Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Związki

29 sty 2014 - 20:26:31

dzięki laseczki, już mi lepiej :) idę spać, bo jutro mam troszkę do załatwiania w sprawie wesela :)

Szkoda mi tylko osób, które traktują własne mieszkanie jako coś nierealnego i nieosiągalnego. Oby wam się poszczęściło, życzę wam tego z całego serca :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-29 21:23 przez whiteco.

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Związki

29 sty 2014 - 20:30:34

To chyba normalne tez się wkurzałam kiedyś na Mojego narzeczonego teraz już męża ze śpi np.po pracy ale teraz to rozumiem bo wiadomo że praca męczy i że człowiek musi sobie odpocząć.

Związki

29 sty 2014 - 20:31:21

no specjalnie tego nie zrobił, siedzisz w domu, to i nie rozumiesz jakim się jest zmęczonym czasem po dniu pracy, tym bardziej fizycznej

Związki

29 sty 2014 - 20:31:57

normalnie wyć mi się chce.już kończę wino. czuję się nieatrakcyjna, niewartościowa..masakra.

Związki

29 sty 2014 - 20:32:35

jeszcze gorzej zapewne:P:P:P, musisz go kłaść wcześniej spać, żeby nie był taki przemeczony, niech je witaminki, a co do Ciebie, myślę, że brak zajęci sprawia, że potrzebujesz wiecej, ale ja Cie rozumiem, każda kobieta potrzebuje okazywania czułości, miłych chwil... może zacznij go lekko" odtracać, skup sie na hobby, zajmij się czymś, a na pewno on zacznie o Ciebie zabiegać, tak jak na zasadzie magnesów:)

Związki

29 sty 2014 - 20:34:31

Cytat
whiteco
normalnie wyć mi się chce.już kończę wino. czuję się nieatrakcyjna, niewartościowa..masakra.

po 1 histeryzujesz, po 2 siedzisz w domu a jak sama napisałaś on na nogach jest 8 godzin dziennie, rozumiem Ciebie i Twoją tęsknotę za nim, ale chłop jest po prostu zmęczony.

Związki

29 sty 2014 - 20:35:17

oj nie załamuj się;) bez sensu się dobijać:) tak niestety jest w związkach:) ale najważniejsze- porozmawiajcie o tym:) i na pewno będzie dobrze:)

PS jakie winko pijesz?;)

Związki

29 sty 2014 - 20:35:53

Ja mojego opierniczyłam mamy 2 dzieci ,a on ciagle chodził spac po pracy ja rady nie dawałam, niemowle trzeba ciągle na rączkach trzymac ...a co zrobic gdy 2 synuś głodny, no i teraz mąż wcale nie chodzi spac pomaga mi wkoncu:)

Związki

29 sty 2014 - 20:37:07

Zmeczony fakt ale jakby na prawde chcial spedzic z toba czas to by sie postaral zwlaszcza ze sie przygotowalas. Pewnie taka sytuacja ma miejsce bardzo czesto to ci sie nie dziwie. Nie sama praca zyje czlowiek

Związki

29 sty 2014 - 20:38:15

jeśli wstaje wcześnie rano to normalne, że jest zmęczony i śpi. skoro zamierzacie spędzić resztę życia to jeszcze nie raz będzie okazja pobyć ze sobą.

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Związki

29 sty 2014 - 20:38:55

moze to tez przez ta pogode... moj tez pracuje po 8 od pn do pt i to jeszcze na dworzu.. a wiadomo jak teraz jest. ja akurat studiuje, ale tez mam troche wolnego czasu i zawsze mi smutno samej. wole jak chodzi na 6 rano, to pozniej caly wieczor jest w domku, nie spi po poludniu.. najgorsze sa zmiany popoludniowe. wspolczuje ci, wiem jak sie czujesz, ale postaraj sie jego zrozumiec.. albo porozmawiaj z nim o tym delikatnie.

Związki

29 sty 2014 - 20:39:59

Cytat
whiteco
normalnie wyć mi się chce.już kończę wino. czuję się nieatrakcyjna, niewartościowa..masakra.

Mam podobną sytuację, narzeczony ciągle w pracy, a jak już się widzimy to wiecznie zmęczony. Ja najczęściej jestem tylko usługiwaczką, podać jedzonko, posprzątać(bo on tego prawie nitgdy nie robi, zawsze jest "później";), często mam doła i czuje się nieatrakcyjna. Ostatnio się przy nim popłakałam to stwierdził, że gadam głupoty i mi się wydaje. Rozumiem, że może być zmęczony, bo sama jednocześnie studiuje i pracuje, ale mógłby choć czasem się bardziej postarać.

Związki

29 sty 2014 - 20:40:48

przecież napisałam, że rozumiem tylko mam żal..nawet nie do niego. zrobiłam mu kolację, pościeliłam. poszedł spać..po prostu jestem bezsilna. szukam pracy, a nic dla mnie nie ma..

Związki

29 sty 2014 - 20:41:38

Cytat
Carrie_Bradshaw
Cytat
whiteco
normalnie wyć mi się chce.już kończę wino. czuję się nieatrakcyjna, niewartościowa..masakra.

po 1 histeryzujesz, po 2 siedzisz w domu a jak sama napisałaś on na nogach jest 8 godzin dziennie, rozumiem Ciebie i Twoją tęsknotę za nim, ale chłop jest po prostu zmęczony.

no ja tez to rozumiem, mój ma czasem tak samo, czasem to ja zasypiam. Ale jak się nie ma zazwyczaj dla siebie czasu, io nadaża się okazja, to fajnie byłoby jednak ten czas spożytkować. Facet jest młody, teraz już sił nie ma, co będzie za 5-10lat? Mój pracuje więcej niż 8 godzin, czasem i 14 jak ma ciężkie zlecenie, i rzadko zdarza się, żebym wieczór spędziała patrząc jak śpi. A lat ma 28, od 11 lat pracuje.

Związki

29 sty 2014 - 20:41:41

Idź do pracy, a zobaczysz co to znaczy "zmęczenie"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUKNIA ŚLUBNA na 2014 rok