Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:05:49

Kieruję się do Was z trochę wstydliwym pytaniem ale nie wiem co myśleć i potrzebuję porad.

Wczoraj między mną, a moim mężczyzną doszło do zbliżenia. Jego członek napoczątku dotykał mojej pochwy ale na tym się skończyło. Później uprawialiśmy petting, doszło do wytrysku (na jego brzuch). Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Z jednej strony się zastanawiam czy jest takowa możliwość poprzez początkowy dotyk (ale wtedy tylko właściwie się przytulaliśmy) lub przez wytrysk... był w okolicach jego brzucha, nie czułam nic na sobie ale mam jednak obawy.

Dodam, że jestem dziewicą.

Proszę tylko o normalne uwagi, to nie żadna prowokacja. Ogromnie się boję i chcę tylko wiedzieć czy warto umówić się szybko do ginekologia w celu przypisania tabletek po, czy nie powinnam się martwić.
Za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczna.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:08:06

nie martw się, nie masz czym!

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:08:41

ja pierd ole...;/

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:08:54

no raczej nie jestes w ciązy :)nie słyszałam jeszcze zeby dziewica zaszła w ciąze i urodziła dziecko:) :) :)a ile ty masz lat w ogole?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-06 09:10 przez moskol.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:10:56

bez zbędnego kmentowania- nie,nie jesteś w ciąży.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:11:48

Jeżeli to twój stały partner to śmigaj po tabletki antykoncepcyjne póki nie jest za późno ;)

Raczej ciężko o ciąże po dotknięciu penisem cipki :D

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:12:34

Cytat
moskol
no raczej nie jestes w ciązy :)nie słyszałam jeszcze zeby dziewica zaszła w ciąze i urodziła dziecko:) :) :)a ile ty masz lat w ogole?

Ano niestety są i takie przypadki.

Aaa, i nie, wbrew pozorom nie jestem nastolatką. Wiem, że pytanie może się wydawać totalnie głupie ale naprawdę się martwię, a wiem, że są różne przypadki.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:12:54

radze zaczac najpierw od uzyskania niezbednych informacji a pozniej brac sie za sex...

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:15:54

Cytat
moskol
no raczej nie jestes w ciązy :)nie słyszałam jeszcze zeby dziewica zaszła w ciąze i urodziła dziecko:) :) :)a ile ty masz lat w ogole?

No nie gadaj, od kilku wieków chodzi historia, że pewna dziewica zaszła w ciążę bez stosunku.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:16:01

to ja mam bardziej realny problem- od 11 dni brak okresu, ale z kolei żadnych innych objawów na ciąże nie mam o_0 póki co zwalam więc na stresy związane z prawkiem

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:16:22

Straszne ,że tyle ludzi ma teraz tak znikomą widzę na temat współżycia i bierze się za te rzeczy . Nie , nie jesteś w ciąży i proponuje dobrą lekturę , przyda się przy następnym razie.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:16:46

Cytat
Berries
Cytat
moskol
no raczej nie jestes w ciązy :)nie słyszałam jeszcze zeby dziewica zaszła w ciąze i urodziła dziecko:) :) :)a ile ty masz lat w ogole?

No nie gadaj, od kilku wieków chodzi historia, że pewna dziewica zaszła w ciążę bez stosunku.


haha Maryja?:D

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:17:05

Ja nic nie mówię :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-06 09:18 przez Berries.

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:20:03

możesz spać spokojnie :)

Ryzyko ciąży, pomożecie

06 sie 2012 - 09:20:18

To co będzie jak będziesz miała uprawiać seks? Osiwiejesz szybko ze stresu...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ORGAZM