Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie perfumy polecacie?

15 mar 2019 - 10:49:59

w Hebe jest duży wybór dobrych perfum w przyzwoitej cenie :)

Jakie perfumy polecacie?

15 mar 2019 - 12:30:30

Lolita ma piękne zapachy :) I bardzo trwałe. Też polecam je.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie perfumy polecacie?

18 mar 2019 - 12:12:38

No włąsnie nigdy nie mogłam się przekonać do firmy Lolita. Ma faktycznie przepiekne buteleczki i zapachy trzymają się bardzo długo (już kilka razy spsikałam sobie rękę tymi zapachami i niekiedy trzymał się zapach na ręce do kilku dni....). Sa jednak bardzo specyficzne i sama czułabym sie z nimi kiepsko.

Zdecydowanie bardziej lubię:
Chanel Chance
Estee Lauder Modern Muse
Lancome La vie est belle
Wszystkie trzy również są bardzo trwałe

Jeśli chodzi natomiast o sklepy, w których warto jest perfumy sobie kupić to mogę polecić <moderacja> - szczegolnie, ze obecnie działa tam kod zniżkowy WIOSNA2019 który odejmuje od zamówienia 10 zł. Perfumy maja tam jedynie oryginalne.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-18 20:56 przez moderator.

Jakie perfumy polecacie?

18 mar 2019 - 12:37:38

Super, że mowa o perfumach, bo właśnie mi się skończyły...

Może znacie jakiś zapach, który by mi spasował ;)

Szukam czegoś raczej ciężkiego, tajemniczego. Lubię zapachy korzenne, deszczowo-wilgotne, paczulę, uwielbiam zapach anyżu, kory cynamonu, goździków, ale żeby to nie był taki słodki zapach w połączeniu z cytrusami.

Gdyby coś wam przyszło do głowy ciężko-wilgotno-korzennego, to będę wdzięczna :D

Jakie perfumy polecacie?

19 mar 2019 - 21:26:22

Ja wolę kupić online... jak wpiszecie w wyszukiwarkę "perfumy" to od razu wyskoczy Wam parę wyników, w które warto wejść. Cenowo o wiele lepiej niż drogerie w centrach handlowych.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie perfumy polecacie?

21 mar 2019 - 10:11:12

Testerownia24h.pl zbiera praktycznie wszystkie marki perfum i według mnie z testerami nie ma żadnych problemów jakościowych. Normalne, wydajne buteleczki, czasami bez korka, ale to nie jest dla mnie jakiś problem, bo mam zapasowe z poprzednich opakowań :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.