Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:11:06

Brzuch nie wygląda źle, trochę więcej sportu i Twoja samoocena powinna podskoczyć. Za to spodnie tragiczne, wyrzuć je jak najprędzej, bo nosząc je sama sobie robisz krzywdę ;)

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:12:14

Zamiast użalać sie na forum to rusz sie i ćwicz o.O

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:12:49

normalny brzuch, szczupły. Talię też masz wciętą. Masz taką mała górkę pod pępkiem, a jest to wynikiem grubszej skóry w tym miejscu, niektórzy tak mają. ...może zrób 6 weidera.

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:20:11

Kobiety Ci powiedzą, że masz grube uda, a faceci się będą ślinić na tę talię i biodra :D Nie mów, że nie słyszałaś takich komplementów.

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:47:01

Ćwiczenia z Ewką i Mel B są najlepsze!:) wypróbuj

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:47:45

Może spróbuj tańczyć zumbę? Na pewno nie zaszkodzi a może przynieść pożądane efekty:) ja przez miesiąc strasznie schudłam gdzie nie stosowałam diety :) Także osobiście bardzo polecam:)

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:49:47

Dziewczyno! ja bym dała dużo żeby taki mieć brzuszek jak Ty!

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:50:22

Jak dla mnie masz normalny brzuch, nie każdy ma płaski bo zależy wszystko od umięśnienia. Można mieść zero tłuszczu ale będzie on bardziej wypukły ;)

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 13:52:05

przede wszystkim dieta, a nie same ćwiczenia ;)

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 14:05:03

mam taki sam, jakbym na tych zdjeciach byłam ja i moja zmora :)
ćwicze skalpel ewy, juz z 7 razy i efektu wgl nie widze, nie wiem czy coś źle robie, nie objadam sie. jem po 18, ale jak kłade sie spac koło 23/24, to o 22 nie mysle o niczym innym jak o zjedzeniu czegos, tak dwie/trzy godz przed snem cos jem, ale małego kanapke z serem i ketchupem, albo grzanki z czosnkiem.
a musze cos zrobic bo ironicznej gadki chłopaka mam juz dosyc, bo jest wkurzajacy i wredny

Nienawidzę swojego brzucha!

22 mar 2013 - 14:09:08

Cytat
jolusiiia
mam taki sam, jakbym na tych zdjeciach byłam ja i moja zmora :)
ćwicze skalpel ewy, juz z 7 razy i efektu wgl nie widze, nie wiem czy coś źle robie, nie objadam sie. jem po 18, ale jak kłade sie spac koło 23/24, to o 22 nie mysle o niczym innym jak o zjedzeniu czegos, tak dwie/trzy godz przed snem cos jem, ale małego kanapke z serem i ketchupem, albo grzanki z czosnkiem.
a musze cos zrobic bo ironicznej gadki chłopaka mam juz dosyc, bo jest wkurzajacy i wredny

Nie podoba się chłopakowi Twój brzuch?

Nienawidzę swojego brzucha!

25 mar 2013 - 14:43:38

Cytat
megamaga
Brzuch masz w porządku, za to ZAD masz wielki, i uda :)


ZAD ma koń ;)

Cytat
LirycznaWalka
Zamiast użalać sie na forum to rusz sie i ćwicz o.O
pisałam, że ćwiczę, aczkolwiek prosiłam o porady na inne ćwiczenia ;]

Nienawidzę swojego brzucha!

17 kwi 2013 - 19:02:48

ja przez 5 tygodni robiłam brzuszki codzinnie 4 rodzaje różnych po 40 każde efekty były oszałamiające

Nienawidzę swojego brzucha!

17 kwi 2013 - 19:08:23

boże, widząc temat pomyślałam: "ja też!!!" mam prawie identyczny, stojąc lub leżąc go prawie nie widać, ale jak usiądę- masakra... muszę zacząć biegać

Nienawidzę swojego brzucha!

17 kwi 2013 - 19:10:08

Ja tam aż takiej "tragedii" nie widzę,nie przeżywaj. Gorsze o wiele dziewczyny mają i żyją. I jeszcze się nimi szczycą. OMG.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?