Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

26 minut temu

Biznes

30 minut temu

tabernakula sklep

50 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurcze dziewczyny wpisujcie tych dobrych fryzjerow :/ ech prosze musze cos zmienic a chce to zrobic u dobrego fryzjera :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-01 14:00 przez annadul.

"DORIS"W LODZI PRZY UL.WOJSKA POLSKIEGO 88.MLODA DZIEWCZYNA,SWIETNIE DORADZILA MI FRYZURY NA OKAZJE I NA CODZIEN DO SCIECIA.POLECAM. NR.TEL.518857277.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-01 14:07 przez saratoga121.

Cytat
AGA70
xD malutki salonik fryzjerski ale fryzjerka pierwsza klasa weszłam i odrazu zaproponowała mi fryzurke jak wyszłam byłam w 7 niebie :)))

Salonik Fryzjerski "Łucja"
ul.Sportowa 90
Częstochowa

Co do tego "saloniku" to nie polecam nikomu a tym bardziej jeśli chodzi o praktyki.
Fryzjerka pracująca tam jest nie miła wobec klientów. Nie umie czesac!! wszystko na jedno kopyto.
A praktyki to właścicielka salonu traktuje ich jak śmieci. Każe sprzatac malowac ściany i dopóki się nie posprzata to nie można nic innego robic!!
W salonie jest grzyb i pleśń.
Nie polecam.

Hotel Haffner w Sopocie

Studio Effect
ul.Haffnera 59
Sopot

Goraco polecam, kazda klienta wychodzi z przepieknymi wlosami, nie wazne czy to obciecie czy koloryzacja! Ja jestem stala klientka!
Polecam pania Julite Niezgode :)

a cos w rzeszowie??
bo gdzie bym nie poszla to nigdy nie wychodze zadowolona ;\

salon fryzjerski "Marta"
Gryfice

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Słyszałam dużo dobrego o salonie w wawie na tamka 49. (salon nazywa się berendowicz&kublin). Mają bardzo silną ekipę fryzjerów - dobrze ścinają i farbują. poza tym można tam zrobic sobie fajne kuracje pielęgnacyjne na włosy - na bazie keratyniny. mogę spokojnie polecić, zwłaszcza takie bardziej egzotyczne typu trwałe prostowanie włosów itd.

To brudaska nie chodźcie do niej!!! Ma brudno w salonie
!! ONA NIE MA POJĘCIA O STRZYŹENIU. Jej wszystkie współpracowniczki odeszły od niej, bo odsawiała cyrki. potrafi tlko oczerniać ludzi. Straszna plotkara, a do tego pół Świdnika ją miało. Fu!

Cytat
otomojstyl
Świetna ( tylko jej ufam, wiele osob o nia wypytuje wlasnie otworzyla wlasny salon ) Pani Monika stylistka :

FRYZJERNIA
ul. Wojska Polskiego 19
21-40 Świdnik
woj. Lubelskie

NIE ZNAM GORSZEJ BRUDASKI OD NIEJ. FU! MA BRUDNO W SALONIE I BUJNĄ FANTAZJE!! WYGADUJE O SOBIE TAKIE RZECZY. GŁUPIA KOBIETA. JAK JEJ NIE WSTYD? a do tego nie ma pojęcia o fryzjerstwie plus zatrudnia ludzi bez wykształcenia w tym kierunku. naprawde żenada



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 15:19 przez domi77.

A odnośnie Chorzowa znacie jakiegos dobrego?

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

moim zdaniem najlepsi styliści fryzur pracują w salonie przy Akademii Stylizacji M. P. Babicz w Krakowiem na ulicy Borsuczej. Najbardziej przekonuje mnie do nich to, że do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dobierają fryzurę na podstawie indywidulanych cech naszej osobowości.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Metamorfoza w Tychach, tam jest taka blondynka nie pamietam imienia, ale jest dobra :)

Dziewczyny, a coś w Cieszynie i okolicy? :)

Salon Urody OLIMP
Gdynia, ul.Cechowa 15

fryzjer - P. Marta ;)

Salon Motylem Jestem i fryzjerka pani Kasia jest genialna :D

ul. Powstańców Śląskich 61
01-355 Warszawa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blond włosy...