Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

atrakcyjne przedszkole

25 kwi 2024 - 08:55:02

Wasze dzieci na pewno będą szczęśliwe i przede wszystkim bezpieczne uczęszczając do przedszkola https://www.przedszkolebielsko.pl/ Posiadają kilka świetnie wyposażonych sal oraz rewelacyjne place zabaw. Ta placówka spełnia wszystkie wymogi prawa europejskiego dla zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków przebywania w nim dzieci. Decyzja o wyborze tego przedszkola jest jedną z najlepszych. Zastanówcie się nad tym koniecznie.

atrakcyjne przedszkole

16 maj 2024 - 14:32:47

W przedszkolu na pewno nie może zabraknąć placu zabaw. Jeśli zdecydujecie się na taki zakup, to polecam producenta https://domki-zylajek.com/ mamy u siebie w placówce ich dwa place i dzieciaki są zachwycone. Realizacja została wykonana dokładnie i na czas.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 2/5

atrakcyjne przedszkole

23 cze 2024 - 16:58:49

W Warszawie dobrą opinia cieszą się przedszkola Tequesta. To są przedszkola językowe, z angielskim i hiszpańskim. Sale mają świetnie wyposażone a w ramach czesnego wchodzi wiele zajęć rozwijających. Jeśli chodzi o ciocie - z konkretnymi kwalifikacjami, ale też z podejściem do maluchów :) To jest według mnie atrakcyjne przedszkole.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowoczesne przedszkole