Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

Słodycze reklamowe

25 minut temu

produkty dla dziecka

29 minut temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AQUA SLIM !! zbiorczy

13 sie 2013 - 14:17:05

najpierw sie doucz a potem oburzaj, ok? Nasz organizm jak sa w nim szkodliwe substancje, przy niewlasciwej diecie, zatrzymuje wode. Wtedy cialo puchnie i jest sie ociezalym. A jesli chodzi o celulit to sa dwa rodzaje- wodny i tluszczowy. szczupli ludzie moga miec celulit wodny. jak sie usunie nadmiar wody to celulit zniknie.
A jesli chodzi o Aqua slim, to kupilam kiedys mietowy... Nie wiem jak dziala, bo wypilam tylko pol butelki. woda smakowala jak plyn do naczyn...

AQUA SLIM !! zbiorczy

21 sie 2013 - 08:35:41

jakoś mnie to nie wzruszyło xd ja proponuję pić zieloną kawę ..ma niezwykle duże zielone ziarna ..moja mam i koleżanka stosują ..widziały efekty stosowania każdej z dziewczyn ..bo wydawcy chcą przekonać klientów i naprawde efekt jest świetny z każdego boczku wyszła chudzinka ..wow!

AQUA SLIM !! zbiorczy

22 wrz 2013 - 14:27:20

Używałam pół roku- efektów brak:/
Nie polecam...
Smak ok ale nie działa to "cudo" ;D

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 paź 2013 - 11:09:12

Poszukuję czegoś na zmniejszenie apetytu, a słyszałam o aqua slim apetite control, dlatego piszę w tym wątku. Zastanawiam się jeszcze nad http://slimmarket.pl/?product=goodbye-appetite-30-saszetek . Regularnie ćwiczę, ale ciągle mam problem z dietą. Co o tym sądzicie?

AQUA SLIM !! zbiorczy

17 paź 2013 - 22:43:46

Zdecydowanie tak:)

AQUA SLIM !! zbiorczy

01 lis 2013 - 20:01:08

Znam osoby które stosowały. Nie działa.

zweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

02 lis 2013 - 20:09:52

Jeśli zalezy Ci na talii, to marsz do ćwiczeń. Aqua slim tu nie pomoże. Twoje drugie imię to pewnie Naiwność.

AQUA SLIM !! zbiorczy

06 lis 2013 - 19:37:59

a czy kobiety karmiące jeszcze piesia mogą to stosować?

AQUA SLIM !! zbiorczy

22 lis 2013 - 09:54:09

ja próbowałam i przypomniało mi się, że mam jeszcze w szufladzie :D czy to tak bardzo pomaga w chudnięciu to nie wiem, stosowałam i fakt, że zabijało to mój wilczy apetyt, ale nie zauważyłam super zmian, wiadomo na każdego działa inaczej ;)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

03 gru 2013 - 11:41:29

Nie znam tego produktu, ale nie widać go w rankingach - http://www.porownaj-tabletki.pl/ Czy ktoś jest w stanie dać gwarancje, że to działa? Jeśli tak, to proszę o jakieś konkretne dowody, najlepiej w postaci fotek, relacji itp.

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 gru 2013 - 02:13:39

Drogie Panie piłam to codziennie przez jakis czas (miesiąc) nic nie schudłam, czułam sie ospała i ciągle zmęczona, poszłam do lekarza zrobiłam badania i okazało się, że jestem mocno odwodniona, dostałam ochrzan od lekarki że piję tą chemie i powiedziała ze własnie tą chemią nabawiłam sie odwodnienia. NIE POLECAM!!

AQUA SLIM !! zbiorczy

07 gru 2013 - 10:18:46

na allegro teraz jest 36 saszetek za 4,99zł :D
data ważności grudzień 2013 :D

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 sty 2014 - 12:33:34

Cytat
Dominika3410
jakoś mnie to nie wzruszyło xd ja proponuję pić zieloną kawę ..ma niezwykle duże zielone ziarna ..moja mam i koleżanka stosują ..widziały efekty stosowania każdej z dziewczyn ..bo wydawcy chcą przekonać klientów i naprawde efekt jest świetny z każdego boczku wyszła chudzinka ..wow!


ja wczoraj zaczęłam próbę z zieloną kawą, dodatkowo błonnik z chromem w tabletkach, zero słodyczy i zobaczymy czy samo to cokolwiek da. Ćwiczenia zaczynam od poniedziałku. trzymajcie kciuki mam do zgubienia 8 kg do maja- postanowienie noworoczne :)

Niby nie dużo ale dla mnie będzie to męczarnia.

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

17 lut 2014 - 20:27:34

jakby zoladek sie kurczyl od specyfiku za 1,50 to cala polska w wersji zenskiej byla by chudsza niz kate moss

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dietetyczna restauracja