Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Jakie perfumy polecacie?

30 mar 2022 - 18:37:16

Jak dla mnie to Sephora ma bardzo dobrą ofertę jeśli chodzi o perfumy. Ogólnie bardzo często kupuję tutaj kosmetyki i też można dzięki Picodi otrzymać cashback do 20% na zakupy także jest to świetna opcja ;)

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

Jakie perfumy polecacie?

14 kwi 2022 - 14:05:15

Dziewczyny pozwolę sobie odświeżyć temat. Mianowicie zastanawiałam sie nad perfumami z feromonami. Czy któraś z Was stosowała takie zapachy?

Chodzi o to,ze jakiś czas temu przeczytałam ksiązkę o biznesie i było w niej napisane,ze bardzo wiele osob w tej branży używa feromonów do manipulacji.... Mi za to nie chodzi o pracę ale po prostu mam ochotę na pewnego gościa i nie wiem jak do niego zagadać :) Tak sobie myślę czy feromony nie dodałyby mi trochę animuszu :)

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Jakie perfumy polecacie?

14 kwi 2022 - 14:18:42

Jesli chodzi o fermony to miałam dwa podejścia

1. Totalna porażka. Zamówilam sobie jakieś tanie feromony na allegro ale pomyślałam sobie,że skoro tak je chwala w opisie to coś musi w tym być. I powiem Ci,ze nawet ich nie przetestowałam bo tak normalnie w świecie śmierdziały ze nawet nie chciałam sie nimi psikać. Potem dałam je do powąchania mojemu ówczesnemu facetowi no i też nie był zachwycony.

2. Drugie podejście po kilku latach. O wiele bardziej udane ponieważ kierowałam się doświadczeniami kolezanki, która wcześniej zamowila sobie feromony i polecała Love & Desire I byłam o wiele bardziej zadowolona. Po pierwsze stały się moim ulubionym zapachem, po drugie naprawdę podobały się płci przeciwnej. Od tamtego czasu jeszcze oprócz kilku opakowań love desire kupiłam sobie Sexual attraction i również mi się spodobały :)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie perfumy polecacie?

15 kwi 2022 - 10:15:00

gdzie kupowałaś fermony? Dostanę gdizes stacjonarnie? Tak na marginesie to jakbym chciała sobie na przykład kupić bezzapachowe to byłaby opcja aby sobie takie kupić? :)

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Jakie perfumy polecacie?

19 kwi 2022 - 08:40:44

Zamawiałam przez internet. Nie widziałam stacjonarnie chociaż nie wyklluczam ,ze w jakiejś tam drogerii są ( u mnie w meiście raczej nie ma poniewaz w takich sklepach bywam dość często i nie widziałam do tej pory). Z bezzapachowych to testowałam kiedyś Pheromone essence. Jest to droga zabawa, pamiętam,że miały mega działanie ale potem powróciłam do Love&Desire z racji tego że wolę zapachowe feromony.

Jakie perfumy polecacie?

28 kwi 2022 - 20:30:13

Pantera Paris Avenue, jak dla mnie najlepsze :) jestem osobą aktywną i cenie sobie wlasnie takie lekkie, cytrusowe zapachy :) https://edp24.pl/pa-101-paris-avenue-pantera-szara-panthera-perfumy-50ml-20ml-gratis-p-97.html tu mozna kupic, cena przystepna, perfumy trwałe :) nie ma cos sie zastanawiac :P

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie perfumy polecacie?

29 kwi 2022 - 14:20:25

Mamy już wiosnę więc polecam Dkny Be Delicious. Miałam je w zeszłym roku i miałam wrażenie że jestem otulona zielonym jabłuszkiem :) W tym roku też muszę je sobie zamówić, widziałam w Aleperfumerii korzystną cenę

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie perfumy polecacie?

05 maj 2022 - 22:11:12

Cytat
ninnkk
Pantera Paris Avenue, jak dla mnie najlepsze :) jestem osobą aktywną i cenie sobie wlasnie takie lekkie, cytrusowe zapachy :) https://edp24.pl/pa-101-paris-avenue-pantera-szara-panthera-perfumy-50ml-20ml-gratis-p-97.html tu mozna kupic, cena przystepna, perfumy trwałe :) nie ma cos sie zastanawiac :P

Też mi się podoba Panthera :) Chociaż jeszcze bardziej lubię kenya journey kenzo jungle albo 2U to z kolei odpowiednik dla Calvina Kleina in2u

Jakie perfumy polecacie?

19 paź 2022 - 11:16:07

Ja uwielbiam Versace :D

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Jakie perfumy polecacie?

17 lis 2022 - 10:47:54

Hermès Jour d'Hermes Absolu- są nieoczywiste i pokochałam je od pierwszego spotkania. Z klasyki Burberry weekend i Burberry London. J'adore Diora. Hugo Boss Femme. Z lekkich i owocowych Girl in Capri Lanvin i Versace Bright Crystal
W ostatnim czaxsie na co dzień używam często Armani SI White. Zapach polecam na pewno kupić w formie perfumetki na stronie:
https://www.nomiperfumetki.pl/pl/c/Inspiracja-Giorgio-Armani/19

Cena o wiele niższa, a sam zapach tak samo intensywny.
[embed_image 4b7e7108805cee771a28b0ef932ea82c]

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie perfumy polecacie?

12 sty 2023 - 12:32:03

Sama ostatnio zakupiłam sobie perfumy Calvin Klein Shock i jestem zaskoczona jak mi się spodobały. Wiele o nich wcześniej słyszałam, ale dopiero niedawno znalazłam je w promocji w drogerii internetowej (w moim przypadku Cocolita):
https://www.cocolita.pl/perfumy-unisex

Zapach świeży, jak na wodę toaletową trzyma się bardzo długo. Poza tym moim zdaniem nadaje się zarówno na lato jak i na zimę. Długo pozostaje na skórze ale nie jest mocny i duszący tak więc nie męczy otoczenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Perfumy róża