Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny! :) w czewrcu moja najlepsza przyjaciolka obchodzi 18ste urodziny. Z tej okazji oprocz kupnego prezentu chce jej dac cos orginalnego. Wpadłam na pomsyl aby nakrecic film z udzialem innych naszych znajomych i przyjaciol (oni tez sa za tym ) ale nie mam pojecia na jaki temat film, co w nim bedzie itp. Prosze o pomoc napewno macie swietne pomysly:)
.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 16:11 przez wiola555.

mi dziewczyny nakręciły super horror z sobą w roli głównej. oczywiście wyszłaim bardziej komedia :D super pomysł, jest to czasochłonne i trzeba się znać na programach ;)

Z czasów licealnych mam 5 przyjaciółek i każdej kupowałyśmy coś na zrzutę (rolki, mp3, torbę, sziszę, bon na zakupy), a do tego coś od siebie. To przeważnie była moja inicjatywa, bo lubię takie rzeczy od serca. Do wszystkich lepszych znajomych, kuzynek, itp. Napisałam przed jej osiemnastką mejla z prośbą, aby napisali życzenia dla Niej. Wydrukowałam, wkleiłam. Dodałam jakieś zdjęcia, wycinki z gazet. Mega to wyszło. Trochę taki pamiętniko-album. : )

może zwyczajnie filmik z życzeniami? każdy z kolei opowiada czego życzy:) moja znajoma dostała takowy na swoja 18 i wyszło to naprawdę fajnie. Świetna pamiątka :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki komin do parki?