Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

28 mar 2011 - 14:44:16

koleżanka stosowała, miała małe sensacje żołądkowe :) poza tym jojo tyle wiem

niezweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

11 lip 2011 - 17:19:15

wiece cos na jej temat? pomaga? ile schudlyscie? chcialabym sie czegos dowiedziec na ten temat od Was prosze o pomoc.

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

11 lip 2011 - 17:52:37

ja mówie stanowcze NIE monotonnym dietom!

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

11 lip 2011 - 17:57:19

Moja mama stosowała i mimo,że wprost uwielbia kapustę to wytrzymała 3 dni.. Ha ja nienawidzę kapusty więc dla mnie to też była niezła dieta,bo mimo,że jej nie jadłam to wszystko mi nią śmierdziało i chyba schudłam więcej niż mama hahah :D

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

13 lip 2011 - 16:59:03

Popieram stanowcze 'NIE monotonnym dietom' !!!
Na kapuścianej była moja przyjaciółka kilka lat temu. Pierwszy , drugi , trzeci dzień spoko, potem nie mogła patrzeć na non stop to samo.
Wytrzymała niecałe 2 miesiące. Dlatego tyle że widziała że waga leci w dół. Ale jak tylko zaczęła jeść 'normalnie' kg wróciły z nadwyżką.
Poza tym, przez tą dietę tak się rozregulowała, miała potworne problemy zdrowotne, i doprowadziła się do tego stanu, że dzisiaj i do końca życia ma alergie pokarmowe. I to wszystko przez taką głupotę.
Dzisiaj poszła za moją radą i za tym co widzi jak ja jem i ile, i chudnę na Vitalia.pl.
Kapuścianą zdecydowanie odradzam, po tym co widziałam po mojej przyjaciółce i jakie są teraz skutki tej diety.

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:34:21

tak jak w temacie ..
musze schudnac tu i owdzie .. . ;/
zaczynam od jutra :) czy ktos ze mna ?

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:38:34

i po co się tak katować? nie lepiej zmienić nawyki żywieniowe?

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:40:16

Treść posta została usunięta automatycznie

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:42:03

ja zaczynam cwiczyc i chodzic na basen, a poza tym ograniczac jedzenie i pic duzo wody. niestety nie umiem dostosowac sie do jakiegos okreslonego planu jedzenia..

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:42:55

Wytłumacz mi proszę jedną istotną rzecz ?? Po co dieta kapuściana ?? Chcesz utrzymywać ja całe życie ?? przecież schudniesz do czasu gdy będziesz ją utrzymywać a po skończeniu i dostarczeniu organizmowi innych wartości odżywczych cukrów tłuszczów itp natychmiast przytyjesz !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-05 11:44 przez kiciakk91.

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:45:43

Moja Droga najlepsza dieta to 1000-1100 kalorii.Naprawde można na niej zdrowo jeść i trwale schudnąć

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:46:25

popieram ilaylę:) dodatkowo mamy teraz taką piękną pogodę-rowerek, biegi czy nawet spacery i od razu lepsze efekty:)

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:48:11

tekie diety typu głodówka ,kapuściana , dukana to dieta na chwile potem zaczynamy jesc normalnie i znów nabieramy proponuje inna diete :

śniadanie : jogurt owocowy , ciemne pieczywo , płatki itp
II śniadanie : jakis owoc jogurt lub pieczywo chrupkie lub cos lekkiego
obiad : normalny ale w małej ilości np zamiast nakładać drugie danie na duży tależ można na mały w ten sposób je sie mnie ,
podwieczorek owoce , suszone owoce , warzywa , sałatka badz cos innego
kolacja do 19 : czasem kiełbaska z grila , jogurt , płatki ,kanapka z chuda szynka plus warzywa:pomidor rzodkiewka ogórek itp ,

dziennie 2-3 litry wody niegazowanej moze byc grejpfrutowa , cytrynowa lub inny smak , zielona i czerwona herbata , i przedewszystkim dużo ruchu , ja cwicze rano ok 1 h plus to co wyzej napisałam ***************efekt 5kg mniej miesiacznie = q 3 miesiace schudłam 14 kg :)
i tak juz od 2 lat jem i nie tyję czasem, pozwole sobie na cos słodkiego , fast fooda ale to tylko okazjonalnie !

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:48:56

No ale w sumie autorka wątku nie pyta o porady tylko o to czy ktos tez zaczyna. jesli bedzie chciala to i tak zacznie mimo waszych porad i ostrzezen :P

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy

05 cze 2011 - 11:49:34

Cytat
qwertyxyz
ja zaczynam cwiczyc i chodzic na basen, a poza tym ograniczac jedzenie i pic duzo wody. niestety nie umiem dostosowac sie do jakiegos okreslonego planu jedzenia..
i tak ma byc! najwazniejszy gdy chce sie schudnac jest ruch oraz ograniczenie bardzo tlustych rzeczy oraz slodyczy. Przestancie z tymi dietami.. Dieta dla kazdego powinna byc przygotowana indywidualnie w zaleznosci od wzrostu, wagi, zdrowia i tym zajmuja sie dietetycy.Nie wybierajcie danej diety tylko dlatego ze akurat o niej uslyszeliscie i np widzialyscie efekty u innych poniewaz nie u kazdego dziala to tak samo, niektorym moze sie to odbic powaznie na zdrowiu. Takze uwazac :) moje zdanie jak odzywiac sie normalnie zeby nie przytyc i zrzucic pare kilo: jesc normalnie 5 posilkow dziennie czyli śniadanie, drugie sniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja nie podjadac miedzy posilkami i ćwiczyc albo ewentualnie chodzic na spacery :) powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?