Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
madziusia06
moja siorka chwali Gabriela w Gdyni na Świętojańskiej

ten salon jest super-głównie Pani Marlena!!!

Cytat
Sandra-180
Olsztyn, salon fryzjerski KEUNE za tesco,niewiem dokładnie jaka ulica :)

dziewczyny z salonu naprzeciwko szpitala wojewódzkiego tez daja radę :)

moze cos na pomorzu.. Koszalin?: ;)) bo nikogo dobrego nie moge znalezc!!!

''Gabriel'' ul.Żwirki w Łodzi-fryzjer Marcin.

Bylam w calym wrocławiu w okolo 15 salonch fryzjerkisch. Lepszych gorszych.
Az ntrafilam na najlepszy slon i jedyny z ktorego wychodze zadowolona :)
Bardzo miłe Panie ! Zawsze same coś doradzą , zasugerują a gdy chce konkretna fryzure to wlasnie z taka wychodze :) Nigdy sie nie zawiodlam a i maja tanio :) I ta atmosfera ! :)

Cytat
uniquewoman
Salon Fryzjerki 'Gabriel'
ul.26 Marca [ile to nie wiem, ale widać ich szyld z 500 m]
44-300 Wodzisław Śląski

Fryzjerki świetne, a przedewszystkim proponują idealne fryzury ;)


oj ja tego fryzjera nie polecam.... w sumie w wodzisławiu nie ma dobrego fryzjera, a sama jeżdżę do jastrzębia - stylista Rafał Matysiak AL. Jana Pawła II 1/15 - koleś przez pół godziny oglądał moje włosy dzieląc je na różne części, powiedział mi co wcześniej miałam na włosach mimo że tego nie mógł zobaczyć, idealnie dobrał kolor i cięcie.... wie facet co robi :)

W mojej miescinie niestety nie ma zadnej fryzjerki, ktora od razu by zaproponowala cos ekstra. Szkoda, szkoda..

Toruń - Salon Curly na Moście Paulińskim, pan Michał (Marcin ?) zawsze zapominam, naprawdę dobrze ścina i wie co zrobić z włosami, długo się naszukałam zanim trafiłam na niego ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-27 18:35 przez estalia.

zweryfikowana
Posty: 326
Ostrzeżenia: 1/5

salon urody jędrzejewscy
ul. Bydgoska (nie wiem ile,ale jest krótka ;) )
86-300 Grudziądz

pani Iza, jest świetna !

Polecam Proteę na Bolkowskiej w Warszawie. :) Niezbyt tanio, ale solidnie i ładnie. Pokazałam fotkę i efekt był identyczny jak na zdjęciu.

we WROCŁAWIU na ul. Wita Stwosza Salon "Le Grand", miałam zawsze problem, że będąc u jakiegokolwiek fryzjera spotykałam się na wejściu z pytaniem "co robimy?", a zależy mi na tym by wchodząc fryzjer wiedział co ma zrobić i jak on to widzi, niech zasypie mnie pomysłami i propozycjami i co najwyżej ja mogę powiedzieć jeszcze swoje zdanie i usłyszeć opinię, w tym salonie spędziłam ponad 2 godz, ale obsługa profesjonalna, usłyszałam w jakich cięciach mi do twarzy, jaki kolor dobrać... fascynujące jest to, że każdy do tej pory fryzjer mówił, że czekoladowy brąz to najjaśniejszy kolor jaki mogę mieć, w Le Grand zaproponowano mi platynowy zimny blond na krótkich włosach - szok!!! ale zrobiłam i jestem zadowolona, dobrze wyglądałam, ale jednak po kilku miesiącach przefarbowałam na ciemne, nie mogłam odnaleźć się jako blondynka :)

GDAŃSK: UL. SZEROKA SALON BOGNA HAIR DESIGN (p. Iza)

BYDGOSZCZ os.bartodzieje ulica Kijowska (nr nie pamiętam) - fryzjer jest naprzeciwko poczty.
Nigdy nie byłam niezadowolona... zawsze mam ładnie ścięte i podkreślające twarz włosy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

trwała + farba