Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 kwi 2013 - 08:22:49

Białą perłę zamierzam niebawem wypróbować bo jestem na etapie odkrywania past wybielających próbowałam już past blanx i denivit ale nie powalają..

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 kwi 2013 - 08:25:13

Cytat
anullla001
Czy ktos sie orientuje ile kosztuja i czy mozna zrobic sobie szyny do wybielania zebow u dentysty?

Ja mam takie swoje szyny :) robiłam u protetyka i płacilam 150zl:) warto bo te nakladki z oryginalnej białej perły to dziadostwo. Wylewa się zel itd:) w moich nakładach mogę nawet wyskoczyć do sklepu i nikt nie zauważy :d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-30 08:26 przez studentkai.

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 kwi 2013 - 08:26:39

Stosowałam białą perłę i mi NIE wybieliła zębów..

I kilka dnie temu ją wyrzuciłam..

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 kwi 2013 - 08:42:42

też używałam Białej Perły i jak dla mnie mega ! Tanio, a efekt był ponad pół roku :)

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 kwi 2013 - 08:50:29

Jest skuteczna. Wybielalam przez 10 dni na noc pol roku temu i efekt utrzymuje się do tej pory.

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 kwi 2013 - 09:02:56

Teraz jest nowa pasta COLGATE w czerwonej tubce - ma moc tylko, że jest cholernie droga - mała tubka ok 10 zł :C

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 kwi 2013 - 20:28:25

dziewczyny, a podpowiedzcie bo zainteresowałam się tematem:)
na niektórych forach piszą, że trzeba białą perłę (żel) stosować 30 dni,a z kolei na allegro widzę tylko kurację 10-cio dniową. U różnych sprzedawców inaczej wyglądają też opakowania.l Chciałabym wypróbować, ale boję się, że się natnę na jakąś podróbkę.

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 kwi 2013 - 20:33:44

biała perła jest super i mi naprawdę pomogła teraz jestem w ciąży więc nie używam ale potem znów zacznę tak raz na 2 tygodnie dla podtrzymania efektu wystarczy

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

02 maj 2013 - 07:31:24

lasiczka - najlepiej poszukaj wersji jednodniowej. Na pewno wybielasz sobie w ten sposób zęby na 20 lat. Ludzie! Mam białe zęby od lat, ale myjąc je pastą ajona i systematycznie dbając o dietę. Nawet jeśli taka metoda da wam biel zębów to na bardzo krótko. Nie liczcie na trwałe efekty!

WYBIELANIE ZĘBÓW

02 maj 2013 - 07:54:10

Uzywałam zelu rok temu musze powiedziec ze wybielilo troszke zeby ale gdy nakładałam paski na zeby to mnie bolały wiec radze sie zastanowic . Teraz wyszedł ich nowy produkt tzn biała perła pasta intensywnie wybielajaca ja teraz uzywam i jest super

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

06 maj 2013 - 07:56:31

Z tego co widzę to opinie na temat tego nowego produktu są różne, ale bardziej negatywne. Chyba nikt nie wyprowadzi mnie ze stwierdzenia, że to właśnie naturalne metody są w takich wypadkach najbardziej skuteczne i dają najfajniejsze efekty. Szczególnie w dłuższym okresie czasu. Spróbujcie - na pewno to docenicie.

WYBIELANIE ZĘBÓW

06 maj 2013 - 08:09:39

Ja używałam białej perły w żelu z takimi nakładkami na zęby. Na opakowaniu jest napisane, żeby nakładki z żelem zakładać dwa razy dziennie po 30 min- 1h. Ja używałam przez 3 dni i nakładałam 1 raz dziennie na 1 godzinę. Po tych 3 dniach rano jak się obudziłam to doznałam szoku, moje dziąsła były jak popalone, bordowe, krwawiące i przede wszystkim bolące, że przez tydzień gdy jadłam bądź myłam zęby cierpiałam katusze. Mówię, może to jakaś reakcja na ten żel i następnym razem już nic takiego się nie stanie. Więc po około 1,5 tyg. spróbowałam po raz drugi, tym razem robiłam tak jak było napisane na ulotce- 2 razy dziennie po 30 min. I znów stało się to samo, chociaż dziąsła wyglądały lepiej niż za pierwszym razem. Więcej prób nie zamierzam podejmować. Dla mnie kuracja białą perłą była straszna, dlatego nikomu jej nie polce. ;)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

07 maj 2013 - 07:57:45

W takim razie powodzenia w testowaniu kolejnych cudownych metod, które mają za zadanie uzdrowienie waszych zębów ;-) Chcecie mieć białe zęby to najpierw zacznijcie nad tym pracować. W przeciwnym wypadku kompletnie nic z tego nie wyjdzie. Gwarantuję!

WYBIELANIE ZĘBÓW

07 maj 2013 - 08:16:57

potwierdzam, na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale przynosi efekty:)

WYBIELANIE ZĘBÓW

07 maj 2013 - 08:26:04

z tego co wiem Biała Perła strasznie podrażnia szkliwo i dziąsła, w związku z cyzm kuracja może być nieco bolesna :( Ja z czystym sumieniem mogę polecić paski Crest White Stripes Supreme!!!! miałam kuracje 7dniową i efekt był megaaaaa ! :O miałam bialutkie ząbki, jednak przez czynniki zewnętrzene trochę mi zżółkły :< efekt? z rok z czasu jeszcze widoczny :) szkoda tylko że na allegro tak podrożały.... rok temu dawałąm z przesyłką z 40zł a teraz trzebajuż dać 50zł ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

annabell minerals gdzie kupić