Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 16:56:55

Hej dziewczynki:) Dzis chcialam poruszyc temat bisexualnosci ; ) Rozmawialam dzis ze znajomymi i kolega powiedzial ze jest udowodnione ze prawie kazda kobieta jest bisexualna . Jak to w koncu jest ? Kreca was kobiety? Ja szczeze powiem ze lubie patrzec na ladna , zadbana Panne. I mam jakies fantazje z kobieta ;) a jak to z wami ;)? Macie juz jakies doswiadczenie ? Czy moze chcialy byscie;)?

<moderacja-korekta tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-05 17:10 przez moderator.

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 16:59:44

te watki sa coraz glupsze. nie nie mam ukrytej biseksualnosci i nie kreca mnie laski.

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 16:59:58

Jasny gwint ,tam się psina męczy a Ty o seksie z kobietą :(

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 17:00:05

A co ma tytuł do reszty?

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 17:01:04

nienawidzę kobiet jak dla mnie 99% to idiotki więc chyba nie jestem bi i homo tym bardziej. :)

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 17:01:46

Nie, nawet o tym w życiu nie pomyślałam. Zapewniam Cię więc ,że nie każda kobieta jest bi

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 17:02:00

Cytat
alex666
A co ma tytuł do reszty?

no właśnie?
Ja bym chciała spróbować, ale tylko z ciekawości, jak widzę jakąś ładną dziewczyną na ulicy nie jaram się nią tak jak bym zobaczyła przystojnego faceta.

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 17:02:13

Cytat
alex666
A co ma tytuł do reszty?
tyle co pies z kotem .

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 17:05:57

tak. jestes piekna.

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 17:06:25

Wyjdź z forum, zastanów się nad soba i zacznij wątek jeszcze raz :/

Co ma temat wątku do jego rozwinięcia?

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 17:08:33

Cytat
LadyNight90
Cytat
alex666
A co ma tytuł do reszty?
tyle co pies z kotem .


Fajnie. Też lubię ironię.

Ale dobrze by było jakbyś normalne tytuły na przyszłość dawała.

Czy każda kobieta jest biseksualna?

05 sie 2012 - 17:09:30

Nelii mnie rozbroiła:)
Właśnie,co tytuł do reszty?:)
Swoją drogą,uwielbiam piękne kobiety i nie chodzi mi wcale o laski typu modelki,ogólnie,widać,jeżeli kobieta ma to coś i miło się na nią patrzy.
Fantazji z kobietami nie miewam,ale jakieś czworokąty...inne figury...:)

niezweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem ladna:((?

05 sie 2012 - 17:24:36

O Boże.
Teraz to jakiś wysyp tych bisexualnych i lesbijek..

Ja osobiście miałam kilka owych przygód z dziewczynami (ja jestem hetero..). Nie ciągnie mnie do kobiet, ale dziwnym trafem chyba właśnie je pociągam O.o

np. Raz gdy szłam z przyjaciółką już późno nocą ze zmiany charytatywnej w biedronce (:P) spotkalysmy dwie nasze kolezanki. Humory bardzo nam dopisywaly , bylysmy juz po kilku fajeczkach i alkoholu oraz po tym jak zadzwonilysmy po kolegę i jakoś tak doszło że przyjaciólka obmacywala sie z naszym kolegą, całoała z języczkiem , wkladali sobie "gdzieś" ręce itp. (nie wiem co ja wtedy robilam :D). Pogadalysmy , A. pocalowala za pozegnanie przyjaciolke w policzek, a do mnie podeszła i zaczęła się dobierać i ze mną lizać! O.o Nie wiem jak do tego doszło ,ale lizałyśmy się z języczkiem , macała mnie po pupie i innych miejscach ,ale byla tak napalona ze wywalila mnie w snieg i tam sie calowalysmy. Nie wiem co mi wtedy odbilo, bo nie jestem lesbijką, ale ona mnie do siebie przycisnela , przekrecila glowe i jazda , jezyk wlozyla ,wywalila w snieg i obmacywala.. Po chwili ją odrzuciłam i powiedziałam "NIE" co ty robisz do ... ?! I pozniej jeszcze zapytala czy chce do niej wpaść ?! O.o
W nastepnych miesiacach podglądała mnie pod spodniczką i probowała łapać za piersi, tylek oraz "przysuwac" sie do mnie, ale dziex..

Kolejna sytuacja to koleżanka lesbijka zawsze caluje mnie na powitanie w usta, a jak sie nie odsune to probuje mi wlozyc jezyk do buzi i sciskac zebym sie z nią całowała <lol2>

Miałam też przygodę że chyba w 6 klasie albo 1 gim. przelizałam się na urodzinach koleżanki z 6 dziewczynami haha :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-05 17:27 przez oljeah23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ryzyko ciąży, pomożecie