Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Jakie perfumy polecacie?

18 cze 2014 - 20:57:32

Ja kocham Flowerbomb Victor&Rolf ale są piekielnie drogie. Wiem że w FM są odpowiedniki a kiedyś była świetna Currara touch and die, która też była odpowiednikiem Flowerbomb i w śmiesznie niskiej cenie, ale z niewiadomych mi powodów znikła ze sklepowych półek nad czym rozpaczam zły

Jakie perfumy polecacie?

18 cze 2014 - 21:12:52

Dziewczyna pyta o tańsze perfumy a niektóre polecają Burberry, CK czy Diora :D

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie perfumy polecacie?

25 cze 2014 - 10:21:40

Ja mogę tutaj o nich napisać ale w rzeczywistości nie wiem czy bym się przyznała koleżankom jakich perfum używam :D Od jakiegoś czasu psikam się Love & Desire - są to perfumy z feromonami (dowidziałam się o nich na innym forum) tak więc skusiło mnie i zamówiłam. Zapach fajny - zupełnie w moim stylu. Wiem,że każdy ma inny gust ale myślę,ze wielu osobom mógłby podpasować ponieważ jest świeży i kobiecy. No i działanie również zauwazyłam. Zapach podoba się płci przeciwnej.

Jakie perfumy polecacie?

25 cze 2014 - 10:27:09

Ja właśnie kupiłam drugi flakonik Kenzo Amour, bo nie mogłam się powstrzymać, są piękne ! :)

Polecam też Lacoste Touch of pink

Jakie perfumy polecacie?

25 cze 2014 - 10:28:28

zależy ile to dla Ciebie majątek :p ja lubię Lanvin Eclat d'Arpege, kupiłam je za 90 zł, oprócz tego Puma Yellow Woman - kosztują ok. 40-50 zł. Lubię też Precious Moments z Oriflame, są dość drogie, ale w internecie czasem można kupić za 60 zł :) i Yves Rocher wszystkie z tych:


Jakie perfumy polecacie?

25 cze 2014 - 10:29:43

Kurde, no ja się w cenach nie orientuję bo zawsze dostaję od mojego taty w prezencie perfumy..
Na lato mogę teraz polecić D&G 3 L'Impératrice bo są takie słodkie, lekkie i kwiatowe ale tak w ogóle to uzależniłam się totalnie od Giorgio Armani Si. Są w ogóle mega trwałe i rzadko szczerze mi się zdarza żebym na następny dzień czuła od siebie zapach.

Jakie perfumy polecacie?

25 cze 2014 - 10:32:45

Mi przypadły do gustu perfumy z Fm 98 .. Są bardzo trwałe i ładne kosztują jakieś 30zł ale wystarczają na dłuższy czas. Jest to odpowiednik perfumy Mexx. moim zdaniem godne polecenia

zweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie perfumy polecacie?

25 cze 2014 - 10:35:20

U mnie na szafie do sprzedania Lancome- La Vie est Belle i Gucci -guilty black. Ja osobiście polecam Euphorie ck ;-)

Jakie perfumy polecacie?

25 cze 2014 - 10:36:24

A tak w ogóle to w zeszłe wakacje jak nie miałam już się czum psikać znalazłam w Biedronie bardzo ładny zapach :) Bi-es One Love. Ekstra był ten zapach i kosztował malutko

Jakie perfumy polecacie?

15 lip 2014 - 16:03:25

Lacoste, Joy of Pink . Jest po prostu CUDOWNA :)

Jakie perfumy polecacie?

08 sie 2014 - 19:13:00

Ja uwielbiałam Wink (perfumy których Avon już nie produkuje). Resztki trzymam na specjalne okazje ;) Też jestem na etapie poszukiwań. Znalazłam zestawienie kilka ciekawych zapachów na lato -http://www.couporando.pl/magazyn/idealny-zapach-dla-ciebie/
I chyba najbardziej zainteresowały mnie Roberto Cavalli Acqua, bo kocham konwalie. Któraś posiada? Jutro pędzę wąchać do drogerii :P

Jakie perfumy polecacie?

08 sie 2014 - 19:22:01

Zawsze mówiłam NIE Avonowskim wodom ale gdy powąchałam CITY RUSH zakochałam sie w nim bezgranicznie do tego pachnie na nastepny dzień ! Woda pachnie bardzo podobnie go Gucci Guilty i jest nawet od Gucciego trwalsza. Na ALL EGRO mozna ją kupić juz za 30zł więć spróbuj CITY RUSH AVON.

Jakie perfumy polecacie?

08 sie 2014 - 19:22:50

Kupiłam sobie Rise Beyonce i jestem zadowolona. Cała seria mi się podoba i nie jest droga. Puma ma ładne zapachy. Przejdź się po drogerii i na pewno coś znajdziesz w rozsądnej cenie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 19:27 przez nurhia.

Jakie perfumy polecacie?

08 sie 2014 - 19:24:13

ja polecam Kate Moss


na allegro po 44,90 zł za 50 ml



Jakie perfumy polecacie?

08 sie 2014 - 19:29:52

CHLOE! See By Chloe :3

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Giorgio armani Si