Ostrzeżenia dla użytkowniczki dorissms:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (05-04-2016 10:46) Spam.
Ja również tak miałam ale z czasem przekonałąm się do olejków. Olejuję włosy i kupuję sobie kosmetyki z olejkami w skladize. Zauwazyłam,że włosy są mocniejsze, lepiej wyglądają oraz końcówki sie tak nie rozdwajają. Polubiłam maski Perfect Me z biedronki. Poza tym odkryłam,że seria jest również w Hebe. Wczoraj udało mi się zakupić ich szampon. Użyłam, ładnie pachnie, włosy są dobrze oczyszczone. Jeszcze za krótki okres aby wydać opinię ale chyba się polubimy :)
moderator (05-04-2016 10:47) Spam.
Włosy są po prostu wysuszone. Sama również mialam ten sam problem. Włosy się łamały w połowie. Nie wypadały z cebulkami ale były tak suche,że pękały. Najgorsze były końce. No po prostu siano. Ich stan się polepszył jak zrezygnowałam z suszenia gorącym powietrzem oraz z prostownicy Zaczęłam również stosować kosmetyki z olejkami. NIe muszą byc drogie, wiele z nich jest w dobrej cenie a nawilizają. Proponuję na przykład wybrać się do biedronki oraz rozejrzeć się za maską do włosów Perfect Me . Mam wersję zieloną i działanie naprawdę fajne.
moderator (05-04-2016 10:48) Spam.
A ja polecam wybrać się do Biedronki. Pojawiły sie tam fajne maski do włosów Perfect Me. Natrafiłam na nie po przeczytaniu pozytywnej opinii na kilku blogach kosmetycznych oraz postanowiłam przetestować na sobie czy te maski działają tak jak opisują. Jestem pod wrażeniem. W skłądzie nie ma żadnych sztucznych skladników. Maski ładnie pachną, są gęste tak więc można łatwo jest nałożyć na całe włosy. Włosy pięknie pachną oraz są po zastosowaniu gładkie oraz mocniejsze. [img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/374/4320897_20160129_115346.jpg[/img]
moderator (19-04-2016 14:20) Spam.
Ja uwielbiam słodkości ale z drugiej strony staram się z nimi uważać bo jestem na diecie i chciałabym trochę schudnąć do lata ( nie tak dużo bo jakieś 3 - 4 kg ale jeśli będę się tak opychać słodkościami jak do tej pory to w zyciu mi sie to nie uda...). W sieci na szczęście jest sporo blogów, na których dziewczyny dają przepisy na dietetyczne desery. Proponuję zajrzeć sobie tutaj: [color=#FF0000][/color] Jakiś czas temu z bloga zrobiłam michałki proteinowe. Smaczniejsze niż tradycyjne michałki a nie mialam wyrzutów sumienia jak je jadłam.
moderator (18-05-2016 22:16) Spam.
[quote=berina] 23 czerwca jest. Tak jak dzień mamy :) Wtedy możesz swojemu tacie dać prezent albo chociażby złozyć zamówienia z okazji tego dnia. Ja zawsze pamiętam bo jest to coś przyjemnego. Wcale nie musi być to coś drogiego. Może być to jedynie prezent, którzy przypomni tacie,że o nim pamiętasz. Zobaczysz,ze będzie z tego zadowolony. Może być to na przykład kubeczek z nadrukiem.... Jakiś czas temu sprezentowałam właśnie taki prezent tacie, zamówiłam na stronie www. Jest to szybkie oraz niedrogie[/quote] też coś takiego zamawiałam, tutaj:[color=#FF0000][/color]
moderator (01-10-2019 21:29) Spam.
Wiele osób nie poddaje się badaniom prenatalnym bo nie orientuje się jak wygladają takie badania. W rzeczywistości jednak badania takie są zupełnie bezpieczne zarówno dla matki jak i dla płodu. USG genetyczne to niezwykle ważne badanie, które powinna przeprowadzić każda przyszła mama. Podczas pierwszego USG ciąża została potwierdzona, na kolejnym będzie mozna obejrzeć dziecko i lekarz będzie w stanie stwierdzić czy maluszek rozwija się prawidłowo. Warto jest również oczywiście wykonać badania usg z krwi. https://gameta.pl/badania-prenatalne/ Na stronie badania są opisane.

Zamknij to okno