Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

08 maj 2013 - 08:05:46

Cytat
kinaczus
potwierdzam, na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale przynosi efekty:)

Ale co konkretnie przynosi efekty? Przecież metod wybielania jest cała masa, i w zasadzie każda z nich jest całkowicie inna. Więc o czym piszesz?

WYBIELANIE ZĘBÓW

16 sie 2013 - 16:33:37

Polecam ten produkt iBright czyni cuda.
www.dla-kobiet.jimdo.com

WYBIELANIE ZĘBÓW

16 sie 2013 - 16:45:07

nie daj się nabrać :) wszystkie żele stosuje się do 10 dni, nie dłużej żeby nie uszkodzić szkliwa, a po pół roku można kuracje powtórzyć.
W miedzy czasie stosujesz normalnie pastę " Biała Perła " ( jaką chcesz tzn. dla palaczy, pijących kawę czy normalną)
Zaznaczam, jeśli ktoś ma żółtą kość zęba, to biała perłą mu nie pomoże- nie ma takiej możliwości. Ale spróbować zawsze można - dlatego jednemu pomaga a drugiemu nie :)
Pozdrawiam wszystkich stosujących, zadowolonych i tych mniej zadowolonych :)

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 sie 2013 - 17:40:03

jak dla mnie jest tylko jeden sposób na to, żeby mieć białe zęby a do tego sobie ich nie uszkodzić. To jest wizyta w dobrym gabinecie, ja próbowałam sporo past, jakieś paski, ale w końcu poszłam na wybielanie do Galerii Uśmiechu powiem wam, że naprawdę efekty super.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

10 wrz 2013 - 07:35:51

Nie ma znaczenia do jakiej galerii pójdziesz... Każde wybielanie związane jest z niszczeniem zębów, nie będą one zdrowe, niszczycie im szkliwo, rozumiecie? Nie ma tak, że zęby będą stale wyglądały ładnie, wybielanie ma efekt jedynie tymczasowy.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

16 paź 2013 - 07:51:31

Dokładnie jak pisze przedmówczyni... Jeśli po wybielaniu będziecie prowadziły dokładnie taki sam styl życia jak dotychczas, to trudno się spodziewać efektów, prawda? Zęby wybieliłam dzięki rezygnacji z używek, dzięki wprowadzaniu ajony, wizytom u dentysty. Żadne przyśpieszone wybielanie, czegoś takiego na pewno wam nie da.

WYBIELANIE ZĘBÓW

16 paź 2013 - 08:20:31

Cytat
msz9
wybielanie u stomatologa to dosyć kosztowna sprawa...

Dokładnie, ja u swojego stomatologa pytałam o wybielanie, to powiedziała mi, że koszt wybielenia góry i dołu to ok. 800 zł!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem z filtrem dla dziecka