Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Udało mi się dziś wyrwać w Biedronce wózek dla lalek - ostatnia sztuka, przeceniony ze 100 na 69,99 :D :D

Przecenione są klocki drewniane z 45zł na 30zł.

Dziewczyny widziałyście ofertę biedronki, która będzie obowiązywać od 15.01.2015 link
zastanawiam się nad zakupem suszarki UV do paznokci co o niej sadzicie? Czy była już dostępna kiedyś w biedronce? Jeśli tak to czy któraś z was ją zakupiła?

Cytat
iwcia991
Dziewczyny widziałyście ofertę biedronki, która będzie obowiązywać od 15.01.2015 link
zastanawiam się nad zakupem suszarki UV do paznokci co o niej sadzicie? Czy była już dostępna kiedyś w biedronce? Jeśli tak to czy któraś z was ją zakupiła?
zastanawiam sie wlasnie nad funkcja tej lampy...Ma sluzyc tylko do suszenia?

W Biedro fajna jest obecnie oferta ksiazkowa:) PO 9,99 zł sztuka.
Poza tym na wyprzedazy kupilam fajna kosmetyczke za 5 zł.
Skusilam sie tez na markizy krakersowe,pomidorowe z dipem serowym-cudo!!!

Cytat
madziad92
Dziewczyny, widziałam dzisiaj w biedronce spodnie narciarskie przecenione bodajże z 80 na 60 wiecie jaka jest ich jakość, warto za taką cenę?
W tym roku chcę po raz pierwszy pojechać na narty, więc jeszcze się nie orientuje co jest warte uwagi a co bublem ;)
Nie wiem jak spodnie bo nie miałam, ale mam kurtę narciarską taką fioletowo - białą i u mnie się sprawdziła.

Hej, wiecie może coś więcej o tej suszarce do paznokci?

ja mam taka suszarke ale nie z biedronki i do suszenia zwyklego lakieru ok bo jest tam wiatreaczek ale do uv badziew ;// lampy slabe i swieca tylko w niektorych punktach

ale za to kupilam ta szczetczke do twarzy za 20 zl :)

Cytat
engells111
ja mam taka suszarke ale nie z biedronki i do suszenia zwyklego lakieru ok bo jest tam wiatreaczek ale do uv badziew ;// lampy slabe i swieca tylko w niektorych punktach

ale za to kupilam ta szczetczke do twarzy za 20 zl :)

I jesteś zadowolona z tej szczotki? :)

Dziewczyny kupiła któraś tą suszarkę do paznokci z biedronki?

teraz w biedronce pojemnik na jogurt z wkładem chłodzącym i inne, na sałatki, drugie śniadanie - 6,99
kiedys takie juz chyba byly ;)

a ja kupiłam forme silikonową do tarty i misia po 4zł:)
i prostownico-lokowke za 29,99

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Bułki w biedrze niedopieczone jakoś ostatnio zły



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-06 14:11 przez malmie.

koło mnie są dwie biedronki i w jednej to takie murzynki bułki - dosłownie zawsze przepieczone. W drugiej już ładne;p

zweryfikowana
Posty: 460
Ostrzeżenia: 1/5

Hej kupiła moźe któraś patelnie ceramiczna taka z włokna ooliwęglanowego czy cos takiego .?

Kupiłam przedwczoraj fajną wazelinę poziomkową firmy Flos-Lek. Bardzo przyjemny produkt. :) Do wyboru była jeszcze waniliowa, czekoladowa, pomarańczowa i różana.

P.S.: Widziała któraś z Was na żywo zegarki, które są dostępne od dzisiaj?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-27 11:12 przez Onyksowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

timberlandy z allegro.