Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny stworzmy liste fryzjerow ktorych warto polecic i odwiedzic ;)) Do tej pory szukam fryzjera(styliste) ktory bylby w stanie mi cos zaproponowac.Ile razy wchodze do fryzjera slysze i co robimy... a chce uslyszec proponuje... wiec prosze wpisujcie miasto i adres zakladu;) pozdrawiam serdecznie

xD malutki salonik fryzjerski ale fryzjerka pierwsza klasa weszłam i odrazu zaproponowała mi fryzurke jak wyszłam byłam w 7 niebie :)))

Salonik Fryzjerski "Łucja"
ul.Sportowa 90
Częstochowa

Olsztyn, salon fryzjerski na przeciwko Manhatanu p.Aneta ,niewiem dokładnie jaka ulica ..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 16:55 przez Sandra-180.

dobry temat !!! wpisujcie dziewczyny,sama z checia sie dowiem,gdzie warto sie wybrac.

ja szukam jakiegos dobrego na warmi ( i mazurach :P)

Ja sobie sama obcinam włosy,bo żadna fryzjerka mi jeszcze nie podpasowała.Ale chętnie podpatrze :P

Salon MATRIX w Sanoku Błonie :) dokładnie nie wiem jaka ulica, ale za piekarnią Jadczyszyn :) (fryzjerka Pani Madzia)

Salon Fryzjerki 'Gabriel'
ul.26 Marca [ile to nie wiem, ale widać ich szyld z 500 m]
44-300 Wodzisław Śląski

Fryzjerki świetne, a przedewszystkim proponują idealne fryzury ;)

świetny fryzjer [pan] Częstochowa ul.Palmowa :)

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

we wrocku jest jedna fryzjerka od ktorej wychodze zadowolona i nie duzo bierze... zawsze fryzjerki nie potrafily sobie poradzic z moimi wlosami bo mam ich bardzo duzo i sa grube i jak cos chcialam to mowily ze nie bedzie pasowac ze sie nie da itd itp... chodzilam do nich jak bardzo chcialam szybko sie obciac a moja fryzjerka nie miala miejsc...
moja fryzjerka to strasza kobietka kolo 60.. z jednym sztucznym okiem (tak mi sie wydaje) ale najlepsza na swiecie i zawsze poradzi cos... wchodze do niej i mowie "niech pani robi co uwaza" i wychodze zawsze zadowolona :)
wrocław, bulwar ikara.. maly salonik w tunelu prowadzi go razem z synem.. jest najlepsza Pani Ula :)

Cytat
PanterkaAa
a na slasku?

Ja znam dobrego w takiej małej miejscowości na śląsku cieszyńskim :) a Ciebie jak region by interesował ?

Olsztyn "Matraccy" stare miasto ;)

moja siorka chwali Gabriela w Gdyni na Świętojańskiej

Cytat
ssylwia92
Cytat
PanterkaAa
a na slasku?

Ja znam dobrego w takiej małej miejscowości na śląsku cieszyńskim :) a Ciebie jak region by interesował ?

wlasnie tam :D:D:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Loki - pomóżcie! :)