanie i niesmak, nie ogarniam dlaczego nie lądują w koszu na samym dnie...to mnie chyba najbardziej irytuje na szafie :)

a może kiedyś będą znowu na topie? nie pomyślałaś o tym? ok. 20 lat temu modne były bryczesy, legginsy z kantem (no wiecie o co chodzi) czy też legginsy z zapiętkami... mama mi opowiadała, że każdy wtedy powyrzucał te rzeczy, że niemodne, babcine itd. takich przykładów jest masa! a teraz są na topie, i co? podobnie za kilka lat może być z czubami :) moda bowiem zatacza koło :)

mnie też się takie buty nie podobają (nie lubiłam ich nawet jak był szał na nie) ale to nie znaczy, że mam pisać jakieś durne komentarze czy wiadomości do ich właścicielek, że są już niemodne, paskudne etc. bo po co? jaki jest w tym sens? nie podoba Ci się, omijasz i szukasz dalej butów dla siebie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 21:07 przez xanthina.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:00:48

Cytat
ExitUtopia
To jeszcze nic, ja dziewczczynie pod brązową pilotką z eko skóry napisałam, żeby poprawiła opis, bo to nie jest ramoneska, a ta mi zaczęła grozić na PW, że niby jest z policji i nie mam jej pisać komentarzy, bo się nabawię kłopotów, po czym finalnie dodała mnie do czarnej listy ;] To dopiero aparatka jest.
Ale co racja to racja - grzecznie zwrócisz uwagę, a chamstwo wyłazi z nich bokami i uszami, bo przeciez jak Ty śmiałaś taki komentarz napisać?!

Ech, ja to już nawet nowej ramoneski na szafie nie szukam, bo mi takie okazy wyskakują, że aż oczka przecieram...

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 21:01:32

Cytat
xanthina
ja bym była szczęśliwa jakby każdy się tu zajął sobą, a nie miał jakieś "ale" do szaf innych użytkowniczek... ciągle tylko wątki "bo ona sprzedaje za drogo", "bo ona sprzedaje podróby", "bo ona sprzedaje drożej niż w sklepie" itd. skończcie już z tym...



wkurza mnie taki komentowanie cudzych szaf, ciuchów... bo ona ma stare, babcine rzeczy itd. CO TO KOGO OBCHODZI?!

jeśli chcecie zmieniać świat zacznijcie od SIEBIE, ot taka moja rada :)


jeżeli każdy zajmie się sobą i swoją szafą to forum padnie, bo będa tylko tematy o prawdopodobnej ciąży i nieszczęśliwej miłosci ,
jestem za poruszaniem bulwersujących nas tematów :)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka kurtka na teraz ??