Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:16:15

Cytat
bessi
Mówisz , ze nienawidzisz swojego brzucha, pokazujesz go nam , to POCO GO WCIĄGASZ?
na trzech ostatnich zdjęciach jest wciągnięty, bo w tym temacie również kierowałam pytanie ;)

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:16:16

Cytat
skarbek2012
Cytat
Ingenue1792
hej fajnie, ze cwiczysz z mel b ;) bardziej bym jednak doradzala ewe chodakowska :) ja cwicze skalpel i killera (raz to raz to) jestem po dwoch tygodniach a moje cialo juz powoli nabiera ladnych ksztaltow, a jest juz takie jedrne, ze nie moge sie nadziwic, ze to tak szybko zadzialalo :)

polecam jej cwiczenia z calego serca, poniewaz dzialaja na kazda partie ciala, widze ze masz dosc szerokie biodra, wiec w tym tez na pewno Ci pomoga!
powodzenia! :)
a co do spodni to tak jak poprzedniczka... radze je odlozyc bo te wstawki bardzo Cie pogrubiaja :)
Po dwóch miesiącach Ewki miałam zero efektów, po miesiącu Mel B. już widze roznicę!


MEL B. jest fantastyczna! Swego czasu ćwiczyłam na nogi, ale (!) nie dość, że ładnie wyrzeźbiło nogi, to i pośladki uniosły się i zrobiły się twardsze! :) Na razie mam lenia do tego, ćwiczyłam systematycznie i znów muszę się za to wziąć, bo efekty były na prawdę widoczne :)

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:17:16

10 minutowa seria ćwiczeń nie zdziała cudów. Tkanka tłuszczowa zaczyna się spalać po ok.30 minutach średnio intensywnego wysiłku fizycznego więc odpowiedz sobie sama na pytanie dlaczego stan Twojego brzucha się nie zmienia :)

Czasami nie jesteśmy nawet świadome że mamy ślicznie, delikatnie i kobieco zarysowane mięsnie brzucha bo ukrywają się pod warstwą tłuszczyku. Dlatego z mojej strony radzę zmienić nawyki żywieniowe i do 10minutówek dodać ćwiczenia aerobowe.

zweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 1/5

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:19:50

ja po tygodniu z 200 brzuszkami i abs . Miałam zwykły brzuch teraz jest bardziej wyćwiczony :)



Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:21:00

Cytat
LuxLuxBaby
Cytat
Zuosnica
No brzuszek masz jeszcze otłuszczony, trzeba go zrzucić to będzie płaski:) Żeby spalić tłuszczyk w dolnej częsci brzucha - czyli tam, gdzie najciężej - należy robić np. podnoszenie nóg w leżeniu na plecach, czyli takie ćwiczenia które angażują te partie. Ćwiczenia z mel b są ok, ale poza tymi 10-oma minutami coś robisz? Rozgrzewkę, rozciąganie?
przed tym robię rozgrzewkę z Mel, ale wiem, że to za mało, aby osiągnąć konkretne rezultaty
No troszkę mało, bo to zaledwie 25min ćwiczeń. Pamiętaj też, żeby się rozciągnąć po ćwiczeniach na brzuch, bo mięśnie od krótkich i urywanych ruchów się kurczą;)

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:23:57

mam podobny alle wiekszy hehe i cwicze hula hop poki co efektow nie ma xd

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:24:32

Cytat
lilthug1
ja mam identyczny!!! nawet jak wciągnę to trochę odstaje, wydaje mi się,że to kwestia ćwiczeń,w sensie że dopóki go nie skatuję ćwiczeniami na brzuch to tak będzie dyndał.. myślę,że to po prostu oponka:) witaj w klubie!hehe:)

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:24:35

ja mam podobnie zaokrąglony brzuch ( mówię o tej dolnej jego części) więc nie sądzę, że Twój jest taki zły jak go opisujesz :) Jesteś kobieta i to naturalne, że posiadasz pewne krągłości w pewnych miejscach. ja ćwiczę od czerwca dość regularnie, ale nie stosuję diety. Mam zarysowane mięśnie brzucha, ale taka delikatna oponka nadal jest :) Mój facet jest wręcz przerażony gdy widzi moje mięśnie i zakazuje mi pozbywania się tego tłuszczyku który pozostał bo wg niego to jest kobiece.

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:25:03

widziałam gorsze brzuchy... mysle ze powinnas sprobowac z a6w i zaczac uprawiac ulubiony sport np koszykowka, siatkowka, plywanie itp. Cwiczac jedynie brzuch ( robiac same brzuszki ) nie wyszczuplisz go. Wybaczcie dziewczyny nie oczekujcie ze przez 2 tygodnie bedziecie robily po 100 brzuszkow i bedziecie mialy kaloryfer.. to tak nie działa. Trzeba cwiczyc cale cialo, byc systematycznym przede wszytskim, zdrowo i regularnie jesc i pic wode. Wiem to bo sama schudłam z 60 na 52 kg i ciezko na to pracowalam, mimo iz jestem od zawsze wysportowana osobą. Robiłam duzo brzuszkow, raz w tygodniu zumba, bpu i basen, jazda na rowerku i skakanka + zdrowe jedzenie, chude miesko, warzywa, owoce, pelnoziarniste pieczywo ( i tak nie wiecej niz 2 kromki dziennie ) i po pewnym czasie zmiana diametralna :) polecam jeszcze spalacze tluszczu z Treca mozna zamowic koszt od ok.50 zł ale warto bo przy ciezkich treningach, dlugim wysilku pomagają ! :)

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:26:16

Ja widziałam efekty ćwiczeń po A6W. Dotrwałam tak do 2 tygodni, potem nie chciało mi się dalej ćwiczyć, zbyt monotonne ćwiczenia

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:26:42

kurcze, do tej pory uważałam się za całkiem proporcjonalną osobę, raczej bez nadwagi i nie myślałam o zrzucaniu zbędnych kilogramów. Jednak z każdym dniem, kiedy widzę coraz to chudsze dziewczyny, niemal płaczące nad swoją "grubością" to zaczynam czuć się jak wieloryb i popadać w kompleksy, a moja samoocena która była raczej w normie, obecnie dynda na ostatnim włosku :p

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 22:30:39

Masakra,smiem twierdzic,ze brzuchy rozne bywaja,a tego nie wyrobisz na deske,widze po znajomych ktore maja podobne;)

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:05:20

Cytat
LuxLuxBaby

zmotywowałaś mnie, żeby iść na solarkę ;D

wiesz co, sama mam odstający - taką mam rodzinną budowę. I nic z tym nie robię, bo wolę mieć odstający brzuszek niż cycki jak ugryzienia po komarach i nogi, jakbym przez morze na beczce płynęła :). A po diecie i ćwiczeniach wszystko spadnie - nie tylko brzuch!. Weszłam do ciebie na profil i masz świetną figurę - biust, duże wcięcie w talii i szerokie biodra - piękna! A tego brzuszka prawie nie widać. Tylko GO OPAL. Opalone ciało wygląda bardziej apetycznie, wiem co mówię :). Ja mam bardzo opalony brzuch i go uwielbiam :)
Acha i jeśli schudniesz, to sama do ciebie pojadę i osobiście cię upasę! :D Nie rób z siebie kolejnego szkieletorka. Dziewczyny, które tak ci radzą te diety i ćwiczenia - niech lepiej wejdą do ciebie a profil. Ciało masz idealne i wielu facetów ci to powie. My, kobiety, mamy być ideałem dla facetów, a nie dla innych lasek :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 13:08 przez MuchaKolorowa.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:07:50

Brzuch masz w porządku, za to ZAD masz wielki, i uda :)


Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:09:30

Cytat
megamaga
Brzuch masz w porządku, za to ZAD masz wielki, i uda :)



wejdź do niej na profil do stylizacji OUTFIT. Widzisz gdzieś tu duży zad i uda?
Jesteście chore!!! Leczyć się, laski :D nie ma już dla was ratunku :DDD
Cytat
toxic1202
ja po tygodniu z 200 brzuszkami i abs . Miałam zwykły brzuch teraz jest bardziej wyćwiczony :)

Boże, jakaś ty chuda :/
Nie namawiajcie jej, żeby chudła do takiego stopnia, bo to chore



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 13:10 przez MuchaKolorowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ćwiczenia w ciąży