Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny kupiła któraś z Was rower?

Cytat
Onyksowa

P.S.: Widziała któraś z Was na żywo zegarki, które są dostępne od dzisiaj?

Jeżeli masz na myśli te silikonowe zegarki, to widziałam, koleżanka sobie kupiła. Moim zdaniem dobrze się prezentują, chociaż osobiście takich nie lubię :)

a kupowała może któraś z Was te duże lustra, które są teraz w sprzedaży.? mam pytanie czy nie "przekłamują" odbicia, bo są ofoliowane i ciężko stwierdzić, czy nie zniekształcają/pogrubiają itd. ;D

ja kupiłam za 9,99 spieniacz do mleka + gratis wzorki. jestem z tego bardzo zadowolona. i jeszcze kupilam za 5,99 balsam do ust kulke do złudzenia przy przypominające jajeczka EOS.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 19:41 przez szafeczka2014.

Ostatnio były też Crocsy w biedronce oryginalne za 65 złotych. Nie wiem czy któraś z Was kupiła?

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Biedronka! ach, Biedronka! :D cz 2 !!!

22 paź 2015 - 12:06:35

Aktualnie dziewczyny w Biedronce jest bardzo fajna promocja na kosmetyki do włosów ! Można tam kupić sobie szampon oraz odzywkę z serii Argan Professional z olejkiem arganowym. Miałam je już kiedyś, pamiętam,ze byłam z nich bardzo zadowolona bo dobrze nawilżały włosy oraz chroniły kolor ( miałam wersję do włosów farbowanych). Cena śmieszna bo jakieś 9 zl za duże butle po 400 ml. Pozwolę sobie dać zdjęcie do promocji :P


ja dzis zakupiłam pastlowe akcesoria do kuchni :D



niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

W Biedronce można naprawdę fajne rzeczy kupić. Często robię tam zakupy

Oooj,jakie śliczne i słodziutkie te akcesoria kuchenne.Chyba przegapiłam.
Kupiłam natomiast w ub.r. żelazko hoffen systematic-chyba za 49zł i żałuję.Bardzo szybko przypala,kapie woda i ma niewygodną rączkę-grubą strasznie i ręce bolą przy większym prasowaniu.Wczoraj odpadło w nim pokrętło od termostatu.Muszę oddać do reklamacji,tylko jak wyczyścić to przypalone z żelazkahmm



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-17 16:33 przez evalew.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stroje kąpielowe 2015 - pochwalcie się swoimi!