Ostrzeżenia dla użytkowniczki elvirr:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (24-09-2015 23:25) Spam.
Również czeka mnie niedługo remont i konieczność urządzenia na nowo salonu. Nie mam pomysłu. Wiem tylko, że będzie w kolorach białych, jasnych. Może jakieś sugestie :) ? Ja ostatnio zamawiałam sobie nowe meble do salonu. Pochwalę się tutaj na jakie się zdecydowałam: [color=#FF0000][/color] Zależało mi na czymś klasycznym ale nie chciałam robić z domu skansenu tak wiec szukałam mebli, które będą w stanie połączyć nowoczesność z klasyką. Myślę,ze mi się to udało bo meble prezentują się naprawdę fajnie. Nie potrafię obecnie napisać ile salonów zeszłam kiedy szukałam.W końcu zamówiłam w sieci. Konkretnie w tym sklepie: [color=#FF0000][/color]- maja tam obecnie wiele lepszych jakościowo kolekcji.
moderator (03-10-2015 19:19) Spam.
Jeżeli tylko do odbierania połączeń, to proponuję w FCN. Mają tam teraz taki fajny abonament FCN 300, koszt miesięczny to 20 zł brutto, umowa na 2 lata. Tu masz [url=https://fcn.pl/abonament/cennik/]link[/url] do ogólnych warunków, cennika itd. Ewentualnie stacjonarny na prepadi. Tak, tam też mają taką możliwość. Działa to tak jak komórki na doładowania.
moderator (16-10-2015 23:28) Spam.
Jest wiele firm oferujących usługi kateringowe. Jedną z nich jest Fura Smaku. Możesz tam spokojnie zamówić sobie jedzonko na dowolną domową imprezę. Mają tam bardzo wiele różnych dań tak więc przez telefon można wszystko uzgodnić. Wybierasz czy chcesz potrawy wegetariańskie, staropolskie, włoskie czy też jeszcze inne. Swoją drogą to jest to bardzo wygodne. W ostatnim czasie sama również z tego korzystam bo nie ma nic gorszego niż stanie przed imprezą i gotowanie.Tak można skupić się na sobie oraz ładnie uczesać oraz umalować.
moderator (16-10-2015 23:32) Spam.
Nie.Na pewno nie jeset. Szczerze to sama się trochę tego obawiałam na samym poczatku jak brałam ale potem przetestowaliśmy z mężem kiedy sama tego nie widziałam i to kilka razy. Jest to fajne urozmaicenie. Moze nie jest to zabawa na co dzień ale na weekendy oraz inne specjalne okazje jak najbardziej. Kupowałam w sieci. Wpisz sobie sex elixir i na pewno wyskoczy Ci sporo sklepów, w których można to dostać.
moderator (15-04-2017 17:48) Spam.
Ja :) Aczkolwiek głównie nie na odchudzanie ale na wyregulowanie swojego układu pokarmowego ( miałam problemy z zaparciami). Efekt uboczny błonniku w postaci przyspieszenia przemiany materii oczywiście był również bardzo pożądany :) Czuje się bardziej najedzona. Nie łapie mnie większy głód w najmniej spodziewanych sytuacjach.

Zamknij to okno