Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

56 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:14:52

CCC to totalny szajs. Żadne z zakupionych dotąd butów nie wytrzymały dłużej niż pół roku. W dodatku nie uznają reklamacji, jeśli butów nie da sie naprawić. W zeszłym roku reklamowałam jedne buty 5 razy - dopiero po piątej reklamacji oddali mi kasę. Nie polecam.

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:29:06

a co sądzicie o jakości butów z typowych sieciówek? interesuje mnie głównie opinia o butach house

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:34:01

Dr. Martens i LESTA - nie do zdarcia przy odpowiedniej pielęgnacji

Venezia - jedyne buty, które tam kupiłam, na przecenie, trzymają się już trzecią czy czwartą zimę - więc ten model ok, reszta nie wiem

S-but - świetne, bardzo solidne, ale ciężko je znaleźć w sklepach w większych miastach

SYRENA - tez bardzo trwałe, ale mało ciekawych wzorów

Heavy Duty - buty na lata, ciekawe fasony i co najważniejsze, mają duże rozmiary nawet ze szpilek, ale też trochę zależy od marki - Marischa to plastikowy szajs

CCC - w zależności od marki, jest tam kilka, na zimę kupiłam tam wysokie kozaki, bardzo ładnie się trzymają, ale wiadomo, trzeba dbać

Deichmann - też w zależności od marki, Catwalk wyglądają na bardzo ładne i porządne - ciekawe wzory i solidne wykonanie, ale nie brałam.

GEOX - buty na lata, ale cena adekwatna

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:35:21

Cytat
browneyess
co do tamaris - polecam. Mam skórzane kozaki na zimę. Świetna jakość, przelatałam w nich już dwa sezony a są niemal jak nowe. Nie do zdarcia. Cena adekwatna do jakości

powiem to samo, mam nawet jakieś buty vintage (mają spokojnie ze 30 lat) i dają radę :)

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:46:06

ja nie mogę się zgodzić co do opinii o Venezii :)

mam kozaki z tej firmy kupione w zeszłym roku, skórzane długie oficerki, super wygodne, kompletnie nie obcierają, bardzo dobrze się trzymają,a chodzę w nich non-stop. Są to moje ulubione buty i chyba najwygodniejsze jakie miałam do tej pory. Dlatego polecam jak najbardziej kozaki z tej firmy:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 15:52 przez aanaaxd.

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 15:55:08

jeżeli chodzi o sieciówki moge polecić buty z topshopu, zwłaszcza szpilki, drogie, ale jakość jest dobra (zwłaszcza kolekcji premium, unique), tańsze modele (są one dla nas nadal drogie, ale...) są gorsze. mam jedne sztyblety za 160zł i troszkę się już ścierają (choć reczywiście i ch nie oszczędzam). H&M - drogie nie są przeważnie, ale straszny shit - widze to po moim mężu. Ja mam dużo butów, więc często zmieniam i nie eksploatuje intensywnie - on potrafi chodzić w jednych cały czas, w przypadku HM to nie jest długi czas :) OFFICE, tez polecam, drogie i nie dostępne w pl, ale solidne. Dorothy Perkins - takie sobie jakościowo, a jednak dość drogie, fajne wzory. ZARA - drogie i BARDZO SŁABA JAKOŚĆ, świetne wzory, więc żal :(

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 16:44:50

w CCC kupuję tylko Lasockiego ze skóry naturalnej i jestem zadowolona :)
co do reklamacji JEST SUPER w 2011r reklamowałam i od ręki pytali czy chcę pieniądze czy nową parę wiec rewelacja!:)

raz mialam fajowe sandałki Zych-Staszewski ale nie wiem gdzie teraz można szukać ich kolekcji :/

Skórzane kupuję też w Wojas'ie - ale nie maja szałowych wzorów, szkoda..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 16:45 przez trzpiootka.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 16:53:15

DC - jesli ktoś chce trwałych butów (niezaleznie od stylu) to z ręką na serciu polecam. Trzy pary takich butów goszczą w mojej szafie i każda jest super (co prawda tylko adidasy). Jedne mają 2 lata, drugie 5, a ostatnie 8 lat i jestem z nich mega zadowolona. Są bardzo cięzkie do zniszczenia

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 16:56:06

ja z Deichmanna ,chociaz zbyt wygledny to on nie jest, pod wzgledem jakosci bylam zawsze zadowolona ,tzn nigdy mi sie nie rozwalilo nic ,serio :D

CCC czasem trafi sie cos dobrego , chociaz kupilam tak w zeszlym roku Lasockiego za 'gruba kabane' i dmuchalam chuchałam i co ? rozpipczyly sie ,strasznie delikatne , mocniej wiaterek zawial i ryska sie robila :P

ryłko dobrze sie trzymaja ale rzadko idzie cos wybrac <brzydkie :P >

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 16:58:52

Deichmann - wiadomo, dno kompletne, buty na gora jeden sezon, nawet nie.
Boti - to samo

dobre buty - mały przewodnik

05 lut 2012 - 17:22:26

Ostatnio kupiłam blinki. Są ekstra, mięciutka skóra mega wygodne i fajny fason. Botki ryłki miałam dwa razy na sobie i wyglądały jakby je czołg rozjechał a niewygodne że no. Martensy to tylko te typowe glaniory są nie do zdarcia. Mam kozaczki tzw. modne to po jednym sezonie wyglądają baardzo vintage:) Nie polecam także lizarda, słaba skóra, trochę wody i plamy na całości nie do usunięcia.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

dobre buty - mały przewodnik

10 lip 2019 - 07:30:09

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-19 09:55 przez isra.

dobre buty - mały przewodnik

02 wrz 2019 - 22:02:44

Mnie ostatnio do gustu bardzo przypadły espadryle

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

dobre buty - mały przewodnik

09 wrz 2019 - 13:28:43

Szpilki/obcasy? ostatnio mi się odwidziało coś i polubiłam w nich chodzić ;p i jak przeżyłam w nich 3 dni więc stwierdziłam że mogę w nich chodzić ;p i w sumie jakby tak policzyć to kilka par mam ;p oooo przypomniałam sobie o moich brązowych koturnach ;p poza tym mam jeszcze sandały, baleriny i jakieś japonki.
no i lubię kupować buty ;p Głównie jednak w sklepach internetowych. Kiedyś obawiałam się kupować w takich miejscach ale obecnie już nie ( jest zawsze te 14 dni na ewentualny zwrot obuwia).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mokasynki - gdzie znajdę?