Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AQUA SLIM !! zbiorczy

13 sie 2013 - 14:17:05

najpierw sie doucz a potem oburzaj, ok? Nasz organizm jak sa w nim szkodliwe substancje, przy niewlasciwej diecie, zatrzymuje wode. Wtedy cialo puchnie i jest sie ociezalym. A jesli chodzi o celulit to sa dwa rodzaje- wodny i tluszczowy. szczupli ludzie moga miec celulit wodny. jak sie usunie nadmiar wody to celulit zniknie.
A jesli chodzi o Aqua slim, to kupilam kiedys mietowy... Nie wiem jak dziala, bo wypilam tylko pol butelki. woda smakowala jak plyn do naczyn...

AQUA SLIM !! zbiorczy

21 sie 2013 - 08:35:41

jakoś mnie to nie wzruszyło xd ja proponuję pić zieloną kawę ..ma niezwykle duże zielone ziarna ..moja mam i koleżanka stosują ..widziały efekty stosowania każdej z dziewczyn ..bo wydawcy chcą przekonać klientów i naprawde efekt jest świetny z każdego boczku wyszła chudzinka ..wow!

AQUA SLIM !! zbiorczy

22 wrz 2013 - 14:27:20

Używałam pół roku- efektów brak:/
Nie polecam...
Smak ok ale nie działa to "cudo" ;D

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 paź 2013 - 11:09:12

Poszukuję czegoś na zmniejszenie apetytu, a słyszałam o aqua slim apetite control, dlatego piszę w tym wątku. Zastanawiam się jeszcze nad http://slimmarket.pl/?product=goodbye-appetite-30-saszetek . Regularnie ćwiczę, ale ciągle mam problem z dietą. Co o tym sądzicie?

AQUA SLIM !! zbiorczy

17 paź 2013 - 22:43:46

Zdecydowanie tak:)

AQUA SLIM !! zbiorczy

01 lis 2013 - 20:01:08

Znam osoby które stosowały. Nie działa.

zweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

02 lis 2013 - 20:09:52

Jeśli zalezy Ci na talii, to marsz do ćwiczeń. Aqua slim tu nie pomoże. Twoje drugie imię to pewnie Naiwność.

AQUA SLIM !! zbiorczy

06 lis 2013 - 19:37:59

a czy kobiety karmiące jeszcze piesia mogą to stosować?

AQUA SLIM !! zbiorczy

22 lis 2013 - 09:54:09

ja próbowałam i przypomniało mi się, że mam jeszcze w szufladzie :D czy to tak bardzo pomaga w chudnięciu to nie wiem, stosowałam i fakt, że zabijało to mój wilczy apetyt, ale nie zauważyłam super zmian, wiadomo na każdego działa inaczej ;)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

03 gru 2013 - 11:41:29

Nie znam tego produktu, ale nie widać go w rankingach - http://www.porownaj-tabletki.pl/ Czy ktoś jest w stanie dać gwarancje, że to działa? Jeśli tak, to proszę o jakieś konkretne dowody, najlepiej w postaci fotek, relacji itp.

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 gru 2013 - 02:13:39

Drogie Panie piłam to codziennie przez jakis czas (miesiąc) nic nie schudłam, czułam sie ospała i ciągle zmęczona, poszłam do lekarza zrobiłam badania i okazało się, że jestem mocno odwodniona, dostałam ochrzan od lekarki że piję tą chemie i powiedziała ze własnie tą chemią nabawiłam sie odwodnienia. NIE POLECAM!!

AQUA SLIM !! zbiorczy

07 gru 2013 - 10:18:46

na allegro teraz jest 36 saszetek za 4,99zł :D
data ważności grudzień 2013 :D

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 sty 2014 - 12:33:34

Cytat
Dominika3410
jakoś mnie to nie wzruszyło xd ja proponuję pić zieloną kawę ..ma niezwykle duże zielone ziarna ..moja mam i koleżanka stosują ..widziały efekty stosowania każdej z dziewczyn ..bo wydawcy chcą przekonać klientów i naprawde efekt jest świetny z każdego boczku wyszła chudzinka ..wow!


ja wczoraj zaczęłam próbę z zieloną kawą, dodatkowo błonnik z chromem w tabletkach, zero słodyczy i zobaczymy czy samo to cokolwiek da. Ćwiczenia zaczynam od poniedziałku. trzymajcie kciuki mam do zgubienia 8 kg do maja- postanowienie noworoczne :)

Niby nie dużo ale dla mnie będzie to męczarnia.

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

17 lut 2014 - 20:27:34

jakby zoladek sie kurczyl od specyfiku za 1,50 to cala polska w wersji zenskiej byla by chudsza niz kate moss

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dietetyczna restauracja