Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 4/5

Herbalife

09 sty 2014 - 20:47:50

Dziewczyny słyszeliście kiedys o firmie z suplementami HERBALIFE? A moze ktoś bierze i się wypowie... Od niedawna jestem dystrubutorem i niewiem czy warto czy nie..

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Herbalife

11 sty 2014 - 12:15:39

Ja unikam suplementów jak ognia:) Wolę schudnąć sama i zdrowo. Jedząc warzywa i owoce, żadne wspomagacze nie są mi potrzebne:) Od czasu do czasu podczytuję tylko artykuły na http://bogatyumysl.pl/ by sprawdzić czy nie zbaczam z ścieżki:) Ale z tego co wiem całkiem dużo osób korzysta z suplementów więc myślę że będzie ci się to opłacało:)

Herbalife

11 sty 2014 - 12:18:33

herbalife to nie tylko suplementy, moja rodzina uzywa od lat i jestesmy bardzo zadowoleni, zarowno jesli chodzi o zele szampony czy cos dla organizmu- sa swietne i bardzo skuteczne :) ja moge z całego serca polecic ta firme

Herbalife

11 sty 2014 - 12:22:03

miałam styczność z kosmetykami do twarzy, dla mojego chłopaka były świetne a miał problem z trądzikiem na całej twarzy. Teraz to może tylko jedna krostka wyskoczy mu raz na jakiś czas. Choć bardzo drogie są te kosmetyki...aż za bardzo. Ponad 300 zł... nas wyniósł cały komplet 4 lata temu. Na tą chwilę zaleźliśmy alternatywę z marki Tołpa jest o wiele tańsza a równie dobra.

Mój brat z żonką zajmowali się tymi rzeczami, ale nigdy nie piłam tych koktajli, batoników nie jadła itp. Jakoś nie przekonują mnie takie rzeczy.

Herbalife

11 sty 2014 - 12:26:56

Byłam kiedyś konsultantką tej firmy, jeżdziłam na szkolenia, mój mąż schódł dzięki tym suplementom 12 kg w 2 mce. Mogę śmiało polecić, ale trzeba się starać żeby coś zarobić, kosmetyki, suplementy są bardzo drogie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIekna zdrowa skora -DIETA kto ze mna?