Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowe maseczki na zniszczone włosy

13 lis 2012 - 12:08:32

Znacie jakieś przepisy na domowe maseczki na zniszczone włosy? stosuję różnego rodzaju maski i odzywki drogeryjne ale bez rewelacji, dlatego chciałabym wypróbować naturalne domowe sposoby. Liczę na waszą pomoc! :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

13 lis 2012 - 21:00:48

Również chętnie sie dowiem co stusujecie :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

15 lis 2012 - 20:50:28

Jeśli chodzi o maseczki, można wypróbować płatki owsiane wymieszane z wodą lub kleikiem bananowym :)

Bardzo wam też polecam firmę Forever. Używam ich szamponu i odżywki Aloe-Jojoba oraz galaretki aloesowej - są po prostu genialne. Włosy są niesamowite i jedwabiste po nich i rosną szybciej; działa też przeciwłupieżowo. Galaretkę można wsmarować w skórę głowy albo na twarz żeby była gładka i bez trądzika.

Bardzo je polecam, podaję namiary do znajomej konsultantki, odpowie na każde wasze pytanie :) renata7forever @ gmail.com Jeśli email się nie pokazuje to napiszcie na priva i wam podam, bardzo polecam :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

16 lis 2012 - 11:30:35

Dobra jest z zoltkiem miodem + oliwa + zwykla odzywka. Nalozyc na wloski i potrzymac ok godziny , dwoch :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

17 lis 2012 - 22:56:33

ja stosuję od niedawna olejowanie włosów, jestem po 3 razie a efekty są super! włosy są gładkie i miękkie, świetnie sie układają! używam mieszanki oleju rycynowego z apteki za 2zł i oliwy z oliwek z biedronki za 10zł ;)

domowe maseczki na zniszczone włosy

19 lis 2012 - 11:36:13

dokładnie! olejowanie włosów to jets to, czego moim włosom brakowało! :) odżywki, maski to jst pic na wodę. ja stosuję olejek amla na zmianę z olejkiem kokosowym - do kupienia na allegro. nakłądam to na całą noc, a rano moczę włosy jak najcieplejszą wodą, żeby włąściwości olejku jesczze wchłonęły, potem nakłądam odżywkę Isanę różową z Rossmanna (żeby zabezpieczyć włosy przed drażniącym włosy szamponem), nakładam szampon, myję raz albo dwa i potem nakłądam maskę, akurat mam z ziaji kozie mleko. i to płukam też gorącą woda, a na koniec lodowatą, żeby zamknąć łuski włosów. Potem susze w ręczniku i suszarka średnim powiewem, an koniec zimnym. aha i po umyciu daję jedwab na końcówki i po wysuszeniu też. Dodatkowo na olejek nakłądam na końce olejek rycynowy.
ta metoda , jak to powiedziała moje przyjaciółka ze zniszczonymi włosami - jest niesamowita i rewelacyjna!! :) polecam każdej dziewczynie olejowanie włosów!! ja robię to przed każdym myciem, bo myję co dwa dni, ale jak komus się bardzo przetłuszczają to można olejować co drugie mycie i nei dawać oleku na skórę głwoy. pozdrawaim :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

22 lis 2012 - 13:46:07

Ja również polecam żółtko z miodem :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

25 lis 2012 - 14:39:40

Kiedyś często stosowałam jajko z cytryną, dzięki temu włosy były puszyste i zdrowe, a cytryna ładnie je pojaśniała. Niestety przestałam, bo strasznie dużo przy tym bałaganu. ;)

domowe maseczki na zniszczone włosy

28 lis 2012 - 14:33:02

słyszałam coś o piwie, nawet w programie " bez recepty" o tym mówili jednak sama nie stosowałam :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

28 lis 2012 - 14:58:01

żółtko, parę kropel soku z cytryny, miód i oliwa z oliwek. Genialna :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

28 lis 2012 - 20:19:41

Piwo jasne jako płukanka, ostatnie płukanie to pół piwa i ok. szklanki wody.

domowe maseczki na zniszczone włosy

29 lis 2012 - 18:30:48

ja zakupiłam apmułki kerastase i dziś jestem po pierwszym zabiegu, siedziałam pod lampą u fryzjera 40 min ale efekt rewelacja, niestety trzeba zastosować ok 10 zabiegów żeby stan włosów poprawił się w rzeczywistości a nie tylko wizualnie
tak wiem to wątek o domowych sposobach ale ja wypróbowałam ich wile i nic...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 18:31 przez sunshine2105.

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

domowe maseczki na zniszczone włosy

04 gru 2012 - 12:32:08

ja zaczęłam od stosowania kosmetyków naturalnych, nie tych drogeryjnych w których jest pełno konserwantów, silikonów itd. :)

i włosy od razu są lśniące, miękkie i pięknie się układają, do tego zaczęły szybko rosnąć.

Na początku do naturalnych kosmetyków podchodziłam sceptycznie bo są drogie, ale teraz już wiem że skuteczne.

W swojej kolekcji mam już szampon na ziołowej recepturze, śmierdzi ale co tam ;p olej kokosowy, też dobry na włosy jak i do twarzy, maskę na włosy z siemieniem lnianym, też rewelacyjna ! :)

a miałam bardzo zniszczone włosy, 3 lata farbowałam na platynowy blond to sobie wyobraźcie :(

ale teraz odżyły i są piękne. wiem że to nie domowe sposoby, ale chociaż w 100% naturalne.

ja w domu wolę nie czarować z jajkami i innymi takimi bo jakoś nie mam na to czasu ani też wiary ;p

domowe maseczki na zniszczone włosy

08 gru 2012 - 13:47:45

ja się ostatnio naczytałam pochwał na temat oleju rycynowym i wczoraj, pierwszy raz zrobiłam sobie taką maskę: 1 żółtko, 1 łyżka soku z cytryny, 1 łyżka oleju rycynowego i troszkę oliwy. wymieszałam, nałożyłam na mokre włosy i pozostawiłam na ok godzinę po czym spłukałam i umyłam włosy szamponem. a dziś... jak na pierwsze stosowanie włosy są świetne, mięciutkie, świetne w dotyku i spoko się układają. na pewno powtórzę ten eksperyment :)

domowe maseczki na zniszczone włosy

10 gru 2012 - 16:32:15

Cytat
pink_lollipop
dokładnie! olejowanie włosów to jets to, czego moim włosom brakowało! :) odżywki, maski to jst pic na wodę. ja stosuję olejek amla na zmianę z olejkiem kokosowym - do kupienia na allegro. nakłądam to na całą noc, a rano moczę włosy jak najcieplejszą wodą, żeby włąściwości olejku jesczze wchłonęły, potem nakłądam odżywkę Isanę różową z Rossmanna (żeby zabezpieczyć włosy przed drażniącym włosy szamponem), nakładam szampon, myję raz albo dwa i potem nakłądam maskę, akurat mam z ziaji kozie mleko. i to płukam też gorącą woda, a na koniec lodowatą, żeby zamknąć łuski włosów. Potem susze w ręczniku i suszarka średnim powiewem, an koniec zimnym. aha i po umyciu daję jedwab na końcówki i po wysuszeniu też. Dodatkowo na olejek nakłądam na końce olejek rycynowy.
ta metoda , jak to powiedziała moje przyjaciółka ze zniszczonymi włosami - jest niesamowita i rewelacyjna!! :) polecam każdej dziewczynie olejowanie włosów!! ja robię to przed każdym myciem, bo myję co dwa dni, ale jak komus się bardzo przetłuszczają to można olejować co drugie mycie i nei dawać oleku na skórę głwoy. pozdrawaim :)

serio? Przed umyciem nakładasz odżywkę na włosy, żeby zabezpieczyć je przed szamponem? To czym te włosy myjesz? Benzyną?

Jeżeli mogę się wtrącić to dla mnie to kompletna głupota. Znajdź szampon, który nie zawiera aż tak drażniących składników, trzeba czytać składy. Płukanie włosów gorącą a potem lodowatą też nie jest zdrowe. Jedwab przy dłuższym stosowaniu wysusza włosy a Ty nakładasz jeszcze na to olejek rycynowy? Po jaki grom?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-10 16:35 przez MajkaaaxDxD.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LOKÓWKA