Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:49:56

a ja się przez dwadzieścia lat nie odchudzam i się odchudzać nie będę xD i żadnych diet nie stosuję..a i tak mam figurkę :p

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:50:26

Cytat
michaela2
Moja Droga najlepsza dieta to 1000-1100 kalorii.Naprawdę można na niej zdrowo jeść i trwale schudnąć
Co za głupota ... porcja potrzebna człowiekowi to 2000 kalorii więc myślisz że ograniczenie tego do połowy jest zdrowe ?? bez przesady ... i nie możliwym jest żey trwale na niej schudnąć jeśli zamierza się ją kończyć jak zresztą wszystkie diety cud ... Organizm chudnie przy takiej dawce kalorii ponieważ przełącza się na tryb oszczędny ponieważ nie jest muy dostarczana wystarczająca liczba wartości i korzysta z wcześniej zmagazynowanych natomiast gdy tylko dieta się kończy organizm magazynuje więcej tłuszczów ponieważ obawia się ze za chwile znów będzie miał głodówkę i na tym polega efekt jo jo nie muszę chyba mówić dlaczego jest to niezdrowe ??

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:50:49

Popieram jak wyżej, normalna dieta a nie jakieś katowanie się kapustą, po 2 tygodniach pewnie będziesz chciała wymiotować na jej widok...

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:51:24

Cytat
edusia_88
tekie diety typu głodówka ,kapuściana , dukana to dieta na chwile potem zaczynamy jesc normalnie i znów nabieramy proponuje inna diete :

śniadanie : jogurt owocowy , ciemne pieczywo , płatki itp
II śniadanie : jakis owoc jogurt lub pieczywo chrupkie lub cos lekkiego
obiad : normalny ale w małej ilości np zamiast nakładać drugie danie na duży tależ można na mały w ten sposób je sie mnie ,
podwieczorek owoce , suszone owoce , warzywa , sałatka badz cos innego
kolacja do 19 : czasem kiełbaska z grila , jogurt , płatki ,kanapka z chuda szynka plus warzywa:pomidor rzodkiewka ogórek itp ,

dziennie 2-3 litry wody niegazowanej moze byc grejpfrutowa , cytrynowa lub inny smak , zielona i czerwona herbata , i przedewszystkim dużo ruchu , ja cwicze rano ok 1 h plus to co wyzej napisałam ***************efekt 5kg mniej miesiacznie = q 3 miesiace schudłam 14 kg :)
i tak juz od 2 lat jem i nie tyję czasem, pozwole sobie na cos słodkiego , fast fooda ale to tylko okazjonalnie !

wody smakowe to najgorsze swinstwo :P Sama chemia.. Najlepiej pic wode niegazowana, bez smaku. I nie koniecznie 2-3 litry dziennie. 1,5-2 wystarczy :) Chyba ,ze ktos lubi duzo :D

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 12:07:24

Cytat
qwertyxyz
No ale w sumie autorka wątku nie pyta o porady tylko o to czy ktos tez zaczyna. jesli bedzie chciala to i tak zacznie mimo waszych porad i ostrzezen :P

no wlasnie ! i tak pojde na ta diete ! a takto codziennie wieczorkiem biegam 1,5 h (okolo) i zdrowo sie odzywiam , ale chce sie sprawdzic i utrzynmac na diecie .. wiec mnie nie pouczjacie , bo wiem jak jest

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 17:45:44

skoro mamy Cie nie pouczać to po co ten wątek skoro kazdy jest przeciw głodówce i takim bezsensownym dietom ?efekt bedzie chwilowy ale powodzenia ..

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

31 gru 2011 - 19:37:48

Reaktywuję wątek :)
Dziś jestem 4 dzień na diecie kapuścianej. Zdecydowałam się na nią zaraz po świętach, bo czułam się tak przeżarta jak nigdy w życiu! Do tego przestałam się mieścić w spodnie i czułam się jak słonica! Nie wiem ile ważyłam, podejrzewam, że około 63 kg (mam 168 cm wzrostu). Generalnie czułam się ze sobą źle i swoim wielkim, nażartym brzuchem. Postanowiłam, że przez tydzień muszę się ograniczać z jedzeniem i tak wpadłam na dietę kapuścianą. Moim celem jest oczyszczenie organizmu. Po czterech dniach stwierdzam, że nie wiedziałam, że lekkim jedzonkiem, owocami i dużą ilością wody mogę się tak nasycić :) Zaopatrzyłam się w książkę kucharską i już po diecie przechodzę na zdrowe i lekkie jedzenie, bez tłuszczu, smażenia i ciężkich składników. Nie wiem czy już coś schudłam, faktem jest, że brzuch jest mniejszy i ja lepiej się czuję, a to jest najważniejsze :)

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

17 sty 2012 - 18:50:03

Ja zaczynam dietę kapuścianą od jutra. Znajome też ją stosowały, przy niej spacerowały, robiły brzuszki i chudły w zaskakującym tempie! Po ukończeniu diety dalej prowadziły aktywny tryb życia i jadły zdrowsze i mniejsze porcje jedzenia niż zwykle i efekt diety utrzymują do dziś. Mój cel to 10kg mniej( ważę 70kg przy 167cm wzrostu ). Za 7 dni dam znać jak się podczas diety czułam no i ile kg w dół :) Pozdrawiam wszystkie zwolenniczki i przeciwniczki tej diety :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 18:51 przez malgosia47.

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

26 lut 2012 - 23:17:55

Ja chcialam od jutra przejsc na ta diete :D
pochwalcie sie efektami !!! :P

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

26 lut 2012 - 23:27:29

Cytat
madziafidyk
WITAM , OD JUTRA PRZECHODZE ZNOWU NA DIETE KAPUSCIANA,BYLAM NA NIEJ PRZED SWIETAMI,TRWA ONA 7 DNI I MOZNA SCHUDNAC 3-5KG. (JA SCHUDLAM 4 )
JEST TO SPECJALNA ZUPA KTORA JESZ ILE CHCESZ (IM WIECEJ TYM LEPIEJ) I KAZDEGO DNIA DO TEJ ZUPY JEST INNY SKLADNIK,NP. ZUPA+WARZYWA,BADZ ZUPA+OWOCE ITD.

JA NIESTETY NIE MOGE TEJ DIETY PO 4 DNICH WYMIOTOWALAM TA KAPUSTA NIE NA MOJ ZOLADEK A SCHUDLAM Z 1,5KG ALE TO CHYBA PRZEZ WYMIOTY , MOJA KOLEZANKA NA NIEJ SPORO SCHUDLA ALE 3 TYGODNIE JA STOSOWALA

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

26 lut 2012 - 23:29:58

podbijam;p

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

26 lut 2012 - 23:42:30

ja właśnie skończyłam gotować ta zupkę,od jutra zaczynam...ja akurat ją lubię i jedzenie jej nie sprawia mi problemu...a fakt sporo można na niej schudnąć...osobiście POLECAM

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

20 mar 2012 - 14:43:44

ja miałam taki okres, ze codzinnie jadłąm kapuśniak lub po prostu gotowałam kapuste kiszoną i teraz nie moge sie na nią patrzec, zygac mi sie chce od tego zapachu .
ale fakt faktem - nieźle przeczyszca, do toalety chodziłąm nawet po 2-3 razy ; D no i napewno mozna schudnąć, bo przeciez zawiera śladowe ilosci kalorii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 14:47 przez aneczka1996.

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

24 kwi 2012 - 16:17:23

Jest jakas opcja "urozmaicenia" tej zupy? Zaczęłam dzisiaj i prawie zwróciłam całą do miski. Typowa trawa-woda.

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

24 kwi 2012 - 16:19:22

byłam kiedyś na takiej diecie. wrażenia z efektu jojo niezapomniane :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?