Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Rewelacyjne okna

57 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYBIELANIE ZĘBÓW

18 mar 2009 - 17:49:36

J używałam ... troszeczkę wymiela ale po 6 razach dostałam nadwrażliwości zębów. Nie mogłam nawet bułki ze środka zjeść bo mi paraliżowało szczękę ...

WYBIELANIE ZĘBÓW

18 mar 2009 - 18:12:09

Ja również mam nadwrażliwe zęby od past wybielających :(
i strasznie cierpię z tego powodu

WYBIELANIE ZĘBÓW

18 mar 2009 - 21:38:24

Własnie wyprobowalam i stwierdzam, ze te aplikatory ktore naklada sie na zeby sa straszne albo poprostu nie umiem ich sobie nalozyc ;p w ogole mi sie przod zebow nie odcisnal, a zel wyplukala slina hmm nie wiem co robic:(

WYBIELANIE ZĘBÓW

19 mar 2009 - 09:14:40

szczerze ja tez sobie to kupilam wczoraj i od razu wypróbowałam fakt ze nakladki nie dopasowywuja sie idealnie do zembow.. tez mnie to zbytnio nie przekonalo o skutecznosci tego "cuda" no ale korzystam i mam nadzieje ze mimo to jakies skutki beda poniewaz ten zel jaby musuje w srodku w nakladkach takze sadze ze nie potrzebne jest bardzo dokladne uformowanie nakladki od razu przy zebie. Ja duzo pije kawy codziennie i nie wiem czy to nie oslabi dzialania tych zeli? a jesli chodzi o slinotok tez niestety mam z tym problem;) ale na ulotce pisze ze to przechodzi jesli to stosujesz jakis czas:) Pozdrawiam serdecznie:)

WYBIELANIE ZĘBÓW

19 mar 2009 - 09:31:30

Ja wybieram się w czerwcu do dentysty na wybielanie zębów. Koszt to 300 zł ale efekt utrzymuje się przez ponad 3 lata. Pamietajcie także że czasem wybielanie nie daje efektów bo zęby nie są śnieżno białe z natury!

WYBIELANIE ZĘBÓW

19 mar 2009 - 09:37:39

Hmm... Chyba też wypróbuje:) Tylko nie wiem, co to da, bo pale i kawe też pije, ale zobaczymy... Może bd miała mobilizacje do rzucenia palenia:P hehe

WYBIELANIE ZĘBÓW

19 mar 2009 - 18:10:52

a te pasty dadzą coś jeżeli naturalny kolor zębów nie jest biały ?

WYBIELANIE ZĘBÓW

21 mar 2009 - 13:43:52

Hmm zastosowałam ja juz 6 razy i nic! :( nie wiem moze to prawda z tym ze zeby nie sa snieznobiale z natury i wtedy biala perla nic nie pomoze. Nie pale, kawy nie pije, jedyne co to mocna herbata. Eh no teraz sie wkurzylam ;p slinie sie jak nie wiem co siedze z tym po 25 minut a tu zero efektow! specjalnie tylko gorne zeby wybielam narazie zeby porownac z dolnymi i nic, no moze tak minimalnie jedynki sie rozjasnily, ale reszta dalej taka sama.

WYBIELANIE ZĘBÓW

21 mar 2009 - 13:50:03

Cytat
didi0701
Hmm... Chyba też wypróbuje:) Tylko nie wiem, co to da, bo pale i kawe też pije, ale zobaczymy... Może bd miała mobilizacje do rzucenia palenia:P hehe

Kup sobie email diament ZIELONY .Mój mąż pali jak smok i pije 5 kaw codziennie -po tej paście zęby ma śnieżno białe :-)

WYBIELANIE ZĘBÓW

21 mar 2009 - 14:00:23

Cytat
19ania76
Idealna do wybielania zębów jest Email Diament -czerwona :-)

Nakłada się na suchą szczoteczkę ok 0,5 cm szoruje i płucze - normalnei magia :-)



http://www.i-apteka.pl/product-pol-2102-EMAIL-Diament-ROUGE-50ml.html

Jak ta Biała Perła nie poskutkuje, to na pewno wypróbuje! ;p

WYBIELANIE ZĘBÓW

21 mar 2009 - 14:16:15

ja tez stosuje ale 4 dni juz i po dwa razu dziennie:) ja ta juz maly efekt widze ale maly, sadze ze jak sie bedzie dluzej stosowac to beda efekty juz po 1 tubce, na necie jest sporo pozytywnych informacji na temat bialej berly takze ja wierze ze pomoze;) a jak nie to tez zainwestuje w ta paste Email Diament -czerwona badz email diament ZIELONY a czym w ogole one sie roznia? czerwona ,zielona?

WYBIELANIE ZĘBÓW

21 mar 2009 - 14:20:11

Cytat
Kwatuszek
ja tez stosuje ale 4 dni juz i po dwa razu dziennie:) ja ta juz maly efekt widze ale maly, sadze ze jak sie bedzie dluzej stosowac to beda efekty juz po 1 tubce, na necie jest sporo pozytywnych informacji na temat bialej berly takze ja wierze ze pomoze;) a jak nie to tez zainwestuje w ta paste Email Diament -czerwona badz email diament ZIELONY a czym w ogole one sie roznia? czerwona ,zielona?

No to zaczynamy równo ;) ja w srode pierwszy raz zastosowalam ale wszystko zjadlam, wiec mozna tego nie liczyc ;p a tak od czwartku po 2 razy dziennie. Dzis z rana juz raz mialam, zobaczymy, moze jestem za malo cierpliwa, na ulotce jest napisane ze efekt widac po 2 tygodniach, wiec poczekamy zobaczymy ;)

a co to Email Diament to tez prosze o wiecej info! :)

WYBIELANIE ZĘBÓW

21 mar 2009 - 14:23:55

wszystkie te pasty , aplikatory i inne pierdoły jest gó*** warte !!! uzywałam prze różnych past nawet tej nby super co po 2 tyg wybiela i sprawia że między zębami nie ma przebarwien hah. żałosne pasta kosztuje chyba z 14zl tubka prawie o połowe mniejsza niż w innych a efekt żaden..... najlepiej isc do dentysty na wybielanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-21 14:24 przez sylwunia87.

WYBIELANIE ZĘBÓW

21 mar 2009 - 14:35:07

Cytat
sylwunia87
wszystkie te pasty , aplikatory i inne pierdoły jest gó*** warte !!! uzywałam prze różnych past nawet tej nby super co po 2 tyg wybiela i sprawia że między zębami nie ma przebarwien hah. żałosne pasta kosztuje chyba z 14zl tubka prawie o połowe mniejsza niż w innych a efekt żaden..... najlepiej isc do dentysty na wybielanie

obawiam sie tego wlasnie ze tez tak stwierdze niedlugo. dobra narazie testuje Białą ;p

WYBIELANIE ZĘBÓW

21 mar 2009 - 17:57:53

mnie sie wydaje ze biala perla to nie jest "szajs" wystarczy troche cierpliwosci:) i stosowac codziennie poza tym slina jak tam pisalo oslabia dzialenie zelu a ze "MY" "katyusha" mamy "slinotok";D to moze powodowac wolniejsze skutki:) ja juz wpadlam na pomysl ze wkladam sobie kawalek chusteczki pod jezyk;) i "wsiaka" sprobuj pomaga;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-21 17:58 przez Kwatuszek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki szampon ?