Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

11 minut temu

dieta organizacja

25 minut temu

przestrzeganie diety

42 minut temu

zalety diety pudełkowej

57 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pole dance

17 cze 2012 - 00:29:42

http://www.arkanafit.max.pl/treningi/treningi-na-rurze.html

bardzo fajny fitness club w Szczecinie, w ktorym sa zajecia z pole dance.

http://www.arkanafit.max.pl/o-nas/galeria/pole-dance.html

tu prosze jeszcze zdjecia z zajec, jakby ktos chciał sobie popatrzec na "wyuzdane, sprowadzone tylko do obiektu seksualnego kobiety"... :|
jedną z kobiet, ktore tam uczezczaja jest 63 letnia kobieta, która niejedną z tych cnotek co tu tak bronią swojej seksualności i glosza absurdalne poglady powalilaby swoja zwinnoscia i wysportowaniem, dzieki pole dance m.in.!!!!!

pole dance

26 cze 2012 - 12:20:47

byłam kilka razy na zajęciach z pole dance (taniec na rurze) i bardzo mi się to spodobało,
niestety jest to dość kosztowne i też ciężko było u mnie z czasem.
w wakacje wreszcie mam czas i jestem przeszczęśliwa, bo w tym tygodniu lece wykupić karnet.

była któraś z was na takich ćwiczeniach? macie jakieś doświadczenia z tym związane?
ciekawa jestem co o tym myślicie - czy ciągle taniec na rurze wiąże się ze stereotypem klubów GO-GO? Moim zdaniem nie, a jakie jest wasze zdanie?


pole dance

26 cze 2012 - 12:25:06

Nie mogłaś wkleić jakiegoś normalnego zdjęcia? To jest raczej mało apetyczne żeby nie powiedzieć obrzydliwe i właśnie że sie kojarzy z klubem go-go :/

Nie byłam, nie wybieram się, ale podobno fajna sprawa. Jak ktoś ma czas, kasę i chęci, to niech się wygina.

pole dance

26 cze 2012 - 12:25:12

Strasznie bym chciała też sie zapisać na ten taniec ale niestety karnety sa drogie ;(

pole dance

26 cze 2012 - 12:25:58

ja bardzo bym chciała chodzić na zajęcia z pole dance :) kiedyś na pewno się zapiszę

pole dance

26 cze 2012 - 12:35:38

niestety nie na moje sflaczałe mięśnie :) do tego trzeba byc wygimnastykowanym!
no i troszkę to kosztowna sprawa :)

pole dance

26 cze 2012 - 12:36:52

Bardzo mi sie to podoba ogolnie nie lubie sportu ale to jest bardziej kobiece Chetnie bym sprobowala jesli starczyloby mi odwagi

pole dance

26 cze 2012 - 12:57:43

Cytat
salaia
niestety nie na moje sflaczałe mięśnie :) do tego trzeba byc wygimnastykowanym!

pole dance jest alternatywą do siłowni, na pole dance nie idzie się dlatego że jest się silnym i rozciągniętym, tylko po to, żeby to uzyskać. bardzo polecam!

a co do ceny, zgadzam się - jest wysoka, ale myśle, że to nowość w w naszym kraju, myślę, że to kwestia 3-4 lat, a zajęcia z pole dance będą w każdym klubie fitness i dlatego będą tańsze : )

pole dance

26 cze 2012 - 13:04:49

w lila house w warszawie są lekcje pole dance i na kabatch w jakiejs szkole tanca ;) bylam na jednej lekcji mega zabawa :)))) polecam kazdemu!

pole dance

27 cze 2012 - 10:14:11

Zapraszamy do nowej szkoły Pole Dance w Warszawie !!!
Loli Dance Studio to kameralna szkoła tylko dla kobiet.
ul.Drawska 10 B lok.2
02-202 Warszawa
www.lolidancestudio.pl
[email protected] l
http://www.facebook.com/LOLIDanceStudio
tel. 884 601 562/563

pole dance

27 cze 2012 - 10:21:39

Polecam Jenyne Butterfly :) Jest nieziemska! podoglądajcie sobie jej filmiki na YT :)

pole dance

27 cze 2012 - 10:31:10

fajna sprawa,ale mnie się jakoś też kojarzy z paroma latami na siłowni a później na pol dance...w mam talent była taka parka właśnie o ile dobrze pamiętam...mega...no ale też latami ćwiczyli

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

31 lip 2012 - 22:20:46

chodze w Kielcach na pole dance od 3 miesiecy i musze wam powiedziec ze to jest swietne mam poziom podstawowy za soba tera sredio-zawaansowany. Czyli wiszenie do góry nogami i wszystko w powietrzu. Polecam ale miesnie to trzeba miec. Wklejam filmik idolki, mistrzyni siwata w pole dance.


zweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 4/5

pole dance

14 sie 2012 - 10:41:01

http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,5afb78b7-6c44-4068-9b62-c35134b6497e

A jazda na rowerze ? Idealny pomysł na zrzucenie kilogramów. Polecam! Można wygrać na prawdę piękne nagrody!

pole dance

11 wrz 2012 - 09:34:13

Ej, byłam na jednych zajęciach w pole dance i to jest naprawdę ekstra sprawa :D polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opinie - Nike Air Max