Ostrzeżenia dla użytkowniczki infii55:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (27-09-2016 13:18) Spam.
Dla mnie jedną z metod oszczędzania jest inwestowanie. Inwestycje są tematem bardzo indywidualnym i powinny być dobierana właśnie pod względem potrzeb i możliwości osoby, która chce inwestować.Inwestowanie samo w sobie nie jest łatwe. Wymaga wiele dyscypliny, wysiłku i nierzadko też, jeżeli decydujemy się na samodzielne inwestowanie, sporej wiedzy. Dlatego często powierza się ten proces osobom lub instytucjom, które specjalizują się w tej dziedzinie, albo korzysta się z rozwiązań oferowanych na rynku. I jest to wygodna opcja, ja z takiej korzytsam: [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i]Jedna osoba będzie mogła odkładac 100 zł miesiecznie inna 300 dlatego plan inwestycji ustalany jest indywidualnie.
moderator (06-10-2016 09:05) Spam.
Czy ktoś z Was potrafi mi doradzić coś na temat faktoringu z regresem? Jest on ponoć najprostszym i jednocześnie najtańszym rozwiązaniem dla firm szukających alternatywnego finansowania bieżącej działalności gospodarczej. W mojej działalności bardzo czesto zachodzi potrzeba szybszego odzyskania środków z faktur wystawianych z odroczonym terminem płatności.Czy taki [url=http://www.magellan.pl/i/oferta/dla-biznesu/finansowanie-dla-biznesu-bez-przeniesienia-ryzyka/faktoring-z-regresem/]faktoring z regresem[/url] się sprawdzi?Czy możecie powiedzieć coś więcej o zasadach jego dzialania?Oprócz wielu korzyści jakie niesie czy ma jakies wady? Pójdż sobie do doradztwa finansowego oni Ci wszystko wyjaśnią jeśli nie wiesz o co chodzi. Ogólnie uważam, że w pewnych biznesach opcja jest bardzo wygodna ale to zalezy od rodzaju działalności.

Zamknij to okno