Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

Nienawidzę swojego brzucha!

17 kwi 2013 - 19:12:11

Wg mnie to masz problem ale nie z brzuchem a z tyłkiem i udami :) także postaw na ćwiczenia przeznaczone dla tych partii :)

Nienawidzę swojego brzucha!

17 kwi 2013 - 19:13:23

przesadzasz, ale rozumiem , że może Ci on przeszkadzać

Nienawidzę swojego brzucha!

17 kwi 2013 - 19:16:13

Ja też mojego nienawidzę,
bo w bonusie mam też rozstępy już pomijając nadmiar skóry :)
no ale cóż...
trzeba żyć dalej :)

zweryfikowana
Posty: 510
Ostrzeżenia: 1/5

Nienawidzę swojego brzucha!

17 kwi 2013 - 19:21:56

mam podobnyyyy ;<

Nienawidzę swojego brzucha!

17 kwi 2013 - 19:25:08

Jeśli nienawidzicie swojego brzucha to polecam robić interwały- spalają tkankę tłuszczą. Brzuszki,a6w etc. są na mięśnie ,więc tym sobie tylko rzeźbicie brzuszek,a na tkankę tłuszczową najlepsze są aeroby i interwały,bo miejscowe spalanie tłuszczu nie istnieje.
:)

Nienawidzę swojego brzucha!

17 kwi 2013 - 19:32:27

Kurczę, ja mam podobny brzuch. Też ćwiczę z Mel B, ale przede wszystkim na tyłek i nogi. Najgorszym moim problemem są biodra.

Cytat
klauudens
Dwa słowa- Ewa Chodakowska:)

O taaak! Ćwiczę na przemian z Ewą i Mel B od 2 tygodni. Dają wycisk! Polecam Skalpel i te 6-minutowe. Można ułożyć wyczerpujący trening..

Nienawidzę swojego brzucha!

17 kwi 2013 - 19:42:55

Cytat
k0cyk
Kurczę, ja mam podobny brzuch. Też ćwiczę z Mel B, ale przede wszystkim na tyłek i nogi. Najgorszym moim problemem są biodra.

Cytat
klauudens
Dwa słowa- Ewa Chodakowska:)

O taaak! Ćwiczę na przemian z Ewą i Mel B od 2 tygodni. Dają wycisk! Polecam Skalpel i te 6-minutowe. Można ułożyć wyczerpujący trening..
Nie miałam możliwości spróbowania skalpela,ale wszyscy go strasznie chwalą i ponoć efekty są niesamowite :)
Z yt jescze są fajne ćwiczenia z fitappy2, Tiffany Rothe i moja ulubiona - Zuzka Light :)

Nienawidzę swojego brzucha!

24 kwi 2013 - 11:28:04

Teraz zamieniłam Skalpel na Killer i ćwiczenia cardio od Mel B i wg mnie są lepsze. Jestem po nich wyczerpana i taaaaka dumna xd wczoraj wypróbowałam też Turbo Spalanie, ale niestety nie wszystkie figury potrafie wykonać także od Ewy na spalenie kalorii zdecydowanie polecam Killer!

Nienawidzę swojego brzucha!

06 sie 2013 - 14:05:24

http://www.zaparkujklimatycznie.pl - sposób na zbędne kilogramy, a przy okazji zdobycie niezłych nagród - wystarczy wsiąść na rower:)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Nienawidzę swojego brzucha!

06 sie 2013 - 14:14:11

10 min i raz w tygodniu to tak jakbys nic nie robiła. Zabierz sie za siebie zamiast marudzić. To jest zwykłe lenistwo

Nienawidzę swojego brzucha!

06 sie 2013 - 14:18:51

Ty masz chociaż wcięcie w tali, a ja jego brak ! ;D

Nienawidzę swojego brzucha!

06 sie 2013 - 14:20:06

moim zdaniem ty masz problem z biodrami a nie z brzuchem,masz ogromne biodra,nad tym popracuj

Nienawidzę swojego brzucha!

29 sie 2013 - 23:30:39

brzuszek ok, moze troche wymaga "rzezby" ale pupa i uda , strasznie masz to wielkie,

Nienawidzę swojego brzucha!

29 sie 2013 - 23:39:42

A ja bym się udami zajęła a nie brzuchem...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty do biegania , bedą w porządku ?