Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:06:08

Nie komentuj, skoro nie zamierzasz, nie osądzaj skoro nie znasz. Nie jestem małolata z gimnazjum i jeśli chciałaś mnie obrazić to Ci się to nie udało. Jeśli chciałaś mnie zgasić to marne Twoje szanse. Nie bulwersuj się, ponieważ nic Ci to nie pomoże. Pozdrawiam serdecznie ;]
Podpisuję się pod Niczką ;] pielegniarstwo to naprawdę super zawód, ale trzeba być pracowitym.
Podpisuję się pod Niczką ;] pielegniarstwo to naprawdę super zawód, ale trzeba być pracowitym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-06 17:12 przez Anetka1304.

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:10:50

Cytat
Anetka1304
Nie komentuj, skoro nie zamierzasz, nie osądzaj skoro nie znasz. Nie jestem małolata z gimnazjum i jeśli chciałaś mnie obrazić to Ci się to nie udało. Jeśli chciałaś mnie zgasić to marne Twoje szanse. Nie bulwersuj się, ponieważ nic Ci to nie pomoże. Pozdrawiam serdecznie ;]

Nie musze cie gasic. Sama sie OŚMIESZYŁAS. Nie znasz nawet rodzajow aplikacji, a taka pewna siebie odnosnie swojej przyszlej "kariery"
Nawet nie masz argumentów na swoja obrone.
Prosze bardzo: udowodnij, ze masz racje: podeslij linka (pewnie jestes super zaznajomiona ze stronami prawniczymi), gdzie jest napisane, ze mozna startowac na aplikacje sędziowską.


ŻENADA!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-06 17:11 przez Baby_Blue.

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:12:27

Cytat
Anetka1304
Nie komentuj, skoro nie zamierzasz, nie osądzaj skoro nie znasz. Nie jestem małolata z gimnazjum i jeśli chciałaś mnie obrazić to Ci się to nie udało. Jeśli chciałaś mnie zgasić to marne Twoje szanse. Nie bulwersuj się, ponieważ nic Ci to nie pomoże. Pozdrawiam serdecznie ;]
Podpisuję się pod Niczką ;] pielegniarstwo to naprawdę super zawód, ale trzeba być pracowitym.

Jeśli tacy ludzie mają potem osądzać innych, nie ma co się dziwić, że wyroki tak często szokują i np. zabicie dziecka, jest jedynie maltretowaniem.
Pozdrawiam. :)

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:14:04

Cytat
fantazja000
Cytat
ronsjer
nie rozumiem czemu ktos napisal ze lakrz to ze trzeba miec leb i kase bo 12 tys rocznie. przeciez jak idziesz na publiczne, dzienne to nic nie placisz. trzeba tylko sie dostac na takie

medycyna jest ciezkim kierunkiem. uczysz siwe wszystkiego lacznie z lacina. owszem ,studia w szkole publicznej za darmo ale moj kolega studiuje dziennie w prywatnej i placi 12 tys,bo nie moze dostac sie do publicznej. matura z biologii i chemii rozszerzona minimum na 90 procent musi byc zdana

wiem wiem dlatego pisze ze najpierw trzeba sie dostac na takie studia, tylko wybrani ;)

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:14:56

kosmetologia

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:15:44

Cytat
minutka_
Cytat
Anetka1304
Nie komentuj, skoro nie zamierzasz, nie osądzaj skoro nie znasz. Nie jestem małolata z gimnazjum i jeśli chciałaś mnie obrazić to Ci się to nie udało. Jeśli chciałaś mnie zgasić to marne Twoje szanse. Nie bulwersuj się, ponieważ nic Ci to nie pomoże. Pozdrawiam serdecznie ;]
Podpisuję się pod Niczką ;] pielegniarstwo to naprawdę super zawód, ale trzeba być pracowitym.

Jeśli tacy ludzie mają potem osądzać innych, nie ma co się dziwić, że wyroki tak często szokują i np. zabicie dziecka, jest jedynie maltretowaniem.
Pozdrawiam. :)

Uwierz mi, ze ona nie ma NIC wspolnego z prawem, nie potrafi sie nauczyc nawet kilku słów (rodzaje aplikacji), a chce startować do egzaminu, gdzie dostaje sie kilkanascie % najlepszych studentow, gdzie trzeba znac na blache obszerny material.
Nawet z jej wypowiedzi widac, ze inteligencją, madroscia i wiedza nie grzeszy.

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:16:01

Po studiach technicznych, ścisłych, informatycznych itp. raczej nie ma dużego problemu ze znalezieniem pracy, choć nigdy nie wiadomo. Ja studiuję informatykę i widzę, że znajomi ze studiów nie szukają wcale długo - więc o czymś to świadczy.
Kierunki humanistyczne, administracja i ekonomia - roi się od osób, które to skończyły. Więc jeśli nawet bym to uwielbiała, to nie wybrałabym takich studiów.
Jasne, że najlepiej studiować to, co się kocha - ale niestety świat nie jest idealny i czasem trzeba popatrzeć na coś, co się lubi, ale troszkę mniej, ale jest bardziej przyszłościowe.

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:17:37

Cytat
Anetka1304
Tak Monisia;]
Baby Blue miałam oczywiście na myśli sądową ;] nie ogólną

zaraz po skonczeniu prawa podjelam prace w jednym z urzedow panstwowych :) (Zaznaczam, ze nie dostalam sie na aplikacje). Pracowalam tam 4 lata, ale płaca byla naprawde marna...ze starczalo naprawde na niewiele. Moglam oplacic sobie rachunek za telefon, i oplacic sobie studia podyplomowe i od wielkiego dzwonu wyjsc na imprezke :) Nastepnie zmienilam prace i poszlam pracowac do Sądu - bralam tam udzial w takim ciekawym projekcie, ale nie ma nic gorszego niz pracowac w sadzie po studiach prawniczych bez aplikacji otoczonym przez mase adwokatow, lub praktykantow z DOBRYM nazwiskiem. Naszczecie nie pracowalam tam dlugi, gdyz skonczylam w tym cazsie studia podyplomowe : handel zagraniczny, podszkolilam swoje jezyki obce i dostalam super robote w firmie zajmujacej sie handlem miedzynarodowym.

Dziewczyny, jesli ktoras z Was skonczyla niekoniecznie super wziete kierunki studiow, po ktorych nie ma pracy..nie bojcie sie uczyc dalej i idzcie na podyplomowe! Wiem ze np. ksiegowosc, rachunkowsc jest bardzo interesujaca na rynku pracy!!!

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:21:11

DIETETYKA, FARMACEUTYKA, FIZJOTERAFIA, STOMATOLOGIA ja chce wybrac ktorys z tych czterech właśnie ;D

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:24:37

Cytat
MONISIA_PH
Cytat
Anetka1304
Tak Monisia;]
Baby Blue miałam oczywiście na myśli sądową ;] nie ogólną

zaraz po skonczeniu prawa podjelam prace w jednym z urzedow panstwowych :) (Zaznaczam, ze nie dostalam sie na aplikacje). Pracowalam tam 4 lata, ale płaca byla naprawde marna...ze starczalo naprawde na niewiele. Moglam oplacic sobie rachunek za telefon, i oplacic sobie studia podyplomowe i od wielkiego dzwonu wyjsc na imprezke :) Nastepnie zmienilam prace i poszlam pracowac do Sądu - bralam tam udzial w takim ciekawym projekcie, ale nie ma nic gorszego niz pracowac w sadzie po studiach prawniczych bez aplikacji otoczonym przez mase adwokatow, lub praktykantow z DOBRYM nazwiskiem. Naszczecie nie pracowalam tam dlugi, gdyz skonczylam w tym cazsie studia podyplomowe : handel zagraniczny, podszkolilam swoje jezyki obce i dostalam super robote w firmie zajmujacej sie handlem miedzynarodowym.

Dziewczyny, jesli ktoras z Was skonczyla niekoniecznie super wziete kierunki studiow, po ktorych nie ma pracy..nie bojcie sie uczyc dalej i idzcie na podyplomowe! Wiem ze np. ksiegowosc, rachunkowsc jest bardzo interesujaca na rynku pracy!!!

Extra, tez zawsze myślałam o handlu zagranicznym, bo te "stricte" zawody prawnicze, wiadomo jakie są i na czym to polega, bez znajomości nie ma szans, po co te, nerwy, stresy, poczucie, ze ktos gorszy ma lepiej tylko ze wzgledu na nazwisko...
Mozesz powiedziec cos wiecej o swojej pracy?
Jesli to nie tajemnica: jakie(mniej wiecej) masz zarobki?

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:24:52

z tym Pielęgniarstwem wcale nie jest tak kolorowo. Studiuję na uczelni medycznej, w zeszłym roku wyszło 200 pielęgniarek. Wiecie ile pracuje w zawodzie? 15. Reszta postanowiła robić mgr na czym innym albo wyjechać zagranicę. Prawda jest taka, ze to ostra harówa, pieniądze ZADNE i jedyne co zostaje to wyjechać do pracy zagranicę. W Polsce pielegniarstwa NIE POLECAM!

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:26:13

A jakie języki najlepiej podszkolić w zawodzie prawniczym?

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:26:33

Cytat
sweet01
DIETETYKA, FARMACEUTYKA, FIZJOTERAFIA, STOMATOLOGIA ja chce wybrac ktorys z tych czterech właśnie ;D

Również, również. Zgadzam się. :)

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:27:15

Inzynieria materialowa, biomedyczna...inzynierzy, dobrzy specjalisci, jak zawsze.

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 17:28:03

Cytat
Anetka1304
A jakie języki najlepiej podszkolić w zawodzie prawniczym?

Boooze, ty jeszcze tu jestes? Myślałam, ze sie juz spaliłaś ze wstydu...
Jakie języki? Skup się na tych, które będziesz zdawać na maturze, albo teście po gimnazjum.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STUDIA - pilne