Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

44 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobre buty - mały przewodnik

14 paź 2011 - 17:22:12

Co do Deichmanna się nie zgodzę. Co prawda, za często tam nie kupuję, ale jestem dobrego zdania po kilku zakupach obuwia właśnie tam :)

dobre buty - mały przewodnik

15 paź 2011 - 11:48:19

Badura - mzoe nie za ladne ale swietne jakosciowo i wygodne, mam trekkingowe zimowki, najcieplejsze buty na swiecie (JESTEM STRASZNYM ZMARZLAKIEM)

Clarks - bardzo porzadna firma, buty skorzane i szyte, niestety drogie, jednak ja uwazam ze w dobre buty trzeba inwestowac.

CCC i Quazi to jedna i ta sama firma - srednia jakosc i nieadekwatna cena...

zweryfikowana
Posty: 466
Ostrzeżenia: 2/5

dobre buty - mały przewodnik

15 paź 2011 - 11:51:11

moim zdaniem Daichmann ma dobre buty ;)

dobre buty - mały przewodnik

19 paź 2011 - 10:40:45

Dzięki za wątek. Wczoraj kupiłam buty zimowe w Aldo i poważnie zastanawiam się nad ich oddaniem. Szczególnie, że buty nie są ze skóry, a cena "skórzana"....

dobre buty - mały przewodnik

19 paź 2011 - 10:47:47

ja w tamtym roku kupilam w deichmanie kozaki..niestety nie dotrwały do konca zimy i popylałam w botkach w lutym;/

dobre buty - mały przewodnik

19 paź 2011 - 10:54:28

Cytat
xkoralowax
Ciekawy wątek ...

popieram :).....
i co do niektórych marek masz racje,jednak ja uważam że w Aldo mają dobre buty często tam kupuje i jestem mega zadowolona ..
bardzo prosze o pomoc:
http://forum.szafa.pl/53/4733531/4733531/sukienka-asos-ktora-hn.html#msg-4733531

dobre buty - mały przewodnik

19 paź 2011 - 10:57:13

Jeśli chodzi o CCC kupiłam sobie tam balerinki Red Nylon za 50 zł były one z cwiekami i na dodatek zamszowe po jakiś 3 miesiącach korzytana rozleciały się a ćwieki cały czas się odczepiały a wyglądały porządnie... kupiłam sobie pózniej na lato tej samej marki baleriny tylko ze materiałowe lepsze jakościowo ale jak się załozy je pare razy to strasznie śmierdzą więc trzeba je często prać... Graceland jest ok a jęli chodzi o sportowe to mam teraz adidaski Reeboka takie za kosteczkę i są super prawie nie zniszczone a mam je od grudnia czyli prawie rok i często w nich chodzę..:)

dobre buty - mały przewodnik

19 paź 2011 - 11:00:20

Ja pracuje w obuwniczym i powiem Wam, szczerze, że ile ludzi tyle opinii :P:P:P Ja sama kiedyś wolałam kupić więcej par niż jedne ze skóry i to był poważny błąd !!! Osobiście mogę polecić polskie firmy:

EKSBUT - solidne buty, coraz ładniejsze fasony i trwałe! (osobiście mam rude platformy:D)
eSKA - nie są drogie, buty raczej klasyczne, ale trwałe i solidne
MACIEJKA - super wygodne, z miękkiej skórki, przeróżne kolory! Mam osobiście czerwone półbuty i kozaki letnie i chodzi się jak w papciach:D
LESTA - klasyczne, ale nie do zdarcia! Moja siostra chodzi po 5 sezonów

Polecam jeszcze firmę GEOX!!! Mają oddychającą podeszwę. Są kosmicznie drogie, ale warto naprawdę.

Co do Deichmanna to jak dla mnie buty ok. A CCC NIE ZNOSZE!! Śmierdzą i są nietrwałe.

Niestety ludzie dalej wolą kupić za 500 złotych buty i używać do nich KIWI w płynie co jest ogromnym grzechem, bo przy wyjsciu w zimie na mróz, skóra tym zrobiona pęka ;/;/;/

Mam na oku botki Tamaris i chyba się skusze :D:D:D:D

Pozdrawiam wszystkie butocholiczki :D:D:D:d

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 14:36:24

a co powiecie o dee zee? :P
a co do deichmana to totalne dno ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 14:37 przez SheWolf1.

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 14:40:26

deichmann ok ccc masakra

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 14:51:02

A ja mam glany ze Steela i są niezawodne, nie do zdarcia i najwygodniejsze na świecie, natomiast inne buty kupuję tylko w CCC i Deichmanie i nie narzekam. Nie należy oczekiwać po nich cudów, skoro większość kosztuje w okolicach 70 zł.
Dodatkowym plusem CCC była dla mnie pewna sytuacja: nie chodze w sandałach ani klapkach w lato, bo nie znoszę, ale musiałam się przełamać na czas wyjazdu zagranicę. Kupiłam sandałki, przechodziłam w nich tyle i potrzebowałam, potem zaczęły się rozklejać, a ja w ramach gwarancji wybrałam balerinki w tej samej cenie, którym do dziś nic się nie dzieje. Więc jestem zadowolona. :]

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 14:55:06

Wypowiadam się na podstawie doświadczenia z kilkoma parami danej marki, a nie na pojedynczych przykładach.


Deichmann - przereklamowany, buty źle wyprofilowane, już niektóre ze stojących na sklepowych pułkach zdarzyło mi się widzieć porozklejane.

CCC- bardzo kiepska jakość, chociaż czasem można kupić coś w czym pochodzi się dłużej niż 3 miesiące.

Boti - bardzo kiepska jakość, nieciekawe modele

Reserved - cena nie adekwatna do jakości, fleki zdzierają się błyskawicznie - są wykonane ze zbyt miękkiego tworzywa

Timberland - cena adekwatna do jakości, buty nie do zdarcia, wytrzymałe i wygodne.

Converse - mówię tu o damskich butach sportowych tej marki. Z gorszymi się nie spotkałam. Są nietrwałe. Po 2 miesiącach skóra popękała, a reklamacji nie chcieli przyjąć. Na szczęście pomógł rzecznik praw konsumenta.

Puma - buty trwałe i solidnie wykonane, długo służą.

Buty z "Chińskiego Marketu" - Śmierdzą. Niesamowicie wysokie ceny w porównaniu do jakości. Buty się rozlatują, w jednych nawet zauważyłam, że wnętrze obcasa było wypełnione papierem/tekturą. Zbyt wysoka cena, brak gwarancji.

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 14:56:25

od 10 lat kupuje tylko w Deichmann w CCC rzadziej ale dla mnie jakość bardzo dobra i zawsze sobie znajdę coś dla siebie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 14:57 przez skj2008.

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:04:52

dla mnie firma Clarks jest numerem 1 :)

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:09:39

Super wątek :)
Deichmann - nie wiem jak inne buciki, ale ja mam 2 pary szpilek (12cm) , są tak cudownie stabilne i wygodne, że szok !! Miałam wiele par butów, ale tak wygodnych jak ten konkretny model - NIGDY
Atmosphere - dla mnie nistety są to buciki totalnie nie wygodne miałam od wujka z Londynu przysyłane, ale po kilku nieudanych parach poprosiłam aby nie wysyłał, bo żadne nie okazały się godne pochwały. Nawet trudno mi określic wytzymałość, bo dla mnie są niewygodne i długo w nich nie pochodziłam.
Pavocki - mam 2 pary, są bardzo wygodne, dobrze wyprofilowane i stabilne :)
Office London - i to jest firma , którą w 100% mogę polecić ! Mam botki z tamtąd. Miałam też szpilki. Ze skóry naturalnej, bardzo stabilne, wygodne, i wyglądają BOSKO!! na dodatek na prawdę nie do zdarcia!
CCC- ceny niskie, ale jakość marna. Miałam kilka par butów, ale niestety żadnych nie mogę pochwalić...

a co możecie mi powiedzieć o deezee? Ponieważ zastanawiam sie nad zakupem jednego modelu z ich oferty ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 15:11 przez Albi21.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubrania ; //