Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

transport i spedycja

33 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pole dance

13 wrz 2012 - 12:46:40

Już wkrótce rusza pierwszy w Polsce arstyczyny projekt związany z Pole dance a mianowicie ART STREET POLE DANCE.

W sieci można spotkać się z tysiącami czy setkami tysięcy zdjeć dziewczyn, które próbują swoich sił z pole dance w przestrzeni miejskiej. Niesety te zdjęcia nie stanowią żadnej wartości artystycznej - ot takie zwykłe zdjęcia na znaku drogowym itp.

Tutaj będziemy prezentować zdjęcia przemyślane, przygotowane, które będą zachwycały od pierwszego do ostatniego. Pokażemy, że Pole Dance to nie tylko taniec, ale również sztuka.

Wszelkie informacje będą pojawiały się na naszym profilu. Zapraszamy więc do polubienia i śledzenia:)

https://www.facebook.com/ArtStreetPoleDance?ref=hl

pole dance

13 wrz 2012 - 12:49:54

wow

pole dance

13 wrz 2012 - 12:50:19

super

pole dance

17 wrz 2012 - 21:44:25

hej :)
Ostatnio zastanawiałam się jak poprawić swoją kondycje i wpadłam na pomysł,żeby zapisać się na pole dance:)

a teraz moje pytanie,czy któraś z was może uczęszcza lub uczęszczała na takie zajęcia??warto zapisać się na takie zajęcia?faktycznie poprawia się sylwetka?:)

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

17 wrz 2012 - 21:51:22

popatrz na ciało profesjonalistek :D

pole dance

17 wrz 2012 - 21:53:32

Mojego przyjaciela narzeczona tańczy !! :D Ma w domu nawet swoją rure ;D Figure ma suuuper!! :D

pole dance

17 wrz 2012 - 21:55:54

koleżanka chodzi i wszystko ją boli, najbardziej ręce i ma pełno siniaków - nie wiem jak to robi ale tak ma ;D

pole dance

17 wrz 2012 - 21:56:17

Moja koleżanka była na kilku zajęciach i miała niesamowite zakwasy :) Podobno mega wysiłek, wszystkie mięśnie pracują, więc efekty na pewno są. I do tego przyjemne :)
Niestety u mnie takie zajęcia są bardzo drogie, ponad 200zł za miesiąc (jedne zajęcia w tygodniu) i ja sobie na to nie mogłam pozwolić :/

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

17 wrz 2012 - 22:01:12

Cytat
kouala
Moja koleżanka była na kilku zajęciach i miała niesamowite zakwasy :) Podobno mega wysiłek, wszystkie mięśnie pracują, więc efekty na pewno są. I do tego przyjemne :)
Niestety u mnie takie zajęcia są bardzo drogie, ponad 200zł za miesiąc (jedne zajęcia w tygodniu) i ja sobie na to nie mogłam pozwolić :/

zawsze można zgłosić się do klubu jako tancerka, tam naucza za darmo a i zarobić można ;p A tak na poważnie, to myślę że fajna sprawa, na pewno pozwala super wysmuklić sylwetkę, a i na pewno gibkość i sprawność, bo jak nieraz widać co te panie wyprawiają na tych rurach, to jestem pełna podziwu ich kondycji... ;p A swoją droga, taki facet co ma taką tancerkę z rurą w domu to dopiero musi być szczęśliwy jak mu dziewczyna chce urządzać pokazy ;D

pole dance

17 wrz 2012 - 22:02:06

mnie też cena trochę przeraziła,120zł za karnet(4wejścia),ale chciałabym chociaż spróbować:)
a możne znacie jakieś fajne zajęcia trochę tańsze?;)

pole dance

02 paź 2012 - 18:24:16

Ja chodzę, mam za sobą na razie dopiero półtora miesiąca (2x w tygodniu), ale jestem baaaaardzo zadowolona. Chodzę do Pole Art Studio w Warszawie na Ursynowie :) Zajęcia prowadzi mistrzyni Polski i v-ce mistrzyni Europy w pole dance.
W ogóle uważam, że to świetna sprawa :)

pole dance

02 paź 2012 - 18:26:59

ja tez uważam ze to świtan sprawa i chciałabym chodzić no ale kasa..

pole dance

02 paź 2012 - 18:33:39

Cytat
_cynamoon_
mnie też cena trochę przeraziła,120zł za karnet(4wejścia),ale chciałabym chociaż spróbować:)
a możne znacie jakieś fajne zajęcia trochę tańsze?;)
taniec na rurze w klubie go-go ,wtedy oni ci płacą :>

pole dance

02 paź 2012 - 18:35:17

pole dance to nie to samo co taniec na rurze w klubie go-go... W go-go kręcisz tyłkiem, a pole wymaga niesamowitej siły i sprawności, żeby wykonać te wszystkie trudne figury i utrzymać się na rurze.

spójrzcie na to:
youtube.com/watch?v=WjKwusNVa9M&feature=plcp



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-02 18:38 przez CytrynowaDama.

pole dance

30 gru 2012 - 10:07:32

Witam wszystkich :) Jestem producentem rur do pole dance, produkuję też materace pod rury.
Zarejestrowałem się na tym forum aby odpowiedzieć na pytania dotyczące moich produktów. Pozdrawiam wszystkich ćwiczących na naszych rurach i innych sympatyków pole dance.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ćwiczenia a złe samopoczucie? pomocy