Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a z Krakowa kogoś polecacie? :)

a czy w Gliwach ktoś zna takiego dobrego fryzjera?:> byłam ostatnio ale wrrr, wyszłam niezadowolona, jak zawsze ;| fryzjer powinien mi doradzić, pomóc wybrać mi fryzurkę w której bym chociaż troszeczkę dobrze wyglądała, a tu nic oO

Wrocław CENTRUM HANDLOWE GALERIA MAGNOLIA PARK salon fryzjerski / francuski/ HAIR COIF . SUUUPPPEEERRRRRR!!!!! Jestem bardzo zadowolona jeszcze pezed sylwkiem tam zajrze:)

WARSZAWA Instytut Kerastase LA BELLE ul.Marszałkowska 32 Tel (22) 622-00-34, www.instytutkerastase.blogspot.com

Proszę pytać o panią Martę, jest bardzo konkretna i dokładna, ma sto pomysłów na minutę, podczas każdej wizyty wypyta o stan włosów, poprawę kondycji włosa (wychwyci wszelkie zmiany), doradzi pielęgnację w domu.

Co do samego salonu - bardzo elegancki, ale z ciepłą obsługą i przyjemną atmosferą, do tego można nacieszyć oko nie tylko własną fryzurą, ale również ciekawym wystrojem wnętrza. Każdą wizytę rozpoczynają od rozmowy z klientką, jeśli zachodzi taka potrzeba (koloryzacja lub Rytuał Kerastase) diagnozują stan włosów i skóry głowy za pomocą kamerki, na której w mikroskopowym przybliżeniu można oglądać strukturę włosa. Mają świetne zabiegi regenerujące włosy (Rytuały Keratsase ) z relaksującym masażem głowy. Poza tym cięcia robią z mistrzowska precyzją. Znają trendy i indywidualnie dopasowują fryzurę do wyglądu i stylu klientki. Mi osobiście ten salon bardzo pasuje, zawsze wychodzę zadowolona i czuję się piękna :)



Dziewczyny a znacie jakiegos dobrego fryzjera z Zachodniopomorskiego, pomorskiego lub lubuskiego??

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

A Jarocin i okolice??

Lublin, dworzec PKP, to jest na I piętrze, takie niebieskie szyby- łatwo zauważyć. Mój ulubiony, warty zaufania;)

Cytat
pattyy16
Bylam w calym wrocławiu w okolo 15 salonch fryzjerkisch. Lepszych gorszych.
Az ntrafilam na najlepszy slon i jedyny z ktorego wychodze zadowolona :)
Bardzo miłe Panie ! Zawsze same coś doradzą , zasugerują a gdy chce konkretna fryzure to wlasnie z taka wychodze :) Nigdy sie nie zawiodlam a i maja tanio :) I ta atmosfera ! :)

a możesz podać adres?:)

WARSZAWA
Strefa Cięcia, ul. Andersa

polecam Emilkę ;)

salon fryzjerski "SZYK"
Częstochowa
ul Wyzwolenia 9 (I pietro)
tel 34 / 362 52 95 (raczej trzeba sie zapisać)
pani Iwonka stylistka

dobiera fajne kolory, super tnie (włosy same się układają) a fryzurke jak uczesze jest naturalna, trzyma sie cały tydzien, i nie robi na głowie "waty cukrowej" Poza tym uzywa takich kosmetyków do włosów, ze najbardziej zniszczone włosy odżywaja!! Polecam , szczególnie dla tych , które nigdy nie są zadowolone z wizyty u fryzjera i mają liche włoski

Warszawa - bazarek Smyczkowa przy Puławskiej salon przy wejsciu zaraz, p.Monika:)

A coś w Szczecinie? Bo ja tylko w Aleksandrowie Kujawskim się obcinałam.

Studio Fryzur
Ul Jankego
Katowice

:)p Agnieszka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 13:07 przez Patricia21.

Świetna ( tylko jej ufam, wiele osob o nia wypytuje wlasnie otworzyla wlasny salon ) Pani Monika stylistka :

FRYZJERNIA
ul. Wojska Polskiego 19
21-40 Świdnik
woj. Lubelskie

tel. 503 099 129

czynne:
Pn.Śr.Pt.
12.00-20.00
Wt.Czw.Sb.
8.00-15.00

Poznań
Galeria Pestka La Fayette pani Ewa Krzyżańska

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

trwała + farba