Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

objawy :( okres. pomożesz?

28 wrz 2014 - 11:54:13

Hej Dziewczyny,
Pisałam już nieco o moim problemie, ale piszę po raz drugi, bo zauważam, że mój organizm dziwnie się zachowuje. I coraz bardziej mnie to niepokoi. Ostatni okres skończył mi się dwa tygodnie temu. A ja mam od kilku dni dokładnie takie same objawy jak na kolejny okres. Do okresu jeszcze mam ponad dwa tygodnie, a strasznie mnie bolą piersi, dotchnąć się nie mogę, chwilami mi niedobrze (na okres nie raz tak miałam) mam wypryski na twarzy, ostatnio nawet mi się robiło strasznie gorąco, aż dostałam wypieków na twarzy, czułam się jak bym miała gorączkę. Nie wiem co się dzieje :( od ostatniego okresu kochałam się ze swoim chłopakiem kilka razy, ale zawsze z zabezpieczeniem. Czy to już by mogły być jakieś objawy ciąży? nie za wsześnie? :( a może to objawy kolejnego okresu? ale na to również za wcześnie. Dziewczyny, jak myślicie? mam sie czy martwić?

objawy :( okres. pomożesz?

28 wrz 2014 - 12:03:34

Być może czujesz się tak na dni płodne :)Badałas się ginekologicznie?Pobolewania brzucha np.,maja tez związek często z nadżerką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-28 12:04 przez filipekkrol.

objawy :( okres. pomożesz?

28 wrz 2014 - 12:05:20

Od dawna współżyjesz z facetem, czy to dopiero początki? Miałaś już kiedyś podobną sytuację? I czy masz regularne miesiączki? Zabezpieczacie się tylko prezerwatywą?

objawy :( okres. pomożesz?

28 wrz 2014 - 12:08:22

Z tego co piszesz wnioskuję ze jesteś młodziutką dziewczyną.Dlatego proponuje isc do lekarza ginekologa i porozmawiać o antykoncepcji ,miesiączce odczuciach objawach itd. ,on ci wszystko wytłumaczy:)Zbada bo nam ciężko cokolwiek stwierdzić:) A widać nie jestes zbyt uswiadomiona w tych tematach .LEKARZ ci wszystko wytłumaczy pomoze w tym bys poznała swój organizm ,bys wiedziała co i kiedy :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-28 12:10 przez filipekkrol.

objawy :( okres. pomożesz?

28 wrz 2014 - 12:10:06

Cytat
Majka1108
Od dawna współżyjesz z facetem, czy to dopiero początki? Miałaś już kiedyś podobną sytuację? I czy masz regularne miesiączki? Zabezpieczacie się tylko prezerwatywą?

nigdy nie miałam podobnej sytacji, a okres już od jakiegoś czasu mi się unormował i mam regularnie. Tak tylko prezerwatywa

objawy :( okres. pomożesz?

28 wrz 2014 - 12:12:13

Pominęłaś pytanie o współżyciu.

objawy :( okres. pomożesz?

28 wrz 2014 - 12:13:12

Cytat
Majka1108
Pominęłaś pytanie o współżyciu.

dość długo

objawy :( okres. pomożesz?

28 wrz 2014 - 12:15:52

Skoro tak, to faktycznie najlepszym rozwiązaniem, byłoby umówić się do lekarza, niech przepisze Ci podstawowe badania w laboratorium i niech Cię zbada. Może warto pomyśleć o innym sposobie antykoncepcji?
Na test i tak jeszcze za wcześnie, a na pewno za wcześnie na objawy ciąży.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy :( tabletki i mdłości