Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A ja dopadłam dziś w biedronie szczoteczki elektryczne Oral B Vitality w fajnej cenie ;) Ale od kilku dni poluję na masę krówkową i nigdzie jej nie ma :(

Dziewczyny kupiła któraś ten zestaw suszarka z prostownicą?

Dziewczyny, widziałam dzisiaj w biedronce spodnie narciarskie przecenione bodajże z 80 na 60 wiecie jaka jest ich jakość, warto za taką cenę?
W tym roku chcę po raz pierwszy pojechać na narty, więc jeszcze się nie orientuje co jest warte uwagi a co bublem ;)

ja czekam na gofrownicę:)

Cytat
mzap88
ja czekam na gofrownicę:)

Ja też :)

Mnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-19 10:55 przez Teckgirl.

Cytat
_monikaa_
Cytat
mzap88
ja czekam na gofrownicę:)

Ja też :)

Swoją drogą sądzicie, że te gofrownice będą dobre jakościowo ? I w jakiej cenie ? Bo też poluje ostatnio na gofrownice :D

Kupiłam miesiąc temu rękawiczki, takie czarne " skórzane " :D hahaha były po 12 zł, mówię spoko wyglądają i cena też nawet jak na jeden sezon mają być to biorę. Po wyjściu ze sklepu założyłam,po jakiś 10 minutach jestem w domu, ściągam rękawiczki i masakra... nie dało się oddychać tak śmierdziały rękawiczki i w dodatku przeszedł ten zapach na dłonie :/ A rękawiczki poszły do śmieci... nigdy więcej takich rękawiczek :(

Ja jakoś rok temu, czy trochę ponad, kupiłam w Biedronce tostownicę. Za 30 zł. I była naprawdę dobra. Używałam jej około roku, dopóki nie urwałam rączki :P Wiadomo, platik, pękł. Ale to była moja wina, nie tostera, bo za dużo chleba napchałam :P

Ja jakoś rok temu, czy trochę ponad, kupiłam w Biedronce tostownicę. Za 30 zł. I była naprawdę dobra. Używałam jej około roku, dopóki nie urwałam rączki :P Wiadomo, platik, pękł. Ale to była moja wina, nie tostera, bo za dużo chleba napchałam :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-16 00:18 przez Madzia-_.

Dzis kupilam kalendarz nascienny za 6,99 i rajstopy czarne 200 den za 12,99 :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
kamilkaa21
... A rękawiczki poszły do śmieci... nigdy więcej takich rękawiczek :(

Faktycznie te zapachy mogą odstraszać, takie buty kiedyś były brrr śmierdziuchy jedne.
Kupiłam trochę cukierków na choinkę, bardzo smaczne i muszę jutro znowu dokupić.

Cytat
Onyksowa
A ja dopadłam dziś w biedronie szczoteczki elektryczne Oral B Vitality w fajnej cenie ;) Ale od kilku dni poluję na masę krówkową i nigdzie jej nie ma :(
a jaka cena szczoteczki? :)

Cytat
malmie
Cytat
kamilkaa21
... A rękawiczki poszły do śmieci... nigdy więcej takich rękawiczek :(

Faktycznie te zapachy mogą odstraszać, takie buty kiedyś były brrr śmierdziuchy jedne.
Kupiłam trochę cukierków na choinkę, bardzo smaczne i muszę jutro znowu dokupić.

No niestety, a szkoda mi ich trochę bo fasonem mi dopasowały, długości palców też okej. No ale trudno,może trafię jeszcze na takie gdzieś indziej ale nie śmierdziuchy :P

Mnie nie przekonują ciuchy z biedronki. Wolę kupować z Lidla.

Cytat
madlene93
a jaka cena szczoteczki? :)
Były po 65zł.

Czy kupił ktoś mini piekarnik ten za 129zł, czy da się w nim upiec ciasto? Bardzo proszę o opinię.

Kupiłam ten piekarnik i dym z niego leci. W instrukcji jest napisane, że na początku może tak być. Jak zaczyna czuć bardzo dym to wyłączam, bo boje się, że się zapali. Nie wiem co z nim robić już.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-20 17:00 przez królewna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kowbojki