Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:03:00

Cytat
MaggKey
Olej ją. Jej sprawa. Kiedys w końcu ją ktoś przyłapie i będzie miała za swoje, a tymczasem, nie psuj sobie niepotzrebnie krwi ;)

czy ty wiesz o czym w ogóle piszesz?

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:03:51

nooo jeśli już komuś chcesz na coś zwrócić uwagę, to się pisze w wiadomości prywatnej, a nie komentować...to jest brak szacunku...zdażyło mi się takie wiadomości napisać, ale zaczęłam kulturalny tekst, za co dziewczyny zazwyczaj dziękowały,że unikną takich oto komentarzy

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:04:52

Cytat
eilka
Cytat
martys1602
mnie bardziej wkurzają lalki, które nie raczą odpisać. to jest chamskie, a jakieś głupie wiadomości- ja już się przyzwyczaiłam. :)


dokladnie, nieodpisywanie jest mocno irytujące

To prawda, mnie to się kojarzy z Paniami nowobogackimi, "bo kto to ja jestem, żebym na takie oferty odpisywała..." Brak kultury i tyle.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:07:24

Nie powinno być opcji komentowania rzeczy na sprzedaż/wymianę moim skromnym zdaniem.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:13:47

bardzo dobrze że napisałaś że widziałaś taniej,ja też pisze jak widze że jest przesadna cena...przeważnie są to rzeczy używane a cenią se je jak nowe!!!!!to jest chamswo moim zdaniem!

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:15:28

Masakra po co się wtrącasz No chyba że chciałaś kupić tą rzecz to można się targować a jak nie to po co takie teksty w końcu każdy wystawia rzecz za tyle ile chce ?

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:15:45

Cytat
Lolik25
bardzo dobrze że napisałaś że widziałaś taniej,ja też pisze jak widze że jest przesadna cena...przeważnie są to rzeczy używane a cenią se je jak nowe!!!!!to jest chamswo moim zdaniem!

A to jest chamstwo, bo? Proszę o logiczne uzasadnienie.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:16:32

czasami nie ma innej opcji niz kupic drozej na all czy na szafie bo np w sklepach juz danego produktu nie ma, bo byl tani i ludzie pokupowali wlasnie po to zeby sprzedawac drozej. tak sie dzieje nie tylko w przypadku ciuchow.

jeszcze co do komentarzy pod przedmiotami, to mnie wkurza jak ktos pod moimi przedmiotami pisze "u mnie takie same tylko L!" albo "u mnie takie same za 10zl", a ja np. mam za 15zl, uwazam, że jest to słabe wzgledem innych szafiarek. ja sama tak nie robię i chciałabym żeby inne szafiarki też tak nie robily

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:17:05

chamska, jak wiele dziewczyn na tym świecie :) Nie ma co się przejmować, proponuje olać takie panienki ciepłym moczem bo nie warto prowadzić z nimi dyskusji :)

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:17:28

Cytat
Cholerka
Cytat
Lolik25
bardzo dobrze że napisałaś że widziałaś taniej,ja też pisze jak widze że jest przesadna cena...przeważnie są to rzeczy używane a cenią se je jak nowe!!!!!to jest chamswo moim zdaniem!

A to jest chamstwo, bo? Proszę o logiczne uzasadnienie.

sami komuniści na szafie:)
Mnie denerwuje jak wiele z was nie jest w stanie zrozumieć komunikatu, ktory dodaję do kazdej dodawanej przeze mnie rzeczy do szafy:
czyli w dolnej części opisu kazdej rzeczy piszę, ze kazda osoba wracajaca do mojej szafy i przekraczajaca w koncu sumą zakupów 250zł dostaje gratis jedną wybraną rzecz z mojej szafy o wartosci do 60 zł

czytacie to, widzicie ten opis pod rzeczą, ktora jest wystawiona za np. 29zł/39zł/25zł (rózne ceny) i dostaję mnostwo wiadomosci na priv (i komentarzy do ofert) typu:
"ta bluzka wcale nie jest sprzedawana na all.egro za 60zł"
"ja kupiłam ją taniej, za 39 zł anie za 60zł"
" u mnie w sklepie taniej, 50 zł a nie 60zł, naciągaczko"

i to nie sa jakies wyjatki,wiele z was nie jest w stanie przyswoic ze zrozumieniem podstawowego tekstu, co pozostawia pewne przypuszczenia, np takie, ze duza czesc spoleczenstwa nie jest w stanie prawdopodobnie zrozumiec pisma z urzedu, przeczytac dobrze metki, instrukcji obslugi, komunikatu prasowego. 60 lat i będzie drugie Auschwitz Birkenau jesli tak będzie dalej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:26 przez Dewelinka_1989.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:19:29

Cytat
Dewelinka_1989
Cytat
Cholerka
Cytat
Lolik25
bardzo dobrze że napisałaś że widziałaś taniej,ja też pisze jak widze że jest przesadna cena...przeważnie są to rzeczy używane a cenią se je jak nowe!!!!!to jest chamswo moim zdaniem!

A to jest chamstwo, bo? Proszę o logiczne uzasadnienie.

sami komuniści na szafie:)

Jeżeli pijesz do mnie, to najpierw otwórz słownik i dowiedz się co znaczy słowo "komunista". Pozdrawiam.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:21:04

Jej odpowiedz nie była miła, ale po co jej pisałaś to ? Przecież ma prawo wystawiać po tyle po ile zechce. Nie musi taniej niż w sklepie.

Cytat
sajkokendi


jeszcze co do komentarzy pod przedmiotami, to mnie wkurza jak ktos pod moimi przedmiotami pisze "u mnie takie same tylko L!"
A ja wręcz przeciwnie lubie jak tak piszą dziewczyny. Bo czasem szukam jakiegoś ciuszka, patrze na wymiary i nie pasują a w komentarzach pisze od razu gdzie mogę znaleźć w swoim rozmiarze. I mi nie przeszkadzało by gdyby ktoś pisał tak pod moimi, bo przecież o inny rozmiar chodzi więc nie zabierze mi potencjalnych klientów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 20:24 przez -potui.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:25:17

Cytat
lola17xD
i własnie wkurzaja mnie takie osoby które pisza pod ofertami teksty typu a w slepie jest taniej a to a tamto i na jaką cholerę takie osoby robią antyreklamę ???????????? biznes to biznes, w sklepie tez zarzucasz sprzedajacej ze kupiła to w hurtowni taniej ??

dokładnie.

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:25:27

haha smieszne i glupie,mysla ze na tym zarobią.takimi odzywkami pokazują swój poziom,wielkim łukiem takie.kiedys u jedenj znalazłam przesliczne unikatowe spodenki,cud miód-przesyłka 15zł,wiec pize jej ze skoro ja mam płacic za wysylke to prosze o ekonomiczna za ok 7 zł,ta sie zaczeła rzucac do mnie ze ona tak zdecydowala i nie jest zainersowana aby sprzedac mi te spodenki.

Chamstwo szafiarek

22 wrz 2012 - 20:27:14

obie zachowałyście się jak dzieciaczki w podstawówce. ona mogła wystawić za ile chce i nie rozumiem, po co takie durnowate docinki, że oszukuje bla bla bla. bo niby dlaczego oszukuje? bo chce sprzedać drożej? ale i ona niepotrzebnie się rzuciła na ciebie. obie zachowałyście się napastliwie wobec siebie więc nie rozumiem skąd u ciebie takie oburzenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka kurtka na teraz ??