Obecnie rozmawiamy o:

podgrzewacz do wosku

gorący temat

Opakowania

18 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

21 wrz 2016 - 14:59:33

polecam sukienkę ślubną, zapraszam!

ŚLUB 2017

21 wrz 2016 - 15:44:18

@wioletka3 jakie są rozmiary sukien?

ŚLUB 2017

21 wrz 2016 - 16:15:41

U mnie 38/40, zapraszam do zapoznania się z wymiarami, polecam !

ŚLUB 2017

22 wrz 2016 - 08:05:32

@WIOLETKA3 zamawiałaś te suknie na aliexpress? Jak z jakością? Zastanawiam się właśnie czy nie zaryzykować, tylko boję się o długość, jestem dość wysoka, a nie chciałabym iść do ślubu z suknią powyżej kostek :D Możesz podesłać link do tej koronkowej? serce

Dziewczyny czy 7 miesięcy przed ślubem to nie za szybko na rezerwację terminu u księdza? Pytam, bo nie chcę, żeby mnie odprawił z kwitkiem ;)

ŚLUB 2017

22 wrz 2016 - 16:30:35

@grysik zamawiałam już dość dawno tą sukienkę, więc niestety link jest nieaktywny :(

ŚLUB 2017

23 wrz 2016 - 16:50:28

Grysik ja mam slub za 13 miesiecy i mam juz zaklepany termin u księdza. Juz w styczniu mowil ze mamy przyjsc we wrzesniu bo bedzie mial kalendarz na nowy rok... I ledwno zdazylam, bo ktos mialby moj termin.

ŚLUB 2017

25 wrz 2016 - 11:20:55

Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było (za dużo obowiązków) i widzę, że wątek się bardzo rozwinął :)
Nam zostało tylko 265 dni do tego cudownego dnia :) Aż nie mogę uwierzyć, że to już coraz bliżej :) Wszystko pomału sobie planujemy (więcej ja z mamą, bo narzeczony ze wszystkim się zgadza :D)
Udało się Nam załatwić nauki przedmałżeńskie :) Ksiądz powiedział żebyśmy przyszli na spisanie protokołu 2 miesiące przed ślubem i że nie ma co panikować, bo na pewno ze wszystkim zdążymy :) Zmienił Nam niestety godzinę z 17 na 18 (ale nawet dobrze, bo czerwiec ma długie dni:))
Kupiliśmy też wódeczkę, u nas będzie Pan Tadeusz) i szampany. Brakuje nam jeszcze win, ale tym się zajmują już moi rodzice (ja nie znam się na winach). Wybraliśmy już zaproszenia (inne będziemy mięli dla gości na sam ślub).
W listopadzie będę rozglądała się za suknią ślubną i butami( mam kilka upatrzonych sklepów). Poszukuje też miejsca na plener ślubny, są tu jakieś panny z okolic Łodzi i mogłyby fajne miejsca polecić? Mam też do Was pytanie: co kupujecie na podziękowanie dla rodziców?
Pozdrawiam Was :)

ŚLUB 2017

29 wrz 2016 - 11:17:18

Czesc dziewczyny :) pięknie się wątek rozwinął!! :) Ja z przygotowań słubnych poza sala, fotografem i orkiestrą załatwiłam w okresie letnim tyle:
-umówiona godzina i kościół (jak ksiądz proboszcz był w zimie po kolędzie to mówił, że najwcześniej w grudniu będą zapisy, a tu ciach, przypadkiem się dowiedziałam że są już wcześniej)
-zapisaliśmy się na listopad na nauki
-zapisałam się na siłownię i chodzę raz w tygodniu na basen- w styczniu chcę jechać wybierać sukienkę, do tego czasu planuje zrzucić jakieś 5kg, a potem tylko trochę popracować nad sylwetką ;)

ŚLUB 2017

06 paź 2016 - 10:40:24

Moje Drogie!oczko
Ogloszenie parafialneczyta
Proponuję przejsc się po jubilerach:)
Ja w zeszla niedziele będąc w centrum handlowym z koleżanka weszlam z nia do jubilera szukac prezentu dla jej siostry. Z ciekawosci chcialam zrobic rozeznanie w cenach obraczek zeby wiedziec w ogole na jaka kwote sie szykowac. I co uslyszam: ,,Do konca pazdziernika promocja na wszystkie obraczki-40% poniewaz jest po sezonie weselnym" ide do 2 kolejnych jubilerow...wszędzie to samo... I w pozostalych w miescie rowniez. I tym oto sposobem zamowilismy i wybralismy obraczki:)brawo mimo, ze wcale nie zamierzalam ich jeszcze kupowac. Pierw chcialam alkohol..ale na alkoholu ceny sie za bardzo nie zmieniaja a na obraczkach mamy prawie 1500 w kieszeni... Bo po promocji.. I zajebiscie:D ja tez o tym nie wiedzialam. Dowiedzialam sie przez czysty przypadek...tak jak sueknie slubne wyprzedaz sezonu jest styczen/luty tak obrączki w pazdzierniku... Proponuje rajd po jubilerach jak najszybciej a koniecznie w tym miesiacu:)

ŚLUB 2017

08 paź 2016 - 20:35:08

Gosiek masz na mysli jakiegos lokalnego jubilera czy sieciówka? u nas w mieście jest lokalny jubiler który ma duża gamę obrączek(gdzies wczesniej pokazywałam je) i do końca roku jest chyba -30% a może trochę więcej,nie pamiętam (trwa już od kwietnia gdzieś). Czyli cena już po upuście jest bardzo zbliżona do cen internetowych danej kolekcji, ale ciut niższa od drugiego jubilera w którym nie ma promocji.
Podsumowując niektórzy robią "pseudo promocje".

Ile wydaliście na obrączki.
Pochwal się jakie wybraliście.
Czekam :)

ŚLUB 2017

08 paź 2016 - 21:13:11

Cytat
Milusia1301
co kupujecie na podziękowanie dla rodziców?
Pozdrawiam Was :)

ja już jestem po ślubie, ale kupiliśmy list w butelce (na allegro) + kosz słodyczy. List w butelce zrobił wrażenie nie tylko na rodzicach ;]

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2017

11 paź 2016 - 13:59:42

Róbcie wszystko tak jak Wam się podoba, nie sugerujcie się niczym.

ŚLUB 2017

12 paź 2016 - 11:28:24

EwkaP:* lokalny ma jeszcze taniej;D i tez mamy rabat mniejszy,ale zawsze;D znalazlam przypadkiem go i w sumie tam zamowilismy;p a sieciowki,ktore maja do konca miesieca to Briju i Apart.
Zapłaciliśmy jakies 1100 za obie(byloby taniej ale poniewaz obie trzeba powiekszac,a od narzeczonego duzzooooo to wiecej zlota wchodzi wiec drozej) a zdjecie pokaże,jak odbierzemy je z salonu...

Powiem tylko,ze to było ciezkieeeeee.... Dlatego,ze mi podobaly sie zupelnie inne niz narzeczonu i nie szlo dojsc do porozumienia. Poszlismy na kompromis. Znaczy głównie ja odpuscilam. On zostawia mi calkowice wolna reke we wszystkim co dotyczy wesela,wiec juz ustapilam niech ma te obraczki z falą.. Choc nie ukrywam,ze srednio mi sie podobaja.

Zamówiłam zaproszenia;D winietki;D i podziemowania dla gosci;D i wlasnir zastanawiam sie nad butami. Mam lilka na oku i nie umiem sie zdecydować. Moj glowny problem: z paskiem czy bez,czyli takie zwykłe czółenka?... Jak myślicie? Bo niby z paskiem pewniejsze bo lepiej siedza i w ogole..ale boje sie ze podczas plasow i tancow zwyczajnie bedzie mi sie twn pasek wzynal...

Jak uwazacie?

EwkaP:* lokalny ma jeszcze taniej;D i tez mamy rabat mniejszy,ale zawsze;D znalazlam przypadkiem go i w sumie tam zamowilismy;p a sieciowki,ktore maja do konca miesieca to Briju i Apart.
Zapłaciliśmy jakies 1100 za obie(byloby taniej ale poniewaz obie trzeba powiekszac,a od narzeczonego duzzooooo to wiecej zlota wchodzi wiec drozej) a zdjecie pokaże,jak odbierzemy je z salonu...

Powiem tylko,ze to było ciezkieeeeee.... Dlatego,ze mi podobaly sie zupelnie inne niz narzeczonu i nie szlo dojsc do porozumienia. Poszlismy na kompromis. Znaczy głównie ja odpuscilam. On zostawia mi calkowice wolna reke we wszystkim co dotyczy wesela,wiec juz ustapilam niech ma te obraczki z falą.. Choc nie ukrywam,ze srednio mi sie podobaja.

Zamówiłam zaproszenia;D winietki;D i podziemowania dla gosci;D i wlasnir zastanawiam sie nad butami. Mam lilka na oku i nie umiem sie zdecydować. Moj glowny problem: z paskiem czy bez,czyli takie zwykłe czółenka?... Jak myślicie? Bo niby z paskiem pewniejsze bo lepiej siedza i w ogole..ale boje sie ze podczas plasow i tancow zwyczajnie bedzie mi sie twn pasek wzynal...

Jak uwazacie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-12 11:28 przez Gosiek00.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

ŚLUB 2017

27 paź 2016 - 08:31:39

Wybiera się ktoś może na targi ślubne - będą w Gdańsku najbliższe chyba 6 listopada? Chodzicie w ogóle na tego typu imprezy? Ja bym chciała bardzo zobaczyć butelki wódki polanina z grawerem, a wiem, ze tam się będą wystawiali.

ŚLUB 2017

30 paź 2016 - 19:20:32

Dziewczyny mój ślub stoi pod znakiem zapytania, jestem załamana ;(

Mój przyszły, niedoszły teść jest poważnie chory na raka. Jego choroba nie jest dla nas nowością, trwa 2 lata, ale do tej pory było z nim całkiem nieźle. Pod koniec wakacji jego stan się pogorszył, ale wciąż mieliśmy nadzieję, że doczeka naszego ślubu. Teraz jest tragicznie, gaśnie w oczach. Lekarze powiedzieli, że dożyje maksymalnie do końca roku. Jest mi strasznie przykro patrzeć jak cierpi mój TŻ i jego rodzina. Ślub mamy zaplanowany i niemal dopięty na ostatni guzik na połowę maja.

Rozmawiałam z TŻ na temat ślubu w tej sytuacji, ale on nie jest w stanie podjąć decyzji. Chce wcześniej porozmawiać z mamą, z którą zobaczymy się dopiero za tydzień (nie mieszkamy w PL).

Wiem, że sytuacja jest beznadziejna i boję się, że TŻ będzie chciał odwołać ślub. Już nie chodzi o te wszystkie zaliczki, które by przepadły, pieniądz rzecz nabyta. Najbardziej boli mnie fakt, że kolejne wesele najszybciej zaplanujemy za kolejne 2 lata, przy dużej rodzinie tyle wcześniej trzeba robić rezerwację. Co za tym idzie o kolejne 2 lata przesuną się plany związane z dzieckiem. Będę już po 30stce. Jestem załamana. Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę, 3 lub nawet 4 dzieci, to marzenie z każdym rokiem się ode mnie oddala.

Wiem, że moje argumenty brzmią trochę egoistycznie, ale mimo tego co wkrótce się stanie nasze życie musi toczyć się dalej. Nie umiem postawić się w jego sytuacji, nigdy nie straciłam kogoś aż tak bliskiego, ale nie wydaje mi się aby ból jaki będzie czuł po stracie ojca cudownie zniknie po upływie 12 miesięcy. Już zawsze będzie mu go brakowało, szczególnie w tak ważnym dla niego dniu jakim jest ślub.

Boję się ;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzień chłopaka