Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Druhna i prezent dla niej

27 paź 2016 - 12:25:46

Wpadłam na pomysł, że podaruję druhnie na swoim ślubie kryształ. Mam na myśli coś takiego jak na zdjęciu. Pomyślałam, że to byłoby dla niej mile, zwłaszcza, że bardzo angażuje się w pomoc w przygotowaniach ślubnych. Co myślicie na ten temat? Dawałyście coś swoim druhnom na ślubie?



Druhna i prezent dla niej

27 paź 2016 - 12:31:08

Nie jestem przekonana, to nawet nie jest dobrze skomponowane to jest brzydkie i nie przemyślane.
Nie chciałabym czegoś takiego.
Może kup zawieszki u jubilera np ze znakiem zodiaku druhny. Coś delikatnego skromnego ale ponadczasowego wybierz.
Tego czegoś nei chciałabym postawić na półce.

Druhna i prezent dla niej

27 paź 2016 - 13:09:57

Szklany postumencik żałobny zbierający kurz, dobry na każdą okazję, aby obrzydzić życie obdarowanemu...Nie wiem skąd się wzięła moda na to badziewie, ale mam nadzieję że w końcu minie.

Druhna i prezent dla niej

27 paź 2016 - 13:14:14

Ja swojej nic nie dawałam ale na all... Widziałam ładne kielichy do wina z napisem super druhna itp.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Druhna i prezent dla niej

27 paź 2016 - 13:20:14

Hm, a czemu nieprzemyślane?
Co do tekstu na tym krysztale to jest do zmiany. To jest osobista dedykacja, którą można dowolnie zmieniać.

Druhna i prezent dla niej

27 paź 2016 - 14:32:15

Nie byłabym zadowolona z takiego prezentu - zwyczajnie nie lubię takich kurzołapów. Ja bym stawiała na wydarzenie - wykupiła masaż dla nas obu aby się zrelaksować za trudy w przygotowaniach. To nie jest drogie, a może sprawić wiele frajdy i milsze dla ciała niż taka statuetka.

Druhna i prezent dla niej

27 paź 2016 - 14:50:15

Straszne to jest :o
Rzuciłabym tym w tę osobę, przez którą zostałabym obdarowana :P

Druhna i prezent dla niej

28 paź 2016 - 14:32:57

To może ja się nie znam, ale mi się coś takiego podoba. Wszystko też zależy pewnie od okazji, ale w formie podziękowań? Moim zdaniem jak najbardziej.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Druhna i prezent dla niej

30 paź 2016 - 07:47:57

Przegadałam temat z narzeczonym i będę zamawiać jednak ten kryształ 3d. Tym bardziej, że moja druhna lubi zbierać różne pamiątki, więc może dlatego od razu taki prezent wpadł mi w oko.
Zastanawiam się tylko czy dołączyć tam jeszcze jakąś dedykację od siebie czy już sam ten grawer w formie obrazkowej jest wystarczający i tylko jego zostawić...

Druhna i prezent dla niej

30 paź 2016 - 08:55:56

Słuchaj, nie ofiaruj czegoś co z założenia powinno być na wierzchu, a może się nie spodobać. Dla mnie to kiczowate strasznie. To żeby coś dostała to bardzo fajny pomysł, jednak nie musi tam być żadnych napisów, i tak będzie pamiętać od kogo to i dlaczego.

Moja przyjaciółka, dostała bransoletkę z Apartu ze znaczkiem nieskończoności- wiedziałam, że lubi tego typu biżuterię. Czarna bransoletka i srebrny znaczek, bo wiem że nie lubi żółtego złota, a to jest bardzo gustowna delikatna i nie narzucająca się biżuteria.

Ah i moja dostała to podczas proszenia o bycie świadkową, ale myślę że na ślubie danie czegoś takiego byłoby równie miłe ;)



Druhna i prezent dla niej

30 paź 2016 - 09:48:09

do bani , to tak wygląda jakbyś dawała starszej pani a nie młodej dziewczynie .
brzydkie ;??

Druhna i prezent dla niej

30 paź 2016 - 10:10:41

Również uważam, że jest to brzydkie, a jestem osobą, która lubi pamiątki. Popieram pomysł z biżuterią, zawsze można do pudełeczka włożyć małą kartkę z podziękowaniami od serca :)

Druhna i prezent dla niej

30 paź 2016 - 11:50:15

Ja się zgadzam z Emaergieo, że sam ten obrazek grawerowany na krysztale jest już wymowny. Wiadomo od kogo i z jakiej okazji. Dlatego moim zdaniem dodatkowe napisy są już zbędne.

Druhna i prezent dla niej

31 paź 2016 - 08:22:57

to miłe ze pamiętasz i chcesz podziekowac swojej druhnie za wkład pracy ale trzeba sie zastanowic czy twojej druhnie sie to spodoba bo to ze tobie sie podoba to nie znaczy ze drugiej osobie tak. z bransoletka swietny pomysł. Ludzie z natury wola praktyczne prezenty niz tzw. durnostojki

Druhna i prezent dla niej

31 paź 2016 - 19:33:56

Cytat
agata74
to miłe ze pamiętasz i chcesz podziekowac swojej druhnie za wkład pracy ale trzeba sie zastanowic czy twojej druhnie sie to spodoba bo to ze tobie sie podoba to nie znaczy ze drugiej osobie tak. z bransoletka swietny pomysł. Ludzie z natury wola praktyczne prezenty niz tzw. durnostojki

Mi byłoby strasznie niezręcznie dostać takie coś. I co za każdym razem kiedy przychodzi przyjaciółka to wystawiać, że niby to jakiś hołd? Niee to nie dla mnie. Chociaż znam osoby, które uwielbiają tego typu kurzołapy, ale to naprawdę trzeba znać taką osobę. W innym razie bardzo szybko może się zdarzyć, że wypadnie to z rąk na betonową posadzkę heh

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent dla przyszłego męża w dniu ślubu