Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYBIELANIE ZĘBÓW

29 sty 2010 - 22:22:05

podbijam chętnie sie dowiem

WYBIELANIE ZĘBÓW

31 sty 2010 - 19:21:01

biala perla to najlepsze co moze byc;D:D efekt naprawde śnieżnobiałych zebow...;)

WYBIELANIE ZĘBÓW

11 lis 2010 - 22:35:41

Hej kochane,
Kupiłam 3 bony promocyjne na wybielanie gabinetowe Opalescence Boost w Warszawie http://www.stomatologia-topdent.pl/
Cena normalna jaka była to 1000/1200zł, kupiłam dużo taniej :D

Kupiłam jeden dla siebie i dwa na prezent
parze. Siostra jednak zrobiła mi psikusa.. jest przy nadziei ;* i nie może wybielić, a mąż sam nie chce.

Jestem już umówiona na zabieg ale dwa bony mi się kurzą na półeczce.
Nie mam co teraz z nimi zrobić ;(

Jeśli któraś z Was miałaby pomysł gdzie można sprzedać to niech mi napiszę na priv: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

ps Ja też odradzam metody domowe i nakładkowe..psują zęby

WYBIELANIE ZĘBÓW

11 lis 2010 - 22:44:38

ja wybielalam u stomatologa. lampa. wybielanie to nic innego jak rozjasnianie szkliwa zębow. to nie tak ze idziemy wybielac i beda biale. o ile odcieni sie wybiela rozjaśnia ząbki zalezy od tego jakie mamy uwarunkowania genetyczne. ja mialam beżowe zęby :D wybielilam w gabinecie z odcienia 4 na liscie nie pamietam czy to C czy B bylo ale doszlam do odcienia 2. byla biel ale nie taka czysto biala ;P kolor po czasie (3 tyg) sciemnial jeszcze troszke. wtedy uzylam białej perły. moze wybielila o 1 odcien. ale jeszcze nie bylo to to czego chcialam. dlatego poszlam na dobielanie nakładkowe. dostaje sie strzykawki z żelem i naklada go na noc na ząbki w takiej specjalnej szynie. i pomoglo. mam sliczne czystobiale zęby. jak kartka papieru:) szkliwo sie nie zniszczylo ale to tez kwestia indywidualna. ja nie mialam nadwrazliwosci nawet po tylu zabiegach. moja obsesja staly sie zeby ktore myje po kazdym posiłku:P ale warto:)

WYBIELANIE ZĘBÓW

11 lis 2010 - 22:46:55

moja siostra ja sobie kupila i uzywa trzeci dzien,wiec o efektach moge napisac za miesiac. Ja slyszalam od kolezanki, ktora studiuje stomatologie,ze swietne sa paski white strips.podobno u niej wszyscy ich uzywaja i profesorzy polecaja.nie sa szkodliwe dla szkiwa tylko przez ok 2tyg ma sie nadwrazliwosc,ale cos za cos.daja efekt na pol roku do roku, a jak jest na nie promo w niektorych aptekach to potrafia kosztowac ok 35zł.ale dobrze by bylo miec zdrowe zeby jak chce sie wybielac.to jest tzw. Wybielanie zew. Wiec nie ma sensu isc do stomatologa i za to samo zaplacic krocie:)

WYBIELANIE ZĘBÓW

16 gru 2010 - 10:30:07

Witam
Ja jakieś trzy lata temu kupiłam Białą Perłę w aptece koszt to koło 65 zł zależy od apteki. Po tygodniu było widać niesamowitą różnicę a po dwóch tygodniach każdy pytał jak wybieliłam do tego stopnia swoje zęby. Jeżeli chodzi o nadwrażliwość zębów po tym preparacie to jest przez pierwsze kilka dni, później ja osobiście nie czułam różnicy.
Mnóstwo moich znajomych którym poleciłam Białą Perłę są równie zadowoleni z tego produktu. Opakowanie w zupełności wystarcza na cały proces wybielania.

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

02 lut 2011 - 13:35:16

Ja też jestem za wybielaniem u stomatologa. Ostatnio dowiedziałam się będą na wizycie w krakowskim gabinecie Alfa Dental, że częśto bywa, że te paski czy ogólnodostępne środki do wybielania zębów mogą uszkodzić nasze szkliwo. Według mnie lepiej zdecydować się na profesjonalny zabieg, który w miarę bezpieczny sposób usunie osad z zębów spraw, że będą białe.

WYBIELANIE ZĘBÓW

11 lut 2011 - 14:58:53

Witam, używam białej perły od jakiś dwóch tygodni, efekty??? Niesamowite, wybielam sobie na razie górne ząbki i efekt jest naprawdę rewelacyjny, wystawiłabym zdjęcie dla porównania, ale jestem w trakcie robienie trójki zęba (koronka) i mam strasznie brzydkiego za jakieś dwa tygodnie będę miała gotowego to wtedy wstawię. Otóż nawet moja dentystka nawet powiedziała, ale cholernica ma ładne ząbki, mam jakiś odcień a1 czy coś tam, Jestem niesamowicie zadowolona, polecam !!!

WYBIELANIE ZĘBÓW

12 lut 2011 - 16:02:53

Ja używałam Białej Perły. Mi średnio pomogło bo stosowałam krócej niż potrzeba, poza tym mam w miarę białe zęby, ale od jutra znowu zaczynam stosować. Mogę śmiało polecić, bo widziałam, że moje zęby stają się bielsze!

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

27 wrz 2012 - 23:16:19

Ja wybielałam zęby w klinice Dental-Design Jaworska w Pruszkowie, koło Warszawy. Wybielanie odbyło się metodą nakładową. Najpierw zrobiono właśnie jakieś odlewy czy coś tego rodzaju, a później dostałam specjalne szyny i preparat do domu. Nic sama nie musiałam kupować, wszystko mój lekarz wybrał dla mnie sam. Co do efektów, to są naprawdę powalające! Nawet nie wyobrażałam sobie, że mogę mieć tak białe zęby, naprawdę daje to piorunujące efekty, polecam każdemu.

WYBIELANIE ZĘBÓW

27 wrz 2012 - 23:24:04

Ja używałam i nie było żadnej rewelacji.Może dlatego ,że swoje zęby mam dość białe.Mimo tego,nie było to coś czego się spodziewałam

WYBIELANIE ZĘBÓW

10 paź 2012 - 17:33:25

Czy ktos sie orientuje ile kosztuja i czy mozna zrobic sobie szyny do wybielania zebow u dentysty?

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 kwi 2013 - 08:16:43

Ludzie - jak długo utrzymujecie efekt wybielania takimi metodami? Patrząc na znajomych, to jest kasa wyrzucona w błoto. Wybielają, a później dalej nie dbają, piją mocne kawy, palą fajki i wraca stary wygląd zębów. Gdzie w tym sens?

WYBIELANIE ZĘBÓW

30 kwi 2013 - 08:18:54

Cytat
19ania76
Idealna do wybielania zębów jest Email Diament -czerwona :-)

Nakłada się na suchą szczoteczkę ok 0,5 cm szoruje i płucze - normalnei magia :-)



http://www.i-apteka.pl/product-pol-2102-EMAIL-Diament-ROUGE-50ml.html

dokładnie, teraz jej używam + paski sheer white ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NATURALNE KOSMETYKI