Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

38 sekund temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:14:52

CCC to totalny szajs. Żadne z zakupionych dotąd butów nie wytrzymały dłużej niż pół roku. W dodatku nie uznają reklamacji, jeśli butów nie da sie naprawić. W zeszłym roku reklamowałam jedne buty 5 razy - dopiero po piątej reklamacji oddali mi kasę. Nie polecam.

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:29:06

a co sądzicie o jakości butów z typowych sieciówek? interesuje mnie głównie opinia o butach house

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:34:01

Dr. Martens i LESTA - nie do zdarcia przy odpowiedniej pielęgnacji

Venezia - jedyne buty, które tam kupiłam, na przecenie, trzymają się już trzecią czy czwartą zimę - więc ten model ok, reszta nie wiem

S-but - świetne, bardzo solidne, ale ciężko je znaleźć w sklepach w większych miastach

SYRENA - tez bardzo trwałe, ale mało ciekawych wzorów

Heavy Duty - buty na lata, ciekawe fasony i co najważniejsze, mają duże rozmiary nawet ze szpilek, ale też trochę zależy od marki - Marischa to plastikowy szajs

CCC - w zależności od marki, jest tam kilka, na zimę kupiłam tam wysokie kozaki, bardzo ładnie się trzymają, ale wiadomo, trzeba dbać

Deichmann - też w zależności od marki, Catwalk wyglądają na bardzo ładne i porządne - ciekawe wzory i solidne wykonanie, ale nie brałam.

GEOX - buty na lata, ale cena adekwatna

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:35:21

Cytat
browneyess
co do tamaris - polecam. Mam skórzane kozaki na zimę. Świetna jakość, przelatałam w nich już dwa sezony a są niemal jak nowe. Nie do zdarcia. Cena adekwatna do jakości

powiem to samo, mam nawet jakieś buty vintage (mają spokojnie ze 30 lat) i dają radę :)

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:46:06

ja nie mogę się zgodzić co do opinii o Venezii :)

mam kozaki z tej firmy kupione w zeszłym roku, skórzane długie oficerki, super wygodne, kompletnie nie obcierają, bardzo dobrze się trzymają,a chodzę w nich non-stop. Są to moje ulubione buty i chyba najwygodniejsze jakie miałam do tej pory. Dlatego polecam jak najbardziej kozaki z tej firmy:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 15:52 przez aanaaxd.

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:55:08

jeżeli chodzi o sieciówki moge polecić buty z topshopu, zwłaszcza szpilki, drogie, ale jakość jest dobra (zwłaszcza kolekcji premium, unique), tańsze modele (są one dla nas nadal drogie, ale...) są gorsze. mam jedne sztyblety za 160zł i troszkę się już ścierają (choć reczywiście i ch nie oszczędzam). H&M - drogie nie są przeważnie, ale straszny shit - widze to po moim mężu. Ja mam dużo butów, więc często zmieniam i nie eksploatuje intensywnie - on potrafi chodzić w jednych cały czas, w przypadku HM to nie jest długi czas :) OFFICE, tez polecam, drogie i nie dostępne w pl, ale solidne. Dorothy Perkins - takie sobie jakościowo, a jednak dość drogie, fajne wzory. ZARA - drogie i BARDZO SŁABA JAKOŚĆ, świetne wzory, więc żal :(

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 16:44:50

w CCC kupuję tylko Lasockiego ze skóry naturalnej i jestem zadowolona :)
co do reklamacji JEST SUPER w 2011r reklamowałam i od ręki pytali czy chcę pieniądze czy nową parę wiec rewelacja!:)

raz mialam fajowe sandałki Zych-Staszewski ale nie wiem gdzie teraz można szukać ich kolekcji :/

Skórzane kupuję też w Wojas'ie - ale nie maja szałowych wzorów, szkoda..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 16:45 przez trzpiootka.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 16:53:15

DC - jesli ktoś chce trwałych butów (niezaleznie od stylu) to z ręką na serciu polecam. Trzy pary takich butów goszczą w mojej szafie i każda jest super (co prawda tylko adidasy). Jedne mają 2 lata, drugie 5, a ostatnie 8 lat i jestem z nich mega zadowolona. Są bardzo cięzkie do zniszczenia

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 16:56:06

ja z Deichmanna ,chociaz zbyt wygledny to on nie jest, pod wzgledem jakosci bylam zawsze zadowolona ,tzn nigdy mi sie nie rozwalilo nic ,serio :D

CCC czasem trafi sie cos dobrego , chociaz kupilam tak w zeszlym roku Lasockiego za 'gruba kabane' i dmuchalam chuchałam i co ? rozpipczyly sie ,strasznie delikatne , mocniej wiaterek zawial i ryska sie robila :P

ryłko dobrze sie trzymaja ale rzadko idzie cos wybrac <brzydkie :P >

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 16:58:52

Deichmann - wiadomo, dno kompletne, buty na gora jeden sezon, nawet nie.
Boti - to samo

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 17:22:26

Ostatnio kupiłam blinki. Są ekstra, mięciutka skóra mega wygodne i fajny fason. Botki ryłki miałam dwa razy na sobie i wyglądały jakby je czołg rozjechał a niewygodne że no. Martensy to tylko te typowe glaniory są nie do zdarcia. Mam kozaczki tzw. modne to po jednym sezonie wyglądają baardzo vintage:) Nie polecam także lizarda, słaba skóra, trochę wody i plamy na całości nie do usunięcia.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

dobre buty - mały przewodnik

10 lip 2019 - 07:30:09

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-19 09:55 przez isra.

dobre buty - mały przewodnik

02 wrz 2019 - 22:02:44

Mnie ostatnio do gustu bardzo przypadły espadryle

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

dobre buty - mały przewodnik

09 wrz 2019 - 13:28:43

Szpilki/obcasy? ostatnio mi się odwidziało coś i polubiłam w nich chodzić ;p i jak przeżyłam w nich 3 dni więc stwierdziłam że mogę w nich chodzić ;p i w sumie jakby tak policzyć to kilka par mam ;p oooo przypomniałam sobie o moich brązowych koturnach ;p poza tym mam jeszcze sandały, baleriny i jakieś japonki.
no i lubię kupować buty ;p Głównie jednak w sklepach internetowych. Kiedyś obawiałam się kupować w takich miejscach ale obecnie już nie ( jest zawsze te 14 dni na ewentualny zwrot obuwia).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mokasynki - gdzie znajdę?