Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam pytanie, od jakiegoś czasu troszkę ćwicze, głownie z płytą ewy ch. lub ćw podobne.
Problem w tym,że ćwiczę koło 18-19 a rano zawsze boli mnie brzuch.nie mięśnie tylko jelita itd.
Dlaczego?czy to może mieć związek z ćw?jak nie ćwiczę to jest oki.

dodam,że po godzinnych ćw lub w trakcie odbija mi się i kręci mi się w jelitach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-14 10:39 przez agniesza0906.

dziwne :) ja jak ćwiczę to czuję się lepiej :) może pijesz wodę w trakcie ćwiczeń ? :) bo ja np. nie mogę wypić więcej niż 2 łyczki wody przed i w trakcie, bo potem mi ona 'buszuje' w żołądku :) a może to kwestia diety?

może za wcześniej po jedzeniu ćwiczysz

ćw tak godzinę po jedzeniu i fakt popijam wogą ale ok pół szklanki

godzinę po jedzeniu to chyba za wcześnie

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

ja tez tak mam jesli wlasnie wczesniej przed cw pije wode lub cos zjem, odczekaj minimum 2 godz i powinno byc ok ;)

A może przesadzasz??Dziwne jest to co piszesz.
No ale może tak jak koleżanka wyżej napisała,może za wcześnie po jedzeniu ćwiczysz.

kurde mam taki problem z praca jelit, ze głowa mała.
przez kilka lat byłam zmuszona pracować na siedząco po 2 latach odezwały sie problemy.miałam pić dużo wody i ćw. wkońcu znalazłam czas na to ale jak widać jelitka nie chcą współpracować :)

nie wiem jak wszystko zmienić:(

może za ostry trening sobie narzuciłaś

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 5/5

Może to kwestia tego, że doprowadzaz organizm do zbyt dużego wysiłku. Może zrób sobie przerwę i zaobserwuj czy dolegliwości się pojawiają dalej. Jeśli tak to wskazana wizyta u lekarza, bo internet nie wyleczy :) Mam nadzieję, że będzie dobrze z Twoim zdrowiem :)





__________
Ćwiczenia – Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

zweryfikowana
Posty: 892
Ostrzeżenia: 1/5

A ja bym na Twoim miejscu jadła po ćwiczeniach, tak jest zdecydowanie zdrowiej. I faktem jest, że powinnaś nie pić dużo wody w trakcie ćwiczeń, raczej napij się trochę na jakieś pół godziny przed nimi i weź coś do picia w trakcie posiłku po ćwiczeniach. Na pewno zauważysz zmianę ;)

a ewa ch. sama mowi ze nalezy cwiczyc 2 godziny po posilku

oj oj nieladnie

gdzie mozna dostac jej plyte ??

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

na chomiku mozna dostac. :) Ja cwicze tylko w weekend a i tak jest duza poprawa. :) Cm leca i leca. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ćwiczycie, a jak tak to co i na co?