Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Cześć Dziewczyny.
W przyszłym roku biorę ślub. Chciałabym mojemu przyszłemu mężowi zrobić mały prezent (niespodziankę) w tym dniu, żeby jak rano się obudzi dostał list i jakiś upominek, żeby mu przypominał ten dzień. Myślałam nad droższymi perfumami, albo zapalniczką z grawerem i np. śmiesznym liścikiem (wyluzuj się i zapal:)), ponieważ pali i to sporo. Jak macie jakieś pomysły to napiszcie:)

Podbijam;p jestesmy w podobnej sytuacji<znamy sie z forum slub2017>;p i o prezencie w sumie nie pomyslałam...ale teraz tak mysle zajebisty pomysł!;/)
a jak zaierzasz go rano dostarczyc?

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

poproszę teściową żeby mu go podsunęła:)

Ok..ale pomyslu nadal brak co to ma byc... Zeby to byla jakas drobnostka a nie nic drogiego bo w koncu tyle kasy n wesele pojdzie;p ale jednocześnie cos ciekawego..

ja kupiłam mojemu mężowi zegarek, nie miał eleganckiego a do garnituru i to w dniu slubu moim zdaniem bardzo pasuje, dlatego był to właśnie zegarek, dostał chwile przed tym jak się ubierał do slubu był zaskoczony i zadowolony, nawet głupio mu się zrobiło że sam mi nic nie kupił, ale też fajny pomysł to spinki do mankietów, ja kupiłam tyle że sporo wcześniej takie śmieszne z napisem I love my wife, fajnie to wyglądało, są takie na allegro, różne modele w zalezności co się komu podoba

jest duzo mozliwosci
zegarek
pasek
bansoletka
szalik
brelok do kluczy
portfel
krawat
spinki do koszuli
etui do telefonu
ramka i wasze zdjecie
pantofle do domu
pizama
szlafrok
itd itd...........:D

zegarek z grawerem
personalizowany kubek termiczny
jego portret z tytułem ostatni dzien wolności żeby kiedyś spojrzał i zapłakał;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent gwiazdkowy dla 8 latka