Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:31:33

Cytat
Kicia01
Na Twoim miejscu nie szlabym ta droga co jest bardziej oblegane..

dlaczego?

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:32:07

no ale chyba swoje zainteresowania też należałoby wziąć pod uwagę, bo ktoś kto nienawidzi matematyki raczej się na politechnice nie spełni;]

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:34:42

Hej ja jestem na prawie i bardzo serdecznie polecam. Sporo się trzeba uczyć ale jest się w miarę ustawionym po studiach

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:35:34

Medycyna, filologia, prawo... Ja jestem na kosmetologii i nie narzekam. :) Swoją drogą, kierunek również przyszłościowy.

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:35:35

Cytat
Anetka1304
Hej ja jestem na prawie i bardzo serdecznie polecam. Sporo się trzeba uczyć ale jest się w miarę ustawionym po studiach ;]
chyba smieszna jestes! ja tez jestem na prawie, prawnikow jest jak psow, jesli nie masz znajomosci albo sily przebicia skonczysz jako zwykly urzednik!


mysle ze nauki scisle

geodezja, kartogafia, gospodarka przestrzenna, logistyka

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:35:56

Kierunki najbardziej pożądane to zwykle wszelkie związane z bankowością i marketingiem, a także informatyka oraz inne studia techniczne. Może są one najbardziej oblegane i jest wokół nich otoczka, że dadzą później dobrze płatną pracę, a a z drugiej strony wypuszczają na rynek pracy co roku setki magistrów, więc nie wiem czy aż takie zapotrzebowanie na nich jest ;p Lepiej studiować to co się lubi, nie ma nic gorszego niż kiszenie się na czymś czego nie cierpisz.

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:35:57

Cytat
malamix
Cytat
Kicia01
Na Twoim miejscu nie szlabym ta droga co jest bardziej oblegane..

dlaczego?

Powinnas wybrac to co lubisz.. poza tym na bardzo oblegane kierunki trudno sie dostac..
Ale przede wszystkim najwazniejsze jest to co sie lubi, kim chce sie byc.. a nie isc na cos z przymusu bo inni ida..

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:36:14

a o jakim kierunku kończyłaś szkołę średnią?

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:36:52

Cytat
Anetka1304
Hej ja jestem na prawie i bardzo serdecznie polecam. Sporo się trzeba uczyć ale jest się w miarę ustawionym po studiach ;]

A kto Ci załatwi aplikacje? :d

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:37:05

Wiesz skoro nie masz znajomości nie trzeba się było pchać w to błoto. Równie dobrze mogłaś iść na administrację ;] a dzienne czy zaoczne?

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:37:37

wszystko co matematyczne (poza nauczycielskimi oczywiście bo tu pracy nie ma i nie będzie) a poza ty księgowość robotronika mechatronika logistyka lotnictwo

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:38:43

Cytat
sunisshining
Medycyna, filologia, prawo... Ja jestem na kosmetologii i nie narzekam. :) Swoją drogą, kierunek również przyszłościowy.

ooo:) bardzo chciałabym to studiować;p też wydaje mi się że kosm. ma przyszłość..ciekawi mnie jednak jedno- kosmetolog to nie to samo co kosmetyczka prawda? bo bez sensu byłoby meczenie się na studiach jak kosmetyczką można być bez nich...dlatego moje pytanie brzmi- po ksometologii gdzie konkretnie można pracować?..w jakiś laboratoriach, spa?..

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:39:25

Cytat
rebelle-fleur
Cytat
Anetka1304
Hej ja jestem na prawie i bardzo serdecznie polecam. Sporo się trzeba uczyć ale jest się w miarę ustawionym po studiach ;]
chyba smieszna jestes! ja tez jestem na prawie, prawnikow jest jak psow, jesli nie masz znajomosci albo sily przebicia skonczysz jako zwykly urzednik!


mysle ze nauki scisle

geodezja, kartogafia, gospodarka przestrzenna, logistyka

Zgadzam sie w 100%tach, po prawie nie ma ZADNYCH perspektyw bez znajomosci, nawet urzednikiem byc to marzenie....
Bardzo popularny kierunek i masa ludzi ga konczy, absolwenci zalewaja rynek pracy i nie mogo nawet glupiego stazu zrobic, bo nikt ich nie chce.

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:39:28

aplikacji nikt nie załatwi dlatego trzeba się uczyć, a jest różnica pomiędzy studiowaniem a uczeniem się ;]

studia, jakie wybrac

06 mar 2011 - 16:39:43

Cytat
anex89
a o jakim kierunku kończyłaś szkołę średnią?

humanistyczny, bo od zawsze bylam przekonana, ze prawo wybiore, ale jednak sie waham

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

technika- pomocy !!!